לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2006, 19:44
צלמית המשתמש של Army_Boy
  Army_Boy Army_Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
מעוניין בתוכנית אימונים עצמאית של קרב מגע, כנסו לפרטים

אוקיי אז אני אציג את עצמי, אז ככה
אני על סף גיוס אפשר לקרוא לזה ככה .. יש לי עוד בערך חצי שנה עד ליום הגיוס.
מבחינה פיזית הגובה שלי הוא 180, שוקל 70 ובנוי טוב (יש לציין שאני מתאמן קבוע בבית ואני מתמיד).
חסרון בולט אצלי הוא הגמישות .. אני אפשר להגיד מעל לממוצע אבל זה בהחלט לא מספיק.
אני מתגייס ליחידה מובחרת והייתי רוצה כבר עכשיו להתחיל לפתח מיומנויות לחימה שאני ידרש להתמודד איתן בעתיד, לבוא יחסית מוכן ולא להתחיל מ0 ובהכרח למנוע אי נעימויות .

כמו כן, אני בנאדם רציני וכשיש לי מטרה כלשהי אני הולך עד הסוף ולא מרים ידיים באמצע, עיקבי במילים אחרות.

אוקיי אני מקווה שהבהרתי את עצמי כראוי, עכשיו הבקשה שלי היא לקבל איזושהי תוכנית אימונים מפורטת וספיציפיט למתחילים כמוני שאני יוכל ליישם אותה באופן עצמאי, בין אם זה לעבוד עם שק אגרוף או אפילו תרגילים ספיציפיים לשיפור הגמישות (בעיקר שיפור הגמישות).
אני חוזר ומציין, כי אני !לא! מעוניין בהרשמה לחוג כזה או אחר ... אלא בעבודה עצמאית.

תודה רבה לעוזרים :]
חזרה לפורום
ישן 12-11-2006, 11:10
  Yehuda Yehuda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.03
לשאלתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "מעוניין בתוכנית אימונים עצמאית של קרב מגע, כנסו לפרטים"

קרב מגע בצבא הוא לא מה שאתה חושב.
מפאת הזמן המועט מאוד שיש בשלב ההכשרה (שנה-שנה וחצי) ברוב היחידות המובחרות, והלו"ז הלחוץ מאוד אין זמן ללמוד כל סוג של אומנות בצורה מקצועית.
מה גם שהקשר בין יישום קרב מגע בפעילות כשאתה עם נשק, ווסט קרמי, קסדה וכו' לא קיים.
לכן קרב מגע בצבא בא לפתח תכונה אחת - אגרסיביות.
רוב שיעורי הקרב מגע אתה תעמוד על האגרופים (מונח שתכיר היטב), תרוץ ספרינטים (שש על שש) ובעיקר תסבול. בשלבים יותר מתקדמים תתחיל לעשות קרבות אחד נגד אחד או אחד נגד שניים, שלושה..

אם אתה רוצה להתאמן לבד.. אין טעם להתעסק בטכניקות או בעיטות, אגרופים וכו' מהסיבה הפשוטה שאין לך מושג מה אתה עושה ולא יהיה מי שיתקן אותך.
אתה יכול להקל את הסבל ולהתחיל לעשות שכיבות שמיכה על האגרופים, לחזק את הבטן ולעשות אימוני ספרינטים.

לדעתי אתה צריך לשקול, למרות התנגדותך, כן להכנס לאימון בקבוצה מקצועית.. רצוי משהו אגרסיבי ופשוט שניתן ללמוד גם בתקופה קצרה, כמו אגרוף תאילנדי למשל שיעשה לך את אימוני הספיגה קלים

ואם כבר אתה רוצה לעשות משהו מועיל.. תלמד לנווט כבר עכשיו.
אין לי מושג לאיזה יחידה אתה הולך להתגייס, אבל ברוב היחידות המובחרות ניווטים הם חלק גדול ממסלול הכשרת הלוחם והם לעיתים הסיוט הגדול של הלוחמים (אלה שלא מנוטים טוב..).
אין אושר גדול יותר מלהגיע ראשון לנ.ס (נקודת סיום) וללכת לישון 4 שעות באוטובוס עד שהאחרון מהצוות שלך מגיע. מצד שני להגיע אחרון ולגלות את כולם ישנים שנת ישרים באוטובוס (אחרי שהם תפסו את כל הספסלים ולא נשאר איפה לשכב כמושצריך) זה לא תענוג בלשון המעטה
אז אם כבר אתה רוצה ללמוד משהו מועיל.. זה ה-דבר לדעתי.

אני מדבר מנסיון אישי אז אני מקווה שהצלחתי לשפוך מעט אור ולתת לך גם קצת חומר למחשבה..
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Yehuda בתאריך 12-11-2006 בשעה 11:15.
חזרה לפורום
ישן 13-11-2006, 15:19
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בקצרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "מעוניין בתוכנית אימונים עצמאית של קרב מגע, כנסו לפרטים"

כדי להשתפר בטכניקות כמו בעיטות ואגרופים אין כמו ללמוד בצורה מסודרת גם אם זה עניין של חצי שנה. לפחות תקבל בסיס. בעניין הזה אני יכול להמליץ על הסוגים השונים של קרב מגע.

בקשר לגמישות אז כדי להשתפר את צריך לעשות חימום טוב, וכמה שהפעילות הפיזית שאתה עושה לפני תרגילי הגמישות יותר גבוהה, כך יהיה לך יותר קל לבצע את תרגילי הגמישות.
כדי להגיע עם בעיטה לראש ולבעוט כמו שצריך, בנוסף לגמישות אתה צריך טכניקה ולהתאמן על הבעיטה הספציפית הרבה.

וכן לשמור על כושר זה תמיד טוב

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר