לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2006, 14:15
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
הייתם יוצאים עם מישהי שחבר טוב שלכם רוצה?

זה המצב-
לפני שנה בערך יצאת עם עוד 2 חברים טובים ליום כיף באיזשהו מקום, ושם הייתה בחורה.. אחד מהם נדלק עליה וניסה להתחיל איתה.. לא ממש הלך לו. אבל לך יצא לדבר איתה קצת..
איכשהו אותו חבר שנדלק עליה הגיע אליה לאייסיקיו בדרך מסתורית..
הם היו (ועדיין) בקשר..הוא מעוניין בה מאוד...
אחרי כמה חודשים התגייסת. במקרה חזרת לסופ"ש בדיוק ביומולדת שלה. היא הביאה בשבילך חברה, ואתה התלווית אל חבר שלך. יצאתם ל"דאבלדייט" כביכול.
לא התלהבת בכלל מה"דייט" שהיא הביאה לך, ובמשך כל הערב תקעת בה מבטים חודרים וממושכים, עד שהיא הייתה שמה לב ואז היית מפנה את המבט, אולי כי מצאת אותה יותר מעניינת ומושכת..אולי כי אתה בעצבים עליה... תכלס, הערב הזה היה דיי משעמם, וזה היה השישי היחידי שלך בחודש. אבל...מה שאתה לא יודע זה שהיא ממש ממש נדלקה עליך. ושנמצאת בחור פוטנציאלי לקשר רציני איתה (דבר שלא קורה כמעט אם בכלל).
מפה לשם עוברים 9 חודשים מאז אותו ערב. אתה בקורס ארוך בצה"ל כבר כמעט שנה. היא משיגה סופסוף את המספר שלך ומתקשרת, אומרת לך את האמת.. שהיא רוצה אותך ולא אותו, ועד שהיא השיגה את המספר שלך יצאה נשמתה.
אתה קצת בהלם, לא מבין מאיפה היא נחתה עליך..
בנוסף היא מבקשת שלא תספר לחבר [היא לא רוצה אותו בכלל, היא בקשר איתו בעיקר בשביל להגיע אליך איכשהו, היא יצאה איתו ולקחה את המספר שלך בסתר. היא לא אוהבת את היחס שלו כלפיה, ומרגישה שהוא רק רוצה להשכיב אותה. ובינינו, הוא נראה ממש טוב, יותר טוב ממך.]

מה תעשה? תקח את הבחורה (שרוצה אותך כבר פאקינג שנה!), או שתוותר בגלל החבר?
הסבר ונמק.

נערך לאחרונה ע"י Little Kiwi בתאריך 14-11-2006 בשעה 14:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2006, 14:41
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Little Kiwi שמתחילה ב "הייתם יוצאים עם מישהי שחבר טוב שלכם רוצה?"

בדיוק ביום ההולדת שלה החבר שלה יוצא ב"דאבל-דייט" ?

אילו הייתי הבחורה, הייתי עוזב את הבחור הזה שאיתה כבר מזמן.
ולו בגלל היחס המזלזל - נשמע כי הוא מתייחס לבחורה כאל חפץ.

אני באופן אישי מקווה שהבחורה שוקלת ברצינות לעזוב את הבחור ללא קשר לחייל בקורס.
לא ניתן "לקפוץ" גם מקשר לקשר בלי לסיים את הקודם - מהסיבות הנכונות. (היחס בתוך הקשר)

הבחורה חייבת להבין שעצם עשיית המעשה "בסתר" לא תורם לתחושת ה'לגיטימיות' של הקשר, ולכן זה מצב לא קל, גם לחייל שלא בדיוק מקיים קשר.
אילו הייתי החייל - גם לו הייתי חש משהו אל הבחורה, לא הייתי עושה דבר לו היתה עוד עם החבר.

ישן 15-11-2006, 14:57
  משתמש זכר Eyalco88 Eyalco88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Little Kiwi שמתחילה ב "הייתם יוצאים עם מישהי שחבר טוב שלכם רוצה?"

מצב מורכב..
קשה להגיד בוודאות מה הייתי עושה...

אבל לא הייתי יוצא איתה בלי שחבר שלי ידע על זה, כמובן שאני הייתי מדבר איתה ומסביר לה את המצב שאין דבר כזה לא להגיד לחבר שלי. אם היא רוצה כל כך, היא צריכה להבין שלהתחמק מלהגיד לחבר לא יעזור לה ושבלי זה לא נוכל להיות ביחד.
בכל אופן אני לא בטוח שהייתי יוצא איתה, רק מחשש שזה יגרום לריב עם החבר או משהו בסגנון, אבל אם הייתי יוצא איתה, זה רק אחרי שיחה עם החבר וקבלה של הסכמה מלאה ממנו.

**** כל זה במקרה שהחבר ממש ממש קרוב ****

ישן 16-11-2006, 15:48
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
מממ...זאת התלבטות קשה..

זה כמו עם הסיפור שהביאו על החבר האהבה שלך וזקנה (הזקנה לא קשורה כאן..)
ושם שאלו את החיים של מי היית מציל...
זה בערך אותו הדבר כאן רק שזה- במי היית בוחר? בבחורה שדלוקה עלייך או בחבר הכי טוב שלך..

אווו!!! למען הסדר: א'- הבחור שהיה איתך בקשר. ב'- הבחור שנדלקת עליו. סבבה?

אז ככה:

דבר ראשון, את, חן, את בטח תגמרי עם מערכת היחסים שלך עם א' הזה למען ב'...
עכשיו, ב', סביר להניח שהוא ישאל את א' מה הוא חושב על כך שאת תהיי איתו בקשר.
א' כמובן יתעצבן והכל כי עד עכשיו הוא היה איתך אבל כמו שאמרו מעליי הוא יקבל את זה כמעט בטוח..

ועכשיו הבעיה הגדולה ביותר- מה ב' יעשה אם א' לא יסכים איתו??

יש שתי אפשרויות: 1. הוא ייצא איתך בכל זאת אפילו שהחבר כועס עליו ובכך בטח תגמור את הקשר שהיה לך איתו או שהוא יסלח לך בסוף כי אחרי הכל הם חברים טובים...

2. הוא יוותר עלייך כדי לא לנתק את החברות שלו עם אותו א' שהוא בעצם חבר מאוד טוב שלו.

זאת התלבטות ממש קשה (החברות או האהבה?)..אבל לפי מה שהבנתי, ב' נדלק עלייך גם הוא כן?אז הייתי בוחר באהבה..בתקווה שהחבר שלי יבין אותי ויסלח לי לבסוף

מקווה שעזרתי לך מותק

ו..חן? על תשימי לב למה שכתבתי כמה תגובות למעלה אני פשוט מסטול תחת

ביי מאמי ובהצלחה לך!

ישן 17-11-2006, 00:09
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אני לא חושבת שהוא יבחר בך..

לק"י

אם כן הוא חרא של חבר.את לא יכולה גם להיות חברה שלו,וגם לצפות שההוא שדלוק עלייך ישכח מזה ולא ינטור לחבר שלו,מה גם שגם אם הוא יגיד שזה לא מפריע לו,הוא יראה אתכם ביחד כל פעם מחדש,וכל פעם זה יכאיב לו מחדש.מצטערת,אבל אני חושבת שאת צריכה למצוא בחור אחר,לעולם לא נכנסים בין חברים,לעולם לא.תחשבי שזה היה הפוך,היית דופקת את חברה שלך בשביל בחור?..אם כן,אז זה עצוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר