לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2006, 14:30
  jamustafa jamustafa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "מה זה ג'ל ברזל? ועוד שאלה על ג'לים ווקסים וכל אלה"

ג'ל ברזל - הומצא בראשית ימי הביניים ע"י זוג ערבים גאים. נמכר לרוב במספרות נטושות ובאיזורים של קרטלי סמים מובילים. ג'ל הברזל עלול לגרום לתופעות לוואי חמורות ביותר, למשל: נשירה קשה ביותר, מראה של מפיונר כווכזי, תחושה כללית מעצבנת וריח נורא.

ועכשיו ברצינות...... ג'ל ברזל זה דבר זול... שהורס תשיער בצורה מטורפת... אני לא חושב שיש דבר שגורם לנשירה יותר מאסיבית מ"ג'ל ברזל"...

עוד משהו, המוצרים שמוכרים במספרות הם בדרך כלל מוצרים נחותים שמיוצרים בסין... וגם הם הורסים תשיער חושרמוטה...

והשאלה האחרונה שלך... אם וואקס גורם לנשירה יותר מג'ל...
ככה, תלוי איזה ג'ל ואיזה וואקס... אני מכיר ג'ל שהוא לא הורס תשיער יחסית לשאר הג'לים, [Liteשל נטורל פורמולה, נמכר בשפורפרת קטנה כזאת] ואני מכיר וואקסים שיכולים ללעשות לך
קרחות אחרי חודש....
בעיקרון: ווקס הוא יותר בריא מג'ל.

יום טוב וסליחה על החפירה.
חזרה לפורום
ישן 21-11-2006, 01:46
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "[QUOTE=jamustafa]ועוד משהו..."

טוב, תשובות לכולכם.

הכל גורם לנשירה, יש פחות יש יותר.
וואקס גורם לפחות נשירה מג'ל כי זה משהו ידוע, פשוט ג'ל הוא חומר שיותר פוגע בשיער.
אופן השימוש בוואקס הוא כך:
עושים קוצים עם פן (מיישרים את השיערה בכך שמצמידים את הפן ואת המסרק לשיערה אחד כנגד השני.
דרוש פן מאוד חם ומסרק עגול כמה שיותר קטן.
לאחר היישור שמים ווקס בכמות של נגיד חצי כפית-כפית של ווקס..
לא מחדירים אותו לתוך השיער, כלומר לא כמו שחופפים, אלא רק בקצוות.
לגבי הוואקס של נטורל- אני לא קונה אותו יותר, מניסיון, הוא נורא כבד לשיער ובגלל זה מעגל אותו בקצוות.
גם שוקי זיקרי קצת כבד אבל תופס מעולה. כרגע אני משתמש בוואקס שלו והוא הוואקס הכי טוב שהשתמשי בו אי פעם... מומלץ בחוםםםם!
ד"א, זה נכון שיש ג'לים יותר בריאים מוואקס ווואקסים יותר גרועים מג'ל אבל כמו שאמרו, וואקס בעיקרון בריא יותר. לא מצטער על החפירה כי אתם שאלתם הרבה חחחחח, אליעד.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר