לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2006, 20:49
  yowyow yowyow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NeoStorm שמתחילה ב "NeoStorm - Plane of Existence"

קודם כל עבודה מושקעת וטובה ללא ספק מבחינת הרושם הראשוני

יש פה שילוב די סלטי בין האוס שמזכיר את ההפקות של עופרה לבין אפליפטינג קלאב טראנס..

הייתי מציע לך לחקור קצת יותר לעומק מוטיבים של סיגנונות מסויימים מבחינת המקצבים, הבאסים, המלודיות.

למרות שלמלודיה שלך יש פוטנציאל למשהו שיכול להתפס הבעיה בה היא שהיא קצת מיושנת.. והייתי אומר מעט ילדותית.. כאילו דברים כאלה היו פה לפני 4 שנים, להאזין לזה עכשיו זה לא מלהיב או מפתיע או גורם לאיזו צמרמורת..
יש לה פוטנציאל.. תצריך לעבוד על הרכב אחר של תווים אבל להמשיך עם הקו הזה

אתה יכול לעשות מהטראק הזה גם פרוגרסיב טראנס וגם אפליפטינג טראנס (אפליפט עדיף...)
האוס ניו יורקי כמו של עופר זה ממש לא הכיוון.. רד מהר מהבאסים הבולטים האלה שבין הקיקים זה עושה את זה ממוסחר...

בחיי שהפקה כזאת יכולה להגיע גג לאיזה שיר מסחרי ברדיו... ואני אומר את זה על סמך זה שאין לזה נשמה ויעדיפו לקחת איזה זמר על זה ולשים את המוזיקה בצד ואת הזמר מקדימה..

סלח לי שככה אני נותן תגובה מגעילה.. אני מאד מפרגן לך רק שתדע מי כמוך יודע שאין כמעט בכלל אנשים בארץ שמגיעים לרמות האלה.. פשוט חבל לי לראות ביזבוז...
שוב, במידה וכל היצירות שלך מזכירות את זו.. תתחיל להכנס לעניינים וליצור דברים ערכיים על אמת.. שתקליטנים ינגנו במסיבות (אמיתיות לא כמו שיש בארץ...)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר