לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 13:04
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
השאלה הזו תלויה בהמון גורמים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי royiancu שמתחילה ב "מהי האומנות לחימה המסוכנת ביותר?"

כל אמנות לחימה היא המסוכנת ביותר... הגורם המשתנה כאן הוא לא רמת הסיכון שאתה יכול ליצור ליריב שלך, ולא האומנות בה שתשתמש נגדו. הגורם כאן הוא אתה. המתאמן. אם אתה תשקיע כמו שצריך, כל אמנות תהיה קטלנית כמו כל אחת אחרת. בגלל זה אין כזו אומנות הכי מסוכנת. אי אפשר לבחון ולדעת לבטח..

אני לא יודע אם צפית בזה, אבל לפני כמה שבועות הייתה בנשיונל ג'יאוגרפיק תכנית על אומנויות לחימה. עזוב את זה שהתכנית לא הייתה הכי אמינה בעולם. בכל מקרה, הם מצאו שנינג'וטסו יכולה להיות הקטלנית ביותר, כאשר הקונג פו המהירה ביותר, האיגרוף והאיגרוף תאילנדי החזקות ביותר, וכן הלאה וכן הלאה. עכשיו... אני לא מאמין בזה. הקונג פו יכול להיות הרבה יותר קטלני מהנינג'וטסו, והקראטה יכול להיות הרבה יותר חזק מהאיגרוף תאילנדי. השאלה כמה הבן אדם התאמץ, כמה הוא השקיע באימונים ולאיזה השגים הוא הגיע במאמץ הזה.

מקווה שעזרנו לך להבין. בכל מקרה, אם אתה רוצה להתחיל להתאמן באומנות לחימה, אמור לנו מה אתה מחפש באומנות הזו, ואני בטוח שנוכל לעזור לך.

חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 02:15
  Cpt_Jack_sparo Cpt_Jack_sparo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.06
בואנה באמת שאתם לא מבינים אה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי royiancu שמתחילה ב "מהי האומנות לחימה המסוכנת ביותר?"

כל מה שאתם אומרים כמו יד המוות/יד הברזל או הסגנון האסור (פאק מיי פאי) או קוף/נחש/נמר/עגור לבן/אריה הם כולם ט-ק-ט-י-ק-ו-ת לחימה שכולם ביחד מרכיבות אומנות לחימה אחת גדולה, עכשיו רובם באמת שייכות לכמה אומנויות לחימה. אבל במקור הם באו מהסגנון הידוע קונג פו גוג'ו (קונג פו-אנרגיה וזמן אני חושב, גוג'ו-רך וקשה) הסגנון הזה כשמו כן הוא: רך וקשה, סגנון מאוד מורכב אבל קטלני ביותר. הוא בעיקר מתרכז ברעיון שאם אתה מרפה את הגוף שלך-אם אתה רך אז: א. הגוף יותר גמיש בעצם ולכן יותר קל לתפוס את גוף היריב או משהו כזה, אתה יותר גמיש לקרב, אתה עובד בקצת יותר פרופורציה או משהו כזה. ב. שזה יותר חשוב, כשאתה מרפה את הגוף אז בעצם אתה נותן מכות יותר מהירות. ומכות יותר מהירות=יותר אנרגיה-יותר קשה. אבל זה לא בדיוק ההסבר הכי נכון וגם אני בטוח טועה איפשהו בהסבר, אז לא לתפוס אותי על המילה ב-כ-ל-ל!!! עוד כמה דברים שזה מלמד זה להשתמש בשרירים שרוב בני האדם בעולם לא מכירים בו וכמובן אנרגיות פנימיות-טאי צ'י.
זהו אומנות לחימה אחת גדולה במיוחד, מורכבת אבל מאוד מאוד מעניינת וכמובן-הכי קטלנית.

יש מכון לקונג פו גוג'ו בפתח תקווה מול בי"ח שניידר ברחוב קפלן, כאשר מנהל המכון הוא מאסטר ירון בינימיני, דאן 9. והוא באמת הבן אדם שמומלץ ללמוד אצלו.
חזרה לפורום
ישן 27-11-2006, 13:38
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
משום מה נדמה לי שזה הטרול האהוב עלינו אבל בכל זאת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Cpt_Jack_sparo שמתחילה ב "בואנה באמת שאתם לא מבינים אה?"

הסגננות המוזכרים מעלה (ושאתה הזכרת גם כן) מהוות בחלקן אסכולות לחימה סיניות שלמות ובחלקן פורומות (התרגום המערבי) לחימה.

טקטיקה היא משהו אחר לגמריי ולא מה שהתכוונת איליו, לא הייתי מתקטנן, אבל לא יפה לצאת בהצהרות של "בואנה באמת שאתם לא מבינים אה? ".

הגונג פו אינה אומנות לחימה אחת, כי אם שם כולל לאומנויות לחימה סיניות (למרות שבמאה הקודמת התקבצו מספר שיטות לחימה תחת השם גונג פו).

המקור מעולם לא היה מ"הסגנון הידוע" קונג פו - גוג'ו.

ההסבר שנתת על הגוג'ו ריו אינו מדוייק בכלל (אך כפי שביקשת לא נתפוס אותך במילה).

תחילה :
גונג פו משמעו "מיומנות ב..." (רועי שחק נתן כאן פרוש אפשרי נוסף שהוא אנרגיה רוחנית אם אני זוכר נכון).

גוג'ו משמעו קשה רך ולא רך קשה (השם נגזר מסגנון הקראטה גוג'ו ריו (בית ספר / סגנון קשה רך).

שנית : הסגנון קונג פו גוג'ו אינו סגנון ידוע, אלא סגנון יציר כפיו של סנסאי ירון בנימיני, בערבוב (מוזר במקצת לטעמי) של קראטה גוג'ו ריו ואסכולות גונג פו שונות.

למיטב ידיעתי חלק מתלמידיו אינם לומדים את המכלול אלא בפיצול של קראטה וגונג פו וחלקם אכן לומדים הכל.

מכאן להגיע לקביעה שמדובר באומנות הקטלנית ביותר (וכבר מתחיל ממש להימאס מהאשכולות החוזרים והנשנים, של האומנות הטובה בעולם = אין דבר כזה), המרחק רב מאד.

במידה ואינך הטרול החביב : סליחה על סגנון הכתיבה הבוטה במקצת.

במידה וכן : לא נמאס ?!

חזרה לפורום
ישן 22-07-2007, 08:17
  moshoi moshoi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Cpt_Jack_sparo שמתחילה ב "בואנה באמת שאתם לא מבינים אה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cpt_Jack_sparo
כל מה שאתם אומרים כמו יד המוות/יד הברזל או הסגנון האסור (פאק מיי פאי) או קוף/נחש/נמר/עגור לבן/אריה הם כולם ט-ק-ט-י-ק-ו-ת לחימה שכולם ביחד מרכיבות אומנות לחימה אחת גדולה, עכשיו רובם באמת שייכות לכמה אומנויות לחימה. אבל במקור הם באו מהסגנון הידוע קונג פו גוג'ו (קונג פו-אנרגיה וזמן אני חושב, גוג'ו-רך וקשה) הסגנון הזה כשמו כן הוא: רך וקשה, סגנון מאוד מורכב אבל קטלני ביותר. הוא בעיקר מתרכז ברעיון שאם אתה מרפה את הגוף שלך-אם אתה רך אז: א. הגוף יותר גמיש בעצם ולכן יותר קל לתפוס את גוף היריב או משהו כזה, אתה יותר גמיש לקרב, אתה עובד בקצת יותר פרופורציה או משהו כזה. ב. שזה יותר חשוב, כשאתה מרפה את הגוף אז בעצם אתה נותן מכות יותר מהירות. ומכות יותר מהירות=יותר אנרגיה-יותר קשה. אבל זה לא בדיוק ההסבר הכי נכון וגם אני בטוח טועה איפשהו בהסבר, אז לא לתפוס אותי על המילה ב-כ-ל-ל!!! עוד כמה דברים שזה מלמד זה להשתמש בשרירים שרוב בני האדם בעולם לא מכירים בו וכמובן אנרגיות פנימיות-טאי צ'י.
זהו אומנות לחימה אחת גדולה במיוחד, מורכבת אבל מאוד מאוד מעניינת וכמובן-הכי קטלנית.

יש מכון לקונג פו גוג'ו בפתח תקווה מול בי"ח שניידר ברחוב קפלן, כאשר מנהל המכון הוא מאסטר ירון בינימיני, דאן 9. והוא באת הבן אדם שמומלץ ללמוד אצלו.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר