לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2006, 12:50
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
הצהרה!

שלום אנשים,
פנה אלי מישהו מתורה דוג'ו והחליט שאני מזלזל בהם או שאני בור או לא זוכר מה...
אקיצר, מה הוא רוצה ממני?! בסך הכל, וקראתי שוב את השירשור שפתחתי, אמרתי ששיעשע אותי הערבוב של קרטה וקונג פו לאור הסרטים של ברוס לי וחבר מרעיו. למי שלא מכיר תמיד היו בסרטים האלה הקרטיסטים מצד אחד והקונג פו מצד שני. היפנים נגד הסינים. אז ציינתי שזה משעשע שמלמדים תחת קורת גג אחת שתי שיטות יריבות, ומדובר כאן על יריבות תרבותית וגם בין מדינות, לפחות בתקופה מסויימת בעבר.

בואו נבהיר כמה דברים. כמו שציינתי כבר אני לא מכיר אותם ולא מזלזל בהם. אין לי דבר כנגדם ולא רצון מהם, שיעשו מה שטוב להם. מצד שני זכותי להביע דעה. סך הכל אמרתי שבעיני זה משעשע. האם פורומים הם לא מקום להבעת דיעה?

לגבי הבחור החביב שפנה אלי, הוא התריס כנגדי ואני מציין קבל עם ועדה: אני נטול דרגות לאחר 18 שנה של אימון. אני די גרוע בקרבות, די גרוע באופן כללי ומעולם לא נלחמתי ברחוב.
טוב לי כך, לא מחפש להרשים אף אחד. לא מחפש כבוד, בטח ובטח שלא דרך אמנויות לחימה. בשביל כבוד צריך לעבוד. ואמנות הלחימה אינה עבודה עבורי כי אם דרך חיים. עברתי את הגיל בו לדרגות יש חשיבות. אני מתאמן כי זה נחמד לי וכל עוד זה לא מזיק לאחרים אז למה לא. גם בחו"ל אני לא מחפש כבוד. הייתי ביפן ולא קיבלתי כבוד, כשהייתי צעיר זה הפריע לי. היום אני שם פס. כבוד מקבל מי שיש לו כסף. אני גם לא יפני אני לא אתאבד בשביל כבוד או לא אשפר את הטכניקה שלי עד לרמה כזו שאין שני לה. אני בסך הכל מתאמן להנאתי ואולי קצת להגנה עצמית אבל זו כבר שיטה אחרת

יאללה, תתאמנו בכיף!
חזרה לפורום
ישן 14-11-2006, 13:10
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "הצהרה!"

דבר ראשון, כשאתה אומר שהוא פנה אליך אתה מתכוון בהודעות פרטיות?

דבר שני.. אני לא זוכר שזלזלת, אבל זה לא משנה.. בכל מקרה, מעריך את ההצהרה.

דבר אחרון... אני יודע שאני צעיר מדי מהרבה בחינות, אבל לפני כמה זמן למדתי משהו חדש ומאוד מעניין. באומנות הלחימה, הניצחון, הכוח, המהירות... הם דברים חשובים. אבל היה משהו שרק בזמן האחרון התגלה לפניי.. אומנות לחימה זה גם ידע. הידע משתווה בחשיבותו למהירות ולכוח, ולדעתי אפילו חשוב יותר, כי הרי ללא ידע לא היה לנו דרך להשתמש בכוח.
זאת אומרת... גם אני לא הכי מהיר, הכי חזק, פרופורציונלית לקבוצת אנשים מסוימת, אבל יש לי ידע נרחב, יחסית לבחור בגילי.

בזה זה מתקשר למה שאתה אמרת... גם אם אין מימוש ברחוב, גם אם בקרבות אין הרגשת שליטה... עדיין לומדים.. שוב, אני צעיר מת לעומתך, אבל זו דעתי... הבנתי את זה רק לא מזמן, כשראיתי שאיבדתי חלק מהכוח ומהמהירות בגלל הפסקה מהאימונים, אבל לא איבדתי את הידע.

בקיצור... להתאמן זה גם ללמוד. אני חושב שזו אחת הסיבות שבחרתי נינג'וטסו, כי לומדים לא רק ללכת מכות.

חישבו על זה!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר