לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2005, 17:52
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
לי יש שאלה מהותית
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אז ככה.."

למה, אבל למה, להגיש במסיבות בוגרים במבה וביסלי ?
במבה/ביסלי וכו' מגישים לילדים בגן, שכל מה שמעניין אותם באוכל זה חטיפים .
אנשים מבוגרים רוצים לאכול !
לדוגמה- כשהייתה לי פריסה וקיבלתי רב"ט, אמא שלי אמרה שהיא לוקחת על עצמה את נושא האוכל .
היא מבחינתה אמרה שאין מצב שבאירועים של מבוגרים יגישו שטויות משמינות, ושאנשים בוגרים צריכים לאכול כמו שצריך .
ויודעת מה היה על השולחן ? -מאפי גבינה, פשטידות, קרקרים, מטבלים, סלטים ועוגות . והכל ? -אמא ואני הכנו .

אז לדעתי- בנושא האוכל ואם כבר רוצים להשקיע במסיבה, להשקיע באוכל איכותי שאנשים יזכרו .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 14-01-2005 בשעה 18:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2005, 06:29
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אם זה עדיין אקטואלי.....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "לי יש שאלה מהותית"

והמסיבה עוד לא היתה אז הנה כמה רעיונות ועצות
דבר ראשון רחלי יקירתי הסיבה שהרבה פעמים עדיין נותנים ביסלי במבה ושות' כי זה עדיין יוצא יותר זול מאשר לעשות לאנשים ארוחה והטרחה היא הרבה יותר קטנה ולכן אלו שאוהבים לארח אבל אין להם כח "להשתולל" או לארח מכל הלב כמו שאומרים אלא בקטע של יותר קפה ועוגה מכינים חטיפים כל מיני ועוגה

בקשר למסיבה מה שצריך בעיקר זה להיות חשאים ולחשוב טוב, בתור אחד שעשה כמה פעמים ואוהב לעשות לאנשים גיליתי שזה צריך להיות מבצע מאוד מתוכנן כי אחרת הבן אדם מגלה במיוחד אם זה ליום הולדת. אז ככה אם זה ליום הולדת הנה כמה עצות:
1. אל תעשו בתאריך של היום הולדת כי אם הבן אדם לא פתי גמור יהיה קשה לעשות מסיבה מבלי שהוא ידע כי סביר להניח שהוא ירצה לחגוג עם החברים ויהיה קשה להגיד לו או להציע משהו אחר מבלי שהוא יחשוד, שבוע לפני זה בדרך כלל הכי מומלץ למרות שאפשר לעשות גם שבוע אחרי (תלוי מה עשיתם ביום הולדת אין טעם לעשות מסיבת הפתעה עם אותם חברים שחגגתם ביום ההולדת)
2. הכי קל לארגן את מסיבה ההפתעה לא בבית שלו כי אחרת זה דורש מוח יותר יצריתי להוציא ולהכניס
3. חשוב שזה יהיה משהו הגיוני כלומר שמוציאים אותו למשהו שנראה לו הגיוני ולא איזה בקשה או יציאה מוזרה שלא יבין מה פתאום דוקא היום

והנה כמה רעיונות שאני עשיתי לחברים
1. לבוא אליו הביתה כולם - אם זה שבוע לפני עדיף שהבת זוג תגיד או שתכנע את הבחור שהיא רוצה לבלות איתו לבד ואז אם היא אמורה לאסוף אותו לבוא כולם יחד איתה ואם הוא אמור לאסוף אותה, לבוא אליו לפני שהוא אמור לצאת אליה כולם ולהפתיע אותו בבית, הבת זוג דופקת בדלת ושהוא פותח הוא רואה אותה עם כולם וכולם צועקים מזל טוב (תבקשו סליחה אחרי זה מהשכנים על הרעש ) רק לוודא שהוא בבית ולא מגיע לבת זוג שלו ממקום אחר
לחברים שלו לאחד דפקנו בדלת והפתענו אותו עם עוגה, ולשניה היא התכוננה לישון וכבר היתה במיטה ובעלה פתח לנו את הדלת ונכנסו לסלון בשקט מצוידים בבלונים ושאר הדברים ואז בעלה קרא לה שתגיע לסלון בדחיפות ושהיא הגיעה זרק עליה את הבלונים וצעקנו מזל טוב

2. אם המסיבה אצל החברה והבחור אוסף אותה ובדרך כלל היא יורדת כשהוא מצלצל אפשר לבקש ממנו שיעלה למשל כי את צריכה להוריד משהו כבד או אם זה ביום הולדת והחברה גרה עם משפחה / שותפים ניתן להעזר בהם ולהגיד שהם רוצים לאחל לו מזל טוב וכו'

3. ניתן ל"גנוב" את המפתח לדירה של החבר או אם הוא גר עם המשפחה / שותפים שהם יכניסו אותנו ובאותו יום שהחברה תצא איתו ליום כיף (עשיתי את זה לידידה שלי בזמן שהחבורה ארגנה את הביתה שלה ושחזרנו ועלינו היא פתחה את הדלת היה חשוך ושהיא הדליקה את האור היא הופתעה קשות במיוחד מהאנשים שהיו שם שהיא לא ציפתה שהם יהיו מה שמוביל אותי למספר 4 )

4. להגביר את ההפתעה להזמין אנשים שיפתיעו את בעל ההפתעה כמו אנשים שמזמן הוא לא פגש והיה רוצה לפגוש, אנשים שהקשר כבר נותק (אבל לא מסיבות של ריב או כעס למרות שגם זאת דרך להשלים אבל זה סיכון) וכו

זה כל מה שעולה לי בראש כרגע מקווה שתמצאי את העצות שימושיות ואם יהיה עוד או יהיו שאלות אשמח לעזור שיהיה בהצלחה והעיקר תספרי איך היה בסוף
שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר