לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2006, 23:20
צלמית המשתמש של yotman
  yotman yotman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
מידע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "יש סיכוי להתכונן ליום סיירות בחודש וחצי?"

אל תקרע את עצמך ולא בטיח

תעבוד בצורה נכונה בתחום הפיזי - יש גבול מסויים של שיפור שתוכל להשיג בחודש וחצי ומעבר לכמות אימונים שתשפר אותך כל אימון נוסף רק ייגרע, ותכין את עצמך בתחום המנטלי. יום סיירות, ומה שמעבר לכך הוא הרבה מעבר לאם אתה עושה 2000 בזמן כזה או כזה.

כמה נקודות להכנה:
תקפיד על אמינות, גם בחיים האזרחיים וגם כהכנה לחיים הצבאיים - חשוב מאוד, בן אדם בעל כושר אפסי אבל בעל אמינות ייגבר על מאות סוסים אחרים.
תקפיד בזמן האימונים על לפחות 9 שעות שינה בלילה, ובנוסף תקפיד להעשיר את התפריט שלך בהרבה סידן וחלבונים (סידן לעצמות וחלבונים לשרירים).

בנוסף אני ממליץ לקרוא מאמרים על ימי סיירות על מנת לדעת מה עומד מולך.

בהצלחה

הבהרה: לא הזמן שלך בריצת ה-2000 ולא כמות הסיבובים שתעשה בשקי חול ייקבעו איזה זימון תקבל. מה שייקבע זו העובדה שתתן 100 אחוז מעצמך בכל רגע נתון.

נערך לאחרונה ע"י yotman בתאריך 11-11-2006 בשעה 23:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2006, 23:49
  Dmith Dmith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "יש סיכוי להתכונן ליום סיירות בחודש וחצי?"

העיניין הזה נורא אישי אחי.
אני אתן לך דוגמא אישית.
תוך 3.5 שבועות העלתי את מרחק הריצה היומי שלי ל10 ק''מ (בלי לעצור). מרפקים ל 3 סטים של 40 ובטן ל150 (אך לא על זמן).

2000 התחלתי לעבור ב 6:30 בערך (התחלתי עם 07:15 ). אבל בשביל זה קרעתי את התחת ברצינות. כל יום אתה מעלה את מרחק הריצה שלך ב 500מ - 1000 מ. אתה לא עוצר באמצע ולא משנה מה - אם אמרת שתסיים אתה מסיים, אלה הם האימונים הכי חשובים - אימוני כח רצון.
תרוץ הרבה על דיונות (אין צורך במשקלים ושטויות למיניהם שיכולים לפגוע לך בבריאות).

תוך 1.5 חודש של אימונים רציניים אתה יוצא חייה רעה, אחד שמשאיר את כולם מאחוריו וסוחב עוד 2 אנשים על גבו.

ישן 12-11-2006, 09:22
  Akula Akula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06

אני מסכים עם עידן וyotman, הרבה אנשים פשוט לא יודעים על מה הם מדברים.
תשמע, תעבוד על עצמך, אבל כמו הכל בחיים, לא צריך להגזים, חבל ש"תקרע את עצמך" ואז יגיעו שברי מאמץ ובעיות רפואיות אחרות, תאמין לי שגם אם אתה לא יוצא מטכ''ל זה לא סוף העולם, לא כל הצבא זה הסיירות, ובתכלס בכל מקום שתגיע אליו תשקיע את מירב המאמצים.(לא שאני חס וחלילה מלכלך על הסיירות הם עושים עבודה קשה מאוד). אני אתן דוגמא, היה לי חבר(לא חס וחלילה שהוא מת,אלא שניתקנו קשר), מורעל ברמות, היה גם די סוס, קיבלת יום סיירות, היה לו כושר אחד מהטובים שהיו שם, אבל מה לעשות,אפילו שהוא סיים בראשונים, הוא לא התקבל לא למטכ''ל ולא לשייטת , למה? כי למרות היותו סוס בכל הנוגע לכושר הוא היה שחצן ברמות, וקשה היה לעבוד איתו. כיום משרת בגדודים של גולני.(לא שיש לי משהו נגד גולני,כבוד).
. אתה מבין, גם אם לא תגיע למטכ''ל , וגם אם כן, תזכור שהעיקר זה להיות סלע מנטלית, לא לוותר, לעזור לאנשים, להיות מועיל, וגם בצבא וגם באזרחי תצליח.

ישן 12-11-2006, 13:34
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06

יום סיירות זה לא גיבוש

אני לא יודע כמה בשלוש שעות האלה בודקים את האישיות שלך, אנשים אומרים פה תתן הכל תיהיה אמין, אבל עד כמה אפשר לבדוק את זה ב-3 שעות. ביום סיירות מחפשים אנשים שמגיעים לאלונקה ולא מורידים את השק, לא יותר מזה.
את האמת שיום סיירות זה לא כזה יום קשה ואין מה להתכונן אליו יותר מידי, צריך פשוט כושר ספציפי דיונות ספרינטים שקים אלונקות תחרותיות.

חודש וחצי זה מספיק זמן כדי להתכונן לשלוש שעות עם המון אבל המון הפסקות ארוכות.
ההמלצה שלי תבוא ליובל עילם. אימון "חמוד" "חמודון" ו-"חמוד מאוד" באופק ואני מבטיח לך ששלושתם יכינו אותך לא משנה מה הכושר שלך.
ישן 12-11-2006, 14:36
  chaos15 chaos15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
יום סיירות זה לא כושר ! ! ! ! !

כמה פעמים אפשר לומר?

אם היו מחפשים כושר אז היו הולכים לנבחרת ישראל באתלטיקה ומחפשים לוחמים

מחפשים פה את הנחישות שלך ואת האופי

שזה אומר -

אל תוריד את השק, תמיד תרוץ כמה שאתה יכול ותתן 100 אחוז, אל תקצר את הסיבוב (תקיף את מה שאומרים להקיף) ותעזור לחברים שלך !

ותאמינו לי שבכמה שעות האלה של יום סיירות אפשר בקלות לזהות מי טוב ומי לא טוב - בקבוצה שלי שני הראשונים שדירגתי ראשונים אחד מהם עבר גיבוש טייס האחרון והשני עבר את גיבוש מטכל האחרון... משמע אתה יכול לראות מה אנשים שווים

אבל -
תמיד טוב לשפר כושר ! אז זה פשוט
אתה לא צריך לקרוע את עצמך
אבל תתחיל להתאמן בצורה מסודרת 3 פעמים בשבוע ותוכל תוך חודש וחצי להגיע לרמה יותר סבירה
אני לדוגמא שנה שעברה לפני שהתחלתי להתאמן ביובל עילם רצתי 2000 ב9:00 דקות, ואחרי חודש בדיוק ירדתי ל8:10
תמיד בהתחלה אפשר להשתפר בצורה אסטרונומית
אז תתחיל להתאמן והמצב יהיה טוב

מה שלא הורג מחשל
אם יש ספק אין ספק
הכל בראש!

נערך לאחרונה ע"י chaos15 בתאריך 12-11-2006 בשעה 14:38.
ישן 12-11-2006, 15:29
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
לאן אני יכול להגיע?

אני בעמדה של פותח הדיון.. יש לי יום סיירות עוד חודש וחצי - חודשיים.. ואני רוצה לקבל גיבוש מטכ"ל/שלדג...

הכושר שלי יותר טוב.. אני עושה 8:00 באלפיים... אבל עדיין אני מרגיש שאני מסוגל להרבה יותר.. כי המהירות שלי היא גבוהה מאוד בספרינטים.. אבל הרגליים מתחילות לכאוב לי אם אני רץ מהר מדי בריצות ארוכות...
איך אתם ממליצים לעבוד על הרגליים? לאיזו תוצאה בערך אתם חושבים שאני מסוגל להגיע עם עבודה קשה ליום סיירות?
אני מורעל רציני.. הייתי הולך ליובל עילם או לעמית לכושר אבל אין לי זמן לזה בגלל הלימודים והעבודה.. וגם זה יותר מדי כסף בשבילי אני לא יכול להרשות לעצמי לשלם סכומים כאלו.. אני מעדיף להתאמן לבד וטוב.. אז מי שיכול להמליץ על תרגילים שאפשר לעשות לבד אז זה יעזור תודה..
אה וד"א יש לי מנוי לחדר כושר.. אז גם שם יש דברים שיכולים לעזור..

עמית לכושר - אין מקום אחר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר