לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2006, 18:29
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ariel_erz שמתחילה ב "שאלה לגבי העתיד בצבא?"

"{שזה יחידה עם הלוחמים הכי טובים בצה"ל וכל שאר היחידות לא מתקרבות לזוהר שלה}"

אהבתי..לא מזלזל בגולני בשום מצב אבל איך הגעת למשפט הזה??

אני אישית חושב שזה אחלה לשאוף רחוק אבל כדאי שתחשוב יותר על העתיד הקרוב..כמו להתגייס לגולני ולעבור גיבוש יחטיו"ת ולעבור את המסלול כמו שצריך ולסיים שירות כמו שצריך....יש לפניך עוד הרבה דברים..כדאי שתחשוב גם על דברים אחרים..
אתה עוד לא התגייסת וכבר רוצה להיות מג"ד?אולי בכלל כשתתגייס הצבא לא יראה לך כמו שחשבת??לא כדאי לך סתם לפתח ציפיות ענקיות..בדרך כלל מי שמצהיר כל כך הרבה הצהרות לפני הגיוס לא מגיע כל כך רחוק בצבא..
אתה מוזמן לראות המון חברי פורום שהצהירו ורצו להגיע ולהיות מינימום הרמטכ"ל הבא של מדינת ישראל וכיום הם לא משרתים בקרבי ורק עושים בעיות..
מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!
ואגב אין כזה דפ"ר 87..או 80 או 90..דפ"ר הולך בציונים עגולים(קפיצות של עשר)

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2006, 19:08
  gixxer gixxer אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "חבר'ה - אני לא מבין אתכם !"

תשמע גם אני הייתי כמוך,מורעל והכל..חושב רק על הגיבושים ורק על היחידות הכי מיוחדות ומובחרות..רוצה לעבור מסלולים מטורפים ולהיות הכי מובחר שרק יכול להיות..

אבל ככל שאתה שומע יותר ומתבגר יותר אתה מבין שהדברים לא עובדים ככה..שהצבא הוא לא מה שאתה חושב או רוצה שיהיה..יש לו הרבה צדדים טובים והרבה צדדים רעים...ישנה המון אטימות בהמון מקרים מצד המפקדים..הרבה שביזות ולאט לאט אתה מגלה שזה לא מה שחשבת..
תחשוב על זה,נגיד שאתה רואה איזה סרטון באינטרנט של איזה תרגיל של יחידה מובחרות או גדוד מסוים עושים תרגולת..אתה רואה אותו שוכב באיזה מארב או רץ המון ומתאמץ..אתה אולי אומר איזה יופי ואני מת להיות ככה עם צבע על הפנים,רובה בטורף ביד ולירות לכל כיוון ו"להציל את המדינה".
אבל הדברים לא עובדים ככה..החייל שאתה רואה עשה את התרגולצת הזאת כבר המון פעמים ונמאס לא לרוץ לאותו דבר כל פעם..נמאס לו להישאר ולקבל שעות בבסיס בתור עונש על דבר שנראה לו הכי שטותי בעולם....
לדעתי רעל זה בסדר וחשוב..וחשוב מאוד לרצות לתרום ולהיות לוחם כי יש בזה המון צדדים טובים...אבל חשוב לעשות את זה מהסיבות הנכונות..יש המון מורעלים שרק מדברים על הצבא בלי סוף ומדמיינים את הצבא כמו שהם היו רוצים שהוא יראה...אבל הדברים לא נראים ככה באמת..
שוב,אין בעיה עם זה שתיהיה מורעל אבל קח הכל בפרופורציות..יותר מידי רעל ה לא טוב כי אתה לא רואה מה קורה באמת..אם תשים לב כמעט כל חייל שמשרת בקרבי רוצה לצאת(אומנם רק מדבר על זה ורובם לא אומרים כלום ולא עושים על זה כלום9 אבל מגיע שלב שאתה אומר אוקי,הבנתי...החוכמה היא להתגבר על המשברים האלה..
לא פשוט להיות חייל קרבי..אתה אולי אומר עכשיו כשאתה בבית שאתה הולך להיות חייל קרבי בשביל לשמור על הבית ועל המדינה..אבל כשתעשה שמירות בלי הפסקה ותטחן מכל כיוון בלי הפסקה המון זמן אתה תגיד לעצמך כוסעמק למה אני פה בכלל?!?!
שוב,יש המון צדדים טובים ולא הכל רע..רק קח בחשבון שזה הולך להיות קשה ואתה לא תצא למבצעים מהסרטים וכולם יתייחסו אליך כמו גיבור...
יש משפט שאומר דברים שרואים מכאן לא רואים משם...זה אחלה שיש לך רצון רק תשמור את זה ברמת הנורמל ולא יותר מידי...יש צדדים טובים וצדדים רעים לכל דבר..השאלה איך אתה מסתכל על זה..

ושתבין אני לא מדבר אליך ממבט של איזה פז"מניק מטורף..כולי מלש"ב מסכן שאמור להתגייס ביולי הקרוב...אבל חשוב שתדע מה עומד לקרות..ועם כל מה שאמרתי לך אני עדיין רוצה להיות לוחם..כל אחד מהסיבות שלו..רק חבל שתיהיה כזה מורעל ותקבל כזאתי כאפה שבכלל לא תרצה קרבי יותר..תבוא עם ראש פתוח וציפיות בהתאם..צבא לא זה לשחק במשחק מחשב כל היום..אוכלים הרבה חרא עד שמגיעים לעשות את הדברים האמיתיים(אם בכלל)..
אגב מתי אתה אמור להתגייס בכלל?

בהצלחה!

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 13-11-2006 בשעה 19:10.
ישן 13-11-2006, 20:45
  itai2k itai2k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
ממש ממש לא...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ariel_erz שמתחילה ב "קיצר - אתם מייעצים לי להיות ג'ובניק כי קרבי זה פראייר!"

גם ג'ובניקים אוכלים ת'חרא שלהם..
לפי דעתי לא משנה מה אומרים לך תפעל לפי האידיאולוגיה שלך, ומה שאתה חושב ורוצה.
אתה רוצה להיות קרבי? יפה מאוד תיהיה קרבי גם אם יגידו לך שקרבי זה חרא וקרבי זה מעפן..
אבל מלהיות קרבי ועד ללהיות מג"ד יש דרך ארוכה.. השאיפה שלך יפה ובאמת אני מאחל לך בהצלחה..
אבל אתה לא יודע מה מצפה לך בצבא, איך המערכת של צה"ל פועלת.
זה כמו שתגיע לעבודה חדשה שאתה לא יודע מה הולך בה, ומי נגד מי, ותגיד שאתה רוצה להיות מנכ"ל... (סתם דוגמא)

אז קודם כל, תחכה, תראה שאתה באמת מתגייס לגולני, כי כפי שאמרת אתה מתגייס עוד 8 חודשים אז שום דבר לא בטוח.
תראה אם מתאים לך, תראה אם אתה נהנה ולא סובל עד כדי כך, ולאחר מכן תחשוב הלאה..
לאט לאט לא צריך למהר ולשאוף סתם לפני שאתה יודע מה באמת הולך לקרות.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י itai2k בתאריך 13-11-2006 בשעה 20:48.
ישן 13-11-2006, 20:46
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ariel_erz שמתחילה ב "קיצר - אתם מייעצים לי להיות ג'ובניק כי קרבי זה פראייר!"

ממש ממש ממש ממש לא !

אבל תתחיל להוריד לאט לאט את הציפיות כי אתה מדבר כמו מישהו שלא יודע בכלל מה זה צבא.. ואתה באמת לא יודע מה זה.. וגם אני לא.. אבל אתה מצפה ליותר מידי.. ובדרך כלל אלה שבאים עם הכי הרבה שאיפות מתאכזבים.. קח את זה שלב שלב.. קודם כל תקווה להגיע לגולני ואז תתחיל לשאוף.. לא מעכשיו להגיד אני רוצה ליהיות קצין.. כי הרבה אמרו את זה ואחרי שסיימו את השירות אמרו אני לא רוצה להישאר במערכת המחורבנת הזאת.. אני גם מתגייס לגולני במרץ אבל אני לא חושב מעכשיו על ליהיות המח"ט.. אני חושב על להתקבל ומקווה להשתלב ולגשת ליחטיות..

ישן 13-11-2006, 22:26
  gixxer gixxer אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ariel_erz שמתחילה ב "אם אני לא אהיה תפקיד פיקודי גבוה אז אני לא רוצה להיות קרבי."

חחח מזל שעוד לא התגייסת כי אחרת היית אוכל מה זאת כאפה מהצבא..

חחח איזה גישה...מה חשבת?שגולני רק יורים ועושים מבצעים שאפילו רמבו לא חשב עליהם..
תשנה גישה ומהר חבוב..אחרת גם בג'וב לא תסתדר...
תכלס,אם לא היית אומר מתי אתה מתגייס הייתי בטוח שיש לך מינימום עד שנתיים לגיוס...אתה מדבר כמו אחד שעדיין לא התבגר בשיט..
הרגע אמרת שאתה רוצה לתרום למדינה לא??אז קדימה...העבודה הכי שחורה זאת השמירה בתכלס...לעמוד במחסום כמה שעות זת השמירה..כמובן שלא רק אבל זה חלק בלתי נפרד...
מה אתה חושב שכל השירות תשחק בסוני וכשיהיה מבצע או מלחמה תתחיל להתלבש ולהילחם..

הצעה שלי:שנה גישה...

נוב 07.

ישן 13-11-2006, 22:45
  adam2020 adam2020 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.06
תשמע.. כנס כנס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ariel_erz שמתחילה ב "שאלה לגבי העתיד בצבא?"

להיות מורעל זה טוב ויפה אבל תשמור על פרופורציות, צניעות, ואל תקפוץ מעל לפופיק .

לחלום זה לא דבר רע, במיוחד במדינה כמו שלנו בה הרוב שואף לבינוניות (מחקר מוכח)

אבל בקטע של צבא, אל תחשוב יותר מדי קדימה כי אתה אף פעם לא יודע מה יקרה בדרך, נסתרות הן דרכיו של הצבא .

אז כמה טיפים ממני .

תציב לעצמך מטרה ריאלית יותר, לא אתה יודע מה? מוקדמת יותר.. למשל לעבור את הגיבוש יח"טיות

במידה ותקבל את מה שאתה רוצה, אחלה, עכשיו תסיים מסלול, בזמן המסלול תגלה על עצמך ועל הצבא דברים חדשים שלא ידעתי כשהייתי מלש"ב מורעל ובהתאם לכך דיעותיך ורעיונותיך ישתנו ויתעצבו

עכשיו, במקום לחשוב על הצבא ומה את רוצה לעשות בו, תחיה את החיים, צא החוצה, תרוץ קצת, תעשה טיולים, ועל תחשוב על הצבא יותר מדי, יהיה לך מספיק ממנו כשתתגייס

ממני, מורעל עם פרופורציות .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר