לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 22:19
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
הערה קטנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ^^rUsLaN^^ שמתחילה ב "מאמן כושר בצבא"

ציטוט:
גם בצו ראשון וגם אחרי הגיוס אני חושב שאפשר להגיש טופס 55(יש כמה סוגים של טופס 55) בשביל זה.
בכל אופן.. מה הנתונים שלו... אני מניח הבדל בין נתונים של נהג ומדריך כושר

1. טופס 55 הוא טופס העברה שניתן להגיש רק אחרי הגיוס כשאתה בתפקיד מסוים/יחידה מסוימת. הטופס מאפשר לך לבקש לעבור יחידה, תפקיד, לצאת לקורס וכדומה...
צריך סיבה טובה כדי שיאשרו לך טופס כזה, ובכל מקרה זה המון בירוקרטיה (יכול לקחת מספר חודשים). אחד מהבסיס שלי גם רצה להיות מד"ג או מדריך כושר של קרביים (זה לא אותו דבר אגב) והגיש טופס 55, אך כיוון שהדבר מצריך איתור מוקדם של הצבא כשאתה עוד מלש"ב, הטופס שלו נדחה (ואפילו לא עזר שהוא פסל מקצוע והגיע לקצין מיון בבקו"ם ודיבר איתו), ורוב הסיכויים שאם הוא לא יגיע לתפקיד, טופס 55 לא יעזור לו. אם הוא עוד לא קיבל זימונים למיונים לתפקיד, אז קרוב לוודאי (בעצם בטוח) שלא יציעו לו את זה ככה סתם בבקו"ם.
איך מקבלים מיונים לזה? מבקשים את זה בצו ראשון, זה הכי טוב, נשאר לי רק לקוות בשבילו שהוא הדגיש את ההישגים הספורטיביים שלו בצו ראשון וביקש לעסוק בזה בצבא...

2. אין צורך בנתונים מסוימים בשביל להיות נהג, תיאורתית גם קב"א 46 וגם קב"א 56 יכולים להיות נהגים, מה גם שמדריך כושר של קרביים לא צריך נתונים בשמיים, הוא פשוט צריך כושר טוב (כמובן שיש מבחנים לפני הצבא, חבר שלי מהיישוב הלך לשם ונכשל, זה ממש קשה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2006, 20:33
  אביעד. מטרה - מטכ"ל! אביעד. מטרה - מטכ"ל! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.06
שמע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ^^rUsLaN^^ שמתחילה ב "מאמן כושר בצבא"

יש הרבה דברים שאתה יכול להגיד עליי ובעיקר אחד מהם זה שאין לי מושג בהרבה דברים שקשורים לזה
אבל במקרה אני בקרב מגע כבר 5 שנים ועושה חומה עוד מעט.. ואני יודע שאם אתה רוצה להיות מדריך קרב מגע, ספיציפית, אתה חייב להיות מעל חגורה ירוקה לפחות בזה... ושיהיה לך פז"מ (פרק זמן מינימלי) שם של איזה שנתיים ומשהו... וגם אז מקבלים אותך לזה רק אם אתה תותח ואם הצרכים שלהם מתאימים... וגם תלוי בבחירה שלך..
דבר אחרון - יש לי חבר תותח עם חגורה כחולה (אבל ממש תותח), וגם עשה חומה לא מזמן, אבל לא הסכימו לגייס אותו למדריך קרב מגע.. לך תבין אותם

בכל אופן - בלי ללמוד קרב מגע אתה לא יכול להדריך. שום קורסים מקוצרים
בדוק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר