לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2006, 20:30
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מידע "התפוז המכני" גרסת 2006 , עוד דוגמא לאלימות מזעזעת כלפי כוחות בטחון

למי מכם שבכול מיני דיונים וויכוחים בפורום זה , ידע לבקר שוטרים בלי הכרה , אז הנה לכם תשובה מה הופך את השוטרים לחד משמעיים ,עקשניים ולא מתפשרים
כול אחד ואחד שמופיע כאן בוידאו ,וחלק כבר נעצר , שיכור לא שיכור - הוא רוצח בפוטנצייה
אני מניח שכולכם בוודאי שמעתם בחדשות את מה שמוגדר כאן לפחות "כחציית קו אדום" , בקישור תוכלו לצפות גם בסרטון וידאו של מצלמות המועדון - לשיפוטכם ודעתכם .
אגב , למי שלא זיהה ,לא מדובר כאן בניידת סיור של מ"י , אלא בניידת של "השיטור המשולב" העירוני.
בד"כ בניידות אלו ,אצלנו לפחות, נמצאים שוטר\ת ותיקים או שוטרת של שח"מ בליווי פקח עירוני של העירייה.
מזעזע, אין מילים .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326810,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2006, 20:37
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
צר לי,אבל האשמה היא של המשטרה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב ""התפוז המכני" גרסת 2006 , עוד דוגמא לאלימות מזעזעת כלפי כוחות בטחון"

בלי לפגוע בשוטרת ובבן זוגה שהתלווה אליה לסיור המדובר,כנראה הם לא שירתו ביחידה קרבית,או עברו איי פעם קורס או ריענון או הסברה או איך שלא תקרא לזה לקרב מגע,והתמודד עם מקרים כאלה.
לא סתם יש לה אקדח,היא יכלה לשלוף אותו ותאמין לי שאף אחד לא היה מתקרב אליה,במקרה חמור יותר היא יכלה אפילו לירות למישהו ברגל(הגנה עצמית)ואם זה לא עוזר אז כדור בראש,הדבר היחידי שמנע את לקיחת האקדח ממנה זה נרתיק הביטחון.

ותסביר לי מה בדיוק עשה הבן זוג שלה בכוח?
ישב בניידת והסתכל?
למה הוא לא מתפעל?
מה זה המחדלים האלה?

היא צריכה להגיד תודה שהיא יצאה בפגיעות קלות,זה יכל להסתיים הרבה יותר גרוע.

על זה שהמאבטחים של המועדון הסתכלו ולא עשו כלום בכלל אין לי על מה לדבר,בושה וחרפה\אם זה היה תלוי בי ההיתי סוגר להם את המועדון מיד ומעמיד את המאבטחים לדין על זה שהם שיתפו פעולה עם החוליגנים בכך שהם לא מנעו את התיגרה...

ישן 11-11-2006, 20:44
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

שאלה 2 נערות , אחת מהם זאת שזרקה על השוטרת את הסגרייה הבוערת - כבר עצורות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בעניין המאבטחים הצדק אתך..."

ומהלך היום נעצרו עוד שלושה מעורבים .המקום אגב, כבר קיבל "מנהלתי" פעם אחת , בעליו "פרסונה" ידועה בעיר .
האוכלסייה במקום הם בעיקר בני נוער בגיל תיכון לפני גיוס , כול אלו שלא מוכנסים לשאר המועדונים בקיבוצים ומושבים מסביב , שם הם יכולים להשיג אלכוהול וכול מה שהם רוצים בלי להתאמץ בכלל .
ובקשר לזה :

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אולם בעניין הירי אני חולק עליך ולו מהסיבה הפשוטה שהמסכת אותה הייתה אותה שוטרת צריכה לעבור אולי בכלל לא משתלמת!.

מהם הוראות פתיחה באש במקרים כאלו ?

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 11-11-2006 בשעה 21:03.
ישן 11-11-2006, 23:17
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

המקום עפ"י הגדרה :
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אם שינהם לא חמושים אז לא ברור לי מה הם עושים שם..."

שיטור משולב
היחידה הוקמה במחצית 2002 מתוך תפיסה מבצעית שלפיה צוותים משותפים
של שוטר סיור ופקח עירייה יכולים לתת מענה טוב יותר לשיפור איכות החיים
והסביבה כגון: הקמת רעש, מפגעים סביבתיים, שפיכת פסולת, רוכלים בצמתים
ותחנות דלק פרטיות ועוד.
תחומי אחריות

המשטרה אחראית על הצוות המשולב בעת פעילותו.
בתחום המקצועי כל אחד בתחומו.
משימות היחידה
אכיפת החוק בעבירות של איכות החיים והסביבה.
סיוע לעירייה בביצוע משימות הדורשות ליווי משטרה צמוד.

תחום פעילות היחידה
הגם שליבת הפעילות היא בתחום איכות חיים וסביבה - היחידה עוסקת גם בתחום
התנועה הסדר ציבורי והבטחון שוטף כמשימות משנה.

כח אדם:
משטרה - 4 שוטרים
עירייה - 4 פקחי עירייה

אמצעים
שני כלי רכב הוקצו על ידי העירייה לטובת משימות היחידה. בכלי הרכב האלה מותקן פנס מהבהב
(צהוב+ כחול) מערכת כריזה ושילוט שיטור משלב.

כפיפות
פקודית - השוטרים לרעס"מ- ראש ענף סיור מבצעים (ולמפקדם הישיר).

פקחים - ממונה על הפיקוח העירוני.
מקצועית - כל גורם בתחומו.
שגרת פעילות: על בסיס תוכנית עבודה שבועית.

http://www.police.gov.il/districtma...usalem/agam.xml

ישן 12-11-2006, 11:59
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
כניסה למצבים בלתי אפשריים
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "אז זהו. שלא."

מבלי להפחית כהוא זה מההתנהגות הפלילית של התוקפים, יש פה בעיה רצינית מאד עם התנהגות המשטרה :
1. שולחים שוטרת צעירה מאד (שנה במשטרה) יחד עם פקח נטול סמכויות לביצוע פטרול באזור שמוגדר מראש כבעייתי.
2. השוטרת יצאה לביצוע עיכוב לכיוונה של צעירה אשר השליכה סיגריה בוערת לעבר הניידת ..... סליחה ?? אין פה בעיה עם שלוות הנפש של השוטרת ? השוטרת ביצעה מעצר של קטינה שמעשיה ממילא לא היו מזכים אותה בהעמדה לדין, וזאת כיוון שהשוטרת עצמה לא מבינה את תפקידה.
3. כניסה למצב של אירוע ללא קריאה לתגבורת. גם אם השוטרת החליטה שהצעירה עברה עבירה שדינה מעצר, עליה ראשית להזעיק תגבורת (מה גם שעקב הכוננות היו בסביבה המון ניידות) ולצאת לביצוע המעצר מלווה באדם נוסף לפחות וזאת עקב אופי וכמות האוכלוסיה שסביבה.

בהקפדה ולו על כלל אחד מהשלושה הנ"ל האירוע היה נגמר אחרת לגמרי. ושוב, כל זאת מבלי להגן ולו לרגע על התנהגות משולחת הרסן של המתפרעים.

ישן 12-11-2006, 16:22
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

לא ממש הבנתי איך בדיוק הנ"ל לא הבינה את תפקידה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "כניסה למצבים בלתי אפשריים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
1. שולחים שוטרת צעירה מאד (שנה במשטרה) יחד עם פקח נטול סמכויות לביצוע פטרול באזור שמוגדר מראש כבעייתי.

תפקידה המוגדר הוא לסייר במקום כזה , בהנחה שתמיד אבל תמיד ,לכוחות חרום והצלה אין מושג לאן הם נכנסים ובמה הם הולכים להתקל ,אז ,לא חושב שיש כאן בעיה

משימת הסיור , שוב , רק כדי שתנוח דעתנו :

אכיפת החוק בעבירות של איכות החיים והסביבה.
סיוע לעירייה בביצוע משימות הדורשות ליווי משטרה צמוד.
היחידה עוסקת גם בתחום :
התנועה ,הסדר ציבורי, והבטחון שוטף ,כמשימות משנה.

http://www.police.gov.il/districtma...usalem/agam.xml

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
2. השוטרת יצאה לביצוע עיכוב לכיוונה של צעירה אשר השליכה סיגריה בוערת לעבר הניידת ..... סליחה ?? אין פה בעיה עם שלוות הנפש של השוטרת ? השוטרת ביצעה מעצר של קטינה שמעשיה ממילא לא היו מזכים אותה בהעמדה לדין, וזאת כיוון שהשוטרת עצמה לא מבינה את תפקידה.

מסכים איתך , אבל השאלה היא איפה ומה בדיוק הגבול במקרים כאלו ,והאם ,כשלא מדובר בפשע או נושא אחר שיגמר בהעמדה לדין או כלא - אין מקום לעשות שום דבר?!
אני אגב להפך ממך , הנער שם שעשה לשוטרת כול מיני פוזות עם הגוף שלו , והצעירה שזרקה את הסגרייה , זה די והותר לדעתי .
ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
3. כניסה למצב של אירוע ללא קריאה לתגבורת. גם אם השוטרת החליטה שהצעירה עברה עבירה שדינה מעצר, עליה ראשית להזעיק תגבורת (

למצב של אירוע .. איזה אירוע ? האם לדעתך בכול פעם ששוטר ירצה לעכב אדם לתשאול ,הוא צריך להזניק תגבורת ?
לא מדובר כאן בפח"ע \ לאומני ולא חושב שהייתה לה סיבה להאמין שאם כך תעשה - היא תעבור לינץ .

ישן 12-11-2006, 16:43
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

בוא נראה שוב...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא ממש הבנתי איך בדיוק הנ"ל לא הבינה את תפקידה"

ראשית, הסיור במקומות בילוי בא על מנת לשרת מס' דפ"אות :
1. מחבל / אירוע פח"ע - דרוש כוח מיומן בהפעלת נשק, השח"מית לא מתאימה לאירוע.
2. תגרה בין בליינים / עבריינים - דרוש כוח פיזי ויכולת עמידה, השח"מית לא מתאימה לאירוע.
3. שמירה על הסדר הציבורי ומניעת הפס"ד - דרוש שוטר מבוגר ואחראי, השח"מית לא מתאימה לאירוע.

השח"מית לא נתקלה במחבל או מפגע, היא ראתה נערה שעשתה כלפיה תנועה מגונה, שוטר מבוגר ומנוסה לא היה מגיב כלל. אגב, את הטענה שהנערה ירקה עליה היא לא ציינה בדו"ח המקורי, זה הופיע רק ב- YNET.

שנית, לנושא המעצר. שים לב למקום ולכמות האוכלוסיה, כאן הניסיון מדבר - אם אתה מרגיש מספיק בטוח ביכולתך לבצע את המעצר תוך מחשבה מקדימה למה עלול להתרחש, לך על זה. אם מראש אתה נמצא במצב נחות (וזה היה מצבה של השח"מית) אזי חובתך להזעיק תגבורת על מנת שלא תגיע בדיוק למצב שאליו היא הגיעה - שוכב על הרצפה כשחבורת עבריינים בועטת לך בראש.

ואגב, לכל התומכים בירי מונע :
ציטוט:
המועדון בו הותקפה השוטרת נסגר לפני שבועיים על ידי המשטרה, לאחר שמאבטח במועדון ירה באוויר בעקבות קטטה עם בליינים. בעלי המועדון פנו לבית המשפט וזה אישר לפתוח את המועדון מחדש
.

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 12-11-2006 בשעה 16:50.
ישן 12-11-2006, 20:07
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "כניסה למצבים בלתי אפשריים"

ידידי הצנחן

ציטוט:
השוטרת יצאה לביצוע עיכוב לכיוונה של צעירה אשר השליכה סיגריה בוערת לעבר הניידת ..... סליחה ?? אין פה בעיה עם שלוות הנפש של השוטרת ? השוטרת ביצעה מעצר של קטינה שמעשיה ממילא לא היו מזכים אותה בהעמדה לדין

מן הראוי לעשות את ההבדלה החוקית: עיכוב: סמכות הניתנת לשוטר לצורך מספר מטרות, ביניהן בקשה להזדהות, לעכב אדם לזמן מוגבל. עיכוב אינו מעצר! אם הבנתי נכון, כל מה שהשוטרת עשתה, היה לבקש מהצעירה להזדהות - דבר בהחלט סביר. במצב כזה אתה לוקח תעודת זהות, ובודק מול המחשב במי מדובר.
קל מאד לקטול את מי ששלח את השחמי"ת למקום, אבל פה מדובר באירוע חריג מאד. שוטרים מגיעים למועדונים כאלה עשרות פעמים בליל שישי ממוצע, ובדרך כלל עצם הופעתם מפסיקה ומרגיעה את האירוע . ובלא מעט מקרים מעדיפים לשלוח דווקא את ניידת הסיור המשולב, מאחר ולפקח יש סמכויות אכיפה שאין לשוטר, כי לא מעט מהמועדונים האלה עוברים על תקנות עירוניות שונות תוך כדי פעילות - מה שלא בהכרח מהווה עבירה פלילית.
שלא תהיה לך טעות - אני בהחלט חושב שהשח"מ במשטרת ישראל הם טעות. הם צעירים מידי, לא מספיק בוגרים, לא מספיק מנוסים, וכשהם מתחילים לרכוש את המקצועיות - הם משתחררים. יש בין השח"מ גם שוטרים ושוטרות מעולים, אבל למרבה הצער הם לא הרוב. אבל החליט מי שהחליט (בלי שמות, מתחיל ב-או ונגמר ב-צר) שהמשטרה תקבל חיילים במקום לגייס שוטרים בקבע. ובכל תחנה הם מהווים חלק גדול מהכח. ומאחר ויש לא מעט משימות, ואני מניח שראש המשמרת לא ידע שהוא שולח את השוטרים לקטטה (המקום נראה די רגוע עד התקרית).
אז קודם כל - אכן היה הרבה יותר טוב כל שוטרי משטרת ישראל היו שוטרים מקצועיים. דבר שני - אני לא חושב שבנסיבות שהיו היתה טעות לשלוח אותם לשם - זו חוכמה בדיעבד. ודרך אגב, גם במשטרת ישראל יודעים לקרוא לסיוע אם צריך.

ישן 12-11-2006, 22:31
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

לצערי אני מכיר היטב את מגבלות השח"מ
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי אישגדול שמתחילה ב "ידידי הצנחן [QUOTE]..."

איש גדול, אני יודע היטב מה ההבדל בין עיכוב למעצר, השח"מית הצהירה שהיא ירדה מהניידת לעבר צעירה שהשליכה לעבר הניידת סיגריה בוערת (אכן עבירה חמורה), היא הודיעה לצעירה שהיא מעוכבת וכיוון שהצעירה סירבה להזדהות היא הודיעה לה שהיא עצורה ושהיא צריכה להתלוות אליה לתחנה - עד כאן הצהרתה של השח"מית.

מכיוון שהשוטרת הצעירה סירבה להזדהות ואף רואיינה בעיוות קול, אני מניח שהיא מתגוררת בקרבת עפולה ויתכן שיש אף היכרות בינה לבין המעורבים (היא מבוגרת ב- 3 שנים מהנערה שאותה ביקשה לעצור). בהחלט מדובר כאן בשיקול דעת לא נכון של המת"חית ששלחה אותה לביצוע המשימה הנ"ל, משימה שיש לבצע ע"י אנשים הרבה יותר מנוסים שיכולים לצפות מראש מה עלול לקרות, ולאור ניסיונם יודעים גם מתי אין טעם להגיב לפרובוקציות.

ישן 12-11-2006, 23:14
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "לצערי אני מכיר היטב את מגבלות השח"מ"

לטעמי, הבקשה להזדהות היתה סבירה. באופן אישי אי לא חושב שהייתי מתייחס, אבל רוב השוטרים שאני מכיר לא היו נותנים לדבר כזה לעבור בלי שום תגובה. וכאשר אזרח מסרב להזדהות, סמכות מעצר מתקיימת. האם זה היה חוקי ובהתאם להוראות? כן.האם בנסיבות האלה זה היה נכון? קשה לי לשפוט על פי המידע החלקי שיש לי.
לגבי הטענה שלך נגד המתחי"ת - אני לא מסכים אתך. קודם כל, מי שמחליט איזה ניידת תלך לאן במהלך המשמרת זה לא מת"ח - זה ראש משמרת, שבתחנה כזו אני מניח שזה בד"א. יש לו מספר ניידות (בתחנה בגודל הזה אני מנחש שמשהו כמו שתיים - שלוש) והוא יעשה את התעדוף. מת"ח יגדיר לו מדיניות (כגון - לאירוע אלימות במשפחה אל תשלח שח"מ), אבל בכל מקרה, בכתבה נאמר שהניידת הגיעה לא לאירוע כלשהו, אלא במסגרת סיור ביקורת שגרתי. זה בדיוק תפקיד השיטור המשולב, מאחר וכמו שאמרתי, יש לפקח אפשרויות אכיפה שאין לשוטר.
לגבי העובדה ששוטרת שח"מ היתה עם הפקח - זאת הנורמה בתחנות רבות, מאחר ובדרך כלל זו הניידת ששולחים לאירועים הקלים, דברים כמו הפרעה לתנועה והקמת רעש, וכן אכיפה עירונית, כשהפקח נעזר כשצריך בסמכויות השוטר. בניידת רגילה, זו שמגיבה לאירועים מכל הסוגים, יהיו שוטרים רגילים, או שוטר ושח"מ. יתכן גם שוטר ומתנדב, אבל תמיד יהיה שוטר.
וכמו שאמרתי קודם, אם צריך להפנות את הטענה למישהו - זה לא למת"ח/ית שצריכים לתפקד עם כח האדם שיש להם, אלא לאותם פוליטיקאים ואנשי אוצר שמאלצים את המשטרה להתפשר על שח"מ. אם למישהו למעלה היה אכפת ו/או אינטרס שיהיה פה יותר שקט, משטרת ישראל היתה מקבלת שוטרים מקצועיים ולא שח"מ, והרבה יותר מהם. כמו שזה נראה כרגע - כמות השח"מ רק תלך ותגדל.

ישן 12-11-2006, 23:31
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי אישגדול שמתחילה ב "[font=Verdana]לטעמי, הבקשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אישגדול
אם צריך להפנות את הטענה למישהו - זה לא למת"ח/ית שצריכים לתפקד עם כח האדם שיש להם, אלא לאותם פוליטיקאים ואנשי אוצר שמאלצים את המשטרה להתפשר על שח"מ. אם למישהו למעלה היה אכפת ו/או אינטרס שיהיה פה יותר שקט, משטרת ישראל היתה מקבלת שוטרים מקצועיים ולא שח"מ, והרבה יותר מהם. כמו שזה נראה כרגע - כמות השח"מ רק תלך ותגדל.

אין ביננו חילוקי דעות, ברור שככל שמחזורי הגיוס של צה"ל יגדלו, ותקצחב המשרד לבטחון פנים יקוצץ, אנחנו נראה יותר ויותר שח"מ. ומצד שני נראה יותר ויותר "מיליציות עירוניות" וחברות שמירה, וסמכות משטרתית הולכת ופוחתת. ובסוף יקרה לשוטרים מה שקרה למורים - לא ישימו עליהם קצוץ וכולם יבכו שהרמה יורדת והפשיעה עולה.

ישן 13-11-2006, 02:24
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

בוא אני אתן לך דוגמא למקרה נוסף של שח"מ
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "[QUOTE=אישגדול][font=Verdana]..."

לפני מעל לשנה התבצר אדם בביתו באחת מערי הצפון , הנ"ל בעל רקע נוסף של אלימות שהיה תחת השפעת אלוכוהול וסמים ,הבן אדם שדלת ביתו פתוחה ובפנים אשתו והבת שלו נעולות באחד החדרים בידו מחזיק סכין יפני קטן ,ומאיים לחתוך את כול מי שמתקרב אליו , מה גם שאת עצמו הוא חתך בצוואר ובידיים.
כול מה שאני אומר עכשיו לא היה ידוע עם הזנקת צוותים למקום , וזאת התמונה שהעביר צוות טיפול נמרץ שהגיע למקום לפני הגעת כוחות משטרה - למקום הגיעה קודם ניידת סיור בדיוק כמו זאת "שיטור משולב" עם שוטרת בדיוק כמו זאת שהותקפה - שח"מ- בת 19 ועוד איזה פקח עירוני , הנ"ל החליטו שעולים לדירה ושאנחנו עולים אחרהם , הכול היה בסדר עד שנכנסים לדירה , השוטרת ברגע שקלטה את הסכין בידו ואת הדם שמסביב , ברחה מתוך הבית שהיא משאירה את הצוותים בתוך הדירה , לוקחת את מכשיר האלחוט ומזניקה למקום את כול העולם ולהקתו , האיש עצמו כבר בקושי עומד על הרגליים , מדמם , שיכור וכולו מנודנד - הצוות מבקש ממנה , את בעלת הסמכות להפעיל כוח , הוא כבר על סף עילפון מוחלט - קחי ממנו את הסכין - היא בחרה לרדת למטה ולהשאיר שם את הצוות .
סופו של אירוע "צבא שמיים" המדובר כאן , יודע מהו ?
סיגרייה - פשוט זה , הוא הוריד את הסכין ונתן לטפל בו תמורת סיגרייה - שהובטח לו שיקבל , זה אגב היה רעיון של אחד מאנשי צוות הנט"ן - שהבין שאין אפילו טעם להפעיל כוח נגד אדם מסכן זה
מגיעים אנשי הבילוש והיס"מ פורצים לתוך הבית מתוך ידיעה שקיים חשש שכול מי שנמצא בתוך הבית כולל צוותי ההצלה כבר פגועים, ומוצאים את השוטרת בהתקף חרדה ואת "האיום" שהוא חבוש ומבסוט על המיטה
אמיתי לגמרי .

שוב אני אומר , את העבודה של השיטור מבצעים שוטרים , על רמת ההכשרה שלהם - צריך להפנות את הטענות למי ששולח אותם וחושב שהם מתאימים

ישן 12-11-2006, 13:05
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
משהו שלא מסתדר לי עם הארוע הנ"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב ""התפוז המכני" גרסת 2006 , עוד דוגמא לאלימות מזעזעת כלפי כוחות בטחון"

בניידת ישנם שלושה אנשים. השוטרת שיוצאת לעבר הבחורה ומותקפת.

הנהג שיוצא כעבור זמן רב מידי - לעזרתה

מישהו במושב האחורי יוצא מן הניידת ונעמד ליד דלת המועדון מבלי להתערב. לאחר מכן הוא מצטרף ואח"כ נעלם....

מאחר שאין פס קול - קשה להבין מה קורה שם, אבל נראה לי שהשוטרת הגיבה תגובת יתר כלפי שיכורה שמשליכה סיגריה לעבר הניידת (לא בדיוק לעבר השוטרת, ומעבר לזיהום הסביבה - לא בדיוק משהו תוקפני נורא).

האם האדם מאחור היה עצור? אם כן - כיצד הוא יוצא לו כך בקלות מן הניידת?

אם לא - מדוע לא בא לסייע?

למרות שהתוצאה הסופית היא בהחלט עגומה - נראה לי שניתן היה להימנע מהמקרה עם מעט יותר תבונה, ומצד שני - כאיש משטרה - לא הייתי דואג להוציא את הקלטת המבישה הזו לתקשורת....

ישן 12-11-2006, 14:35
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
מוזר באמת
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "משהו שלא מסתדר לי עם הארוע הנ"ל"

אתה צודק- היו בניידת בסה"כ 3 אנשים, כאשר אחד יצא מאחור ונשען ליד המאבטחים.

כיצד זה קורה?

נתחיל בזה שלא היה באירוע (ככה זה נראה על פניו) אפילו שוטר אחד, מדובר בשח"מית שאין לה מושג מה זה משטרה ואיך עובדים, מאחורה נראה כאילו הצטרף איזה ידיד שלה שלא קשור בכלל למערכת המשטרתית ואם כן זה מראה את הרמה של הבחור שהוא מקס' מתנדב שנלחץ מעצמו.

אותי הכי מרגיז הערס המעפן שרץ מצד ימין ובעט בשוטרת, כזה אפס פחדן, בועט מאחור ובורח.

לבסוף הארוע הזה מראה את אזלת ידה של המערכת, צריך להעיף הבייתה את כל הצוות שהיה בניידת אף אחד מהם לא פעל לפי הנהלים ורחוק מאד מלהציג עבודה מקצועית, כל הסיפור הזה היינו מחדל אחד גדול של המערכת !!!!
ישן 12-11-2006, 16:53
  זיגלמאכער. זיגלמאכער. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
לתלות אותם!!! לשרוף את העבריינים בכיכר העיר!!

(זה מה שרצית לשמוע U?).
יש כאן דו שיח מטומטם.
כאילו שבגלל תקיפת שוטר, עכשיו קיבלו השוטרים פטור גורף להעמיד את עצמם כפופים אל החוק.
מה זה ההגיון הזה, ואיפה בחוק במדינת ישראל הוא מעוגן, U?

תקפו שוטרת?
לא היה לה גיבוי, פעלה שלא לפי הנוהלים?
יופי! את התוקפים, בישראל יש בית משפט לטפל בהם ולשלוח אותם לתקופה בכלא, ואת השוטרת יש הפקת לקחים פנימית ורענון נהלים לשוטרי שח"ם לפעול בחכמה.

תגיד לי U.
עכשיו, בגלל שאני מכיר עשרות מקרי התעללות של שוטרים באזרחים, אתה מרשה לי גם לחרוג מהחוק ולהתחיל לידות בקבוקי מולוטוב על ניידות? או שרק לשוטר מותר להיות עבריין, ולאזרח כבר אסור?

ישן 12-11-2006, 17:08

ביום שיהיה נשק ברחובות כמו בארה"ב, יהיה הגיון בדבריך.
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "בגלל זה צריכים משטרה כמו בארה"ב"

בארצות הברית יש אינפלציה מטורפת של כל נשק ברחוב, אפשר להשיגם תמורת עשרות דולרים ותו לא, ולכן יש הצדקה להוראות פתיחה באש מסוג אחר לגמרי.

האם אתה מבקש להחיל את הוראות הפתיחה הללו על אזרחים לא חמושים?
בהפרה בוטה וגסה של זכויות האדם?

נניח.
אבל דע.
ודוגמא כל כך יפה היא, מדברי נתן שרנסקי, על החייל -שליח השלטון הרודני והעקוב מדם, שמחזיק נשק מכוון כלפי אזרח חסר ישע.
מחזיק מחזיק מחזיק, ובסוף מתעייף ומוריד את הנשק.

שלטון עקוב מדם, לא שורד הרבה כשלטון.

ישן 13-11-2006, 13:24

כאמור, אין כאן שום פוליטיקה.
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "מר זיגל - שים לב!"

אדון U367, טוען שמחזות כמו שנראו בסרטון הזה ( http://www.keshet-tv.com/videopage....=330&Level3=338 ), או כמו אותו חבר שלי משכבר ימים, באותו זמן תלמיד תיכון גבעת גונן בירושלים, ילד צפוני עדין, שעדת שוטרים רדפו אחריו בחמת זעם וגלגלו אותו מגרם מדרגות, הם דמות ראויה לשבח ומקובלת של הפעילות המשטרתית.

ואני טוען, וזהו טיעון עקרוני ומאוד מאוד קשור לנושא הפורום, שעבריינות משטרתית כדוגמת זאת, הביאה להרבה מההתקוממות המזוינת של ערביי השטחים, והאסון הגדול שלה בכך שעבריינות כזו מסירה את הלגיטימיות של איש החוק כשליח החוק, והופכת אותו לעוד עבריין שיש לפחד ממנו ולהתחמק מזרועותיו ותו לא.

מה כאן פוליטיקה?
גל הירש, זה לא פוליטיקה?

ישן 13-11-2006, 13:52

מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "חב"ד אינפו...חחח זיגלמכר..."

בגלל שלקחתי תמונה של עבריינות משטרתית מחב"ד אינפו, אתה מוצא אותי חב"דניק או איש ימין?
זו חשיבה אנאלפבתית.

בשלב הזה, לא אתה, לא U367, מסוגלים להגיב לגופה של טענה, וסתם סובבים סביב כשיכורים שתומכים אמוציונאלית באיזה דבר מה, ולא יתנו לעובדות לבלבל אותם.

אגב, שאלת עלי ועל אלימות משטרתית.
זה היה כמה חודשים לאחר השחרור (דצמבר 01. היה קצת דפוק).
לא עזר לי להיות צפוני קירח עם עיגולדים ומבטא מנומס, שגם לומד באוניברסיטה.
כשבאו לעשות חיפוש אצל שותף שלי, בענייניו שלו (לא קשור אלי בשום צורה ואופן), ועצרו אותי תוך כדי 'על הדרך', החוקר ו"עוזרו" בהחלט ראו במכות וסטירות אמצעי חקירה מקובל ולגיטימי.

ולך תחפש אחריו זה את מח"ש, כשמי שמשרת שם החזיק סיורים ביחד עם אותם שוטרים בדיוק.

נערך לאחרונה ע"י זיגלמאכער. בתאריך 13-11-2006 בשעה 14:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:48

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר