לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2006, 20:28
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "באמת? אז מה ההגיון? אז כל אחד..."

חחחח עשית מזה משהו קל...כאילו כל מי שרוצה להתקבל לשייטת13 "פשוט" הולך לגד"צ ועושה ריצה של 50 מטר ומי שמסיים עובר..

זה ממש לא כזה פשוט..
עושים מבחנים פסכוטכניים בתל השומר+כל מיני פרטים על עצמך שאחר כך מאבחנות עוברות עליהם..
אם אתה מתאים אתה עובר והשלב הבא זה בדיקות במר"י בחיפה..
אם עברת את זה בשלום יש לך 5 ימי גדנ:ע שבסופם בראור..אם אתה עובר אתה מקבל זימון לגיבוש..
והגיבוש הוא גיבוש זהה לגיבוש שמתבצע דרך היום סיירות...גיבוש קשה מאוד מאוד מאוד לפי מה שאתה יודע אני מניח..
קשה שאי אפשר להציג את זה ב"רק ללכת לגד"צ ולהתקבל".
אולי אתה לא עושה את היגבוש ההתחלתי ביום סיירות אבל כל מי שסיים את הגיבוש של שייטת13 או לפחות עשה כמה ימים בו יכול לעבור את היום סיירות בלי הרבה בעיות..

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2006, 19:39
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה מעולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמוליק קרשנה שמתחילה ב "סקר- האם התגייסתם לאן שרציתם?"

רציתי להיות מדריכת חינוך מיוחד, הייתי מוכנה אפילו להסתפק במש"קית ת"ש !!! אבל לצערי לא אפשרו לי לעשות מיונים אז התגייסתי בכל"צ ועשיתי קורס שהייתי מאוד לא שלמה איתו .
אבל... התמזל מזלי ועם השיבוץ הגעתי לתפקיד שתכליתו עיסוק בכוח אדם; בניתי אותו וצמחתי מתוכו כי יצא לי להתעסק בתחום מאוד רחב שכלל אוכלוסיית חובה, קבע ומעט מילואים . עם תום שירות החובה נשארתי במס' חודשי קבע, הציעו לי תפקיד קידומי וחתמתי קבע מלא ו- כיום אני מטפלת באוכלוסייה של מאות אנשי קבע, תפקיד מאוד מאתגר ומאוד מאוד מספק, אני מרוצה .

שורה תחתונה (וזו המלצה חמה לכולם ) - גם באם לא התגייסתם לאן שרציתם, נפלתם על קורס שלא מצאתם עצמכם בו או שקיבלתם שיבוץ גרוע - זה לא סוף העולם, באם תהיו נחושים להגיע למקום מסויים, תראו נכונות והשקעה, אתם תצליחו !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר