לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 18:54
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מהההההההה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי microbe שמתחילה ב "יכעסו עלי כמה אנשים, אבל..."

כרגע חטפתי פה שוק עד הלם טוטלי!
איך אתה יכול להגיד על Requiem for a Dream שהוא סרט גרוע!
ראיתי מאות סרטים ואצלי הוא בין החמישייה הכי טובים!
סרט מצויין,אחד הקשים והאמיתיים שראיתי בכל חיי. סרט כזה אמיתי כזה כואב ועריכה יוצאת מין הכלל, שאני מרגיש את הפחד בסרט. אחד הסרטים שהשפיעו עלי הכי הרבה, ותיהיה בטוח שאני לא יצא כמו מה שהם יצאו, והרבה בזכות הסרט וזה לא לשווא. והSoundTrack מצוין.
סרט שאני נותן לו 9.6.

בקשר לסרטים גרועים:
Immortal - כי אם ההיתי מבין משהו אחד זה כבר היה הישג, כל הסרט אתה לא מבין גרוש, והם רק מוסיפים דברים מטומטמים ולא מסבירים דבר, חרא של עלילה (אם אפשר לקרוא לזה עלילה).
עוד סרט גרוע זה Monster (עם שרליז טרון), פשוט דפוק ברמות, וחרא של סיפור, לא אהבתי כלל.
קטגוריה שלמה שאצלי היא בסרטים גרועים הם סרטי "גירלס סטף" (Girls Stuff).
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2005, 14:41
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "טוב בוא נראה, רוב הסרט זה שהם נלחמים ברובוטים המסריחים המעופפים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sonic ReLoaDeD
שזה משעמם רצח
אחרי זה טרינטי מתה וניאו עיוור

ואחרי זה ניאו וסמית' חושבים שהם בדרגון בול Z ומתחילים לעוף
וכול זה ניאו הבן זונה מת

ובסוף בסוף מבינים שגם העולם האמיתי בעיקרון הוא גם מטריקס

אני מזועזע ממך.

אתה מתלונן כאילו זה פעם ראשונה שדברים כאלה קורים בסרט.
שמע, הייתה מלחמה (אתה יודע, שני צדדים, מכות, הרוגים, כמו טרויה, הסמרואי האחרון, וכו'). משעמם? ממש לא.

מה זה מה זה? הם חושבים שהם בדרגון בול?! כן. זהו, שכנעת אותי. אני בטוח שאמרו לשחקנים "הדמויות שלכם מחליטות שהן בדרגון בול". מה זה הקשקוש הזה?! כבר הסברתי לך ואני אסביר לך עוד פעם. בקרב שלהם הם נמצאים בכמה סצנות שכל אחת מהן מייצגת משהו בטרילוגיה.

ציטוט:
1. הרחוב המלא בסמית'ים מייצג את המטלה המפחידה של להתייצב מול המערכת. זאת ראינו לאורך כל הטרילוגיה על ידי המורדים והפחדים שלהם מהמערכת (או ספציפית מהסוכנים). סייפר סיכם את זה ב"אתה רואה סוכן, אתה עושה את מה שאנחנו עושים. רוץ. אתה מרים את הרגליים ועף משם." קיימת מן תחושה של אימה למטריקס, וללכת במורד רחוב המלא באיזה מליון סוכנים (לשעבר) זה ללא ספק משהו מפחיד.

2. סצנת "דוג'ו הצלליות" מייצגת את היבטי הקונג-פו/"בולט-טיים באלט" של סרטי המטריקס. בתוך המטריקס, כל קרב נראה מאוד שוטף וחינני, ערוך כל כך יפה שהוא אמנות בפני עצמה. ודוג'ו הצלליות סיכם את כל הסצנות הללו. זה יותר כמו ריקוד מאשר קרב, ואנשים תמיד נהנו יותר מהסגנון הזה בסרטי המטריקס.

3. סצנות השמיים מייצגת את תחושת "עליונות המערכת" או "ללא גבולות" של הסרטים. אחד ה"גבולות" או ה"חוקים" הברורים ביותר בחיי היום-יום הוא כוח המשיכה. העובדה שכח המשיכה לא שולט יותר על שתי היישויות הללו, בעצם מראה כמה הם יכולים לכופף את החוקים. מה שבטוח, שניהם אוהבים להתמרד נגד כל מה שמנסה להגביל אותם.

4. הסגנון העיקרי בסצנת המכתש היא הנימה הפילוסופית השקטה הזאת שראינו לאורך כל הטירלוגיה: "להתראות, מר אנדרסון. -השם שלי... הוא ניו." בסרט הראשון או "זוהי התכלית שמניעה אותנו..." בשני, וגם בשלישי אנחנו רואים את האלמנט הזה - "כי אני בוחר לעשות כך". זהו השיא של הסרט ושל הטרילוגיה כולה. גם הסרטים האחרים הראו שיאים כאלו - בראשון הרכבת פוגעת בסמית', בשני ניו מעיף מעליו איזה מאה סמית'ים.

החלק הנ"ל נלקח מתוך מאמר שמעריץ כתב.

טריניטי מתה וניו מתעוור כתוצאה מהקרב עם ביין (שבתוכו היה סמית'). עד עכשיו קרו דברים כדי להעצים את הטרגדיה שבסיפור, גם כדי להבין את ההקרבה של ניו. ניו לא סתם מחליט למות. הוא איבד את האהבה שלו, אין לו סיבה להמשיך לחיות, אז הוא מחליט להקריב את חייו למען שלום.

והחלק הכי מפגר בכל ההודעה שלך - " ובסוף בסוף מבינים שגם העולם האמיתי בעיקרון הוא גם מטריקס"

איך, לעזאזל, הגעת לזה?! אתה ישנת בסוף הסרט או משהו כזה?

נערך לאחרונה ע"י Obislu בתאריך 02-02-2005 בשעה 14:44.
ישן 24-01-2005, 07:36
  DanaShamama DanaShamama אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.05
זה פשוט מעולה! הגיע יום הדין! מקום ראשון ללא ספק ג'וני נאמוניק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מהו הסרט העלוב ביותר שראיתם?"

הייתי אז עוד קטנה, ולא הבנתי שזה שהוא היה מעולה בספיד (קיאנו ריבס) זה לא אומר שמעכשו כל הסרטים שלו הולכים להיות מעניינים, מה שמזכיר לי את ספיד 2 המשמים, אבל יש סרטים הרבה-הרבה- יותר גרועים:

ים כחול עמוק - מה לעזאזל?

אבודים בטוקיו - זה!? זה? זה סרט עטור פרסים? כבר היו לי שיעורי תושב"ע יותר מרתקים ממנו!

7 שנים בטיבט - שוב, אותו לקח כמו ג'וני הזכור לשמצה, אבל הפעם הייתי חכמה, ראיתי אותו בטלויזיה חס וחלילה לא לשלם 30 ומשהו שקל בשביל דבר כזה, אוקי, בראד פיט חתיך והכל, נכון, אבל הסרט הזה היה כל כך משעמם, שאפילו לראות פוסטר דומם של בראד פיט היה יכול להיות מהנה יותר.

המוהיקני האחרון - מה יש לאנשים מהשום דבר הזה?

פוקהונטס 2 - בללללללע הרס לי את כל הטעם הטוב מהסרט היפהפה הראשון. מה זה השירים האלו? והציורים המוזרים? ואיזה מין סוף מעצבן זה? לא לראות! זה רק יהרוס לכם את החוויה של הסרט הראשון!

מלך האריות 2 לא כלום ברוטב קדחת.

גארפילד הסרט - אין לי מה לומר, ראיתי רק את ההתחלה, מסכנים הילדים שזה מה שיש להם לראות.

בריג'יט ג'ונס, ועוד כמה, אני כבר לא זוכרת.

הכי מרגיזים הסרטים האלה שיש עליהם קונצנזוס, ואני כבר לא יודעת אם זה באמת מה שכולם חושבים או שלא נעים להם להודות שהם ביזבזו את הזמן והכסף...
ישן 19-08-2005, 00:53

הסרט הכי גרוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מהו הסרט העלוב ביותר שראיתם?"

שהוא במקום 5 בIMDB זה "שבע סמוראים".

שתבינו את הקטע. חבורה של קופים, (אם אני יוכל לעלות וידאו קצר מהסרט אז אתם תראו, הם ממש משמיעים קולות של קופים רצים על ארבע). מוטמטים שצועקים ביפנית, שחושבים שהם סמוראים, ועוד כפר שלם של מפגרים בשכל, שאנשים אוטיסטים נראים יותר חכמים מהם, שמנסים להגן על עצמם מפני כמה בנדיטים. 3 וחצי שעות של סבל ויאוש. מטומטם זה מילה טובה בשביל הסרט הגרוע הזה.

עוד סרט שאסור היה להוציא זה "מופע האימים של רוקי", סרט מוזיקלי שנשמע טוב, אבל אם 99% הם שרים וכולם שמה הומוסקסואלים, והעלילה מדרדרת לזיונים בלבד וטירות מעופפות. אז תאמינו לי שתרצו לעוף מהחרא הזה כמה שיותר מהר. זה סרט עם הגבלה לבני אדם נורמליים.
מפחיד!

ישן 19-08-2005, 14:16
  *+*גילו'ש*+* *+*גילו'ש*+* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "הסרט הכי גרוע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
שהוא במקום 5 בIMDB זה "שבע סמוראים".

שתבינו את הקטע. חבורה של קופים, (אם אני יוכל לעלות וידאו קצר מהסרט אז אתם תראו, הם ממש משמיעים קולות של קופים רצים על ארבע). מוטמטים שצועקים ביפנית, שחושבים שהם סמוראים, ועוד כפר שלם של מפגרים בשכל, שאנשים אוטיסטים נראים יותר חכמים מהם, שמנסים להגן על עצמם מפני כמה בנדיטים. 3 וחצי שעות של סבל ויאוש. מטומטם זה מילה טובה בשביל הסרט הגרוע הזה.

עוד סרט שאסור היה להוציא זה "מופע האימים של רוקי", סרט מוזיקלי שנשמע טוב, אבל אם 99% הם שרים וכולם שמה הומוסקסואלים, והעלילה מדרדרת לזיונים בלבד וטירות מעופפות. אז תאמינו לי שתרצו לעוף מהחרא הזה כמה שיותר מהר. זה סרט עם הגבלה לבני אדם נורמליים.

מה??? מופע האימים של רוקי זה אחלה סרט!!!!!
העלילה באמת קצת מופרעת אבל זה סרט חמוד.....
ישן 22-08-2005, 05:47

דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ScarFace שמתחילה ב "stfu"

תפסיק להגיב STFU על כל דבר שאני אומר. אנחנו לא מדברים בצאט ואני לא משחק איתך ברשת.
תלמד לקבל תגובות, ויש לי זכות להגיב לכל דבר. לדעתי וכול מי שאני מכיר וראה את הסרט הזה. זה סרט חרא. אז לא אכפת לי מה אתה חושב או עוד כמה אנשים.

חוץ מזה אני יחלק ציונים עם בא לי ואני לא צריך רשות לזה, ולא צריך להיות מבקר סרטים בשביל זה.

דבר שני ראיתי יותר מ"כמה סרטים בחיים שלי". כמות מספקת בשביל להבין בסרטים. ואני מדבר על כמה מאות טובות. כמעט כל יום אני רואה כמה סרטים. אז אל תגיד לי שאני לא מבין בסרטים. אני לא יודע מה הידע שלך בסרטים ויכול להיות יותר טוב משלי. אבל שאתה אומר לי שמופע האימים של רוקי זה סרט אימה אז אתה עושה צחוק מעצמך.
מפחיד!

ישן 20-08-2005, 01:58

אני סך הכל מנסה
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "שבעת הסמוראים..."

להזהיר אנשים חפים מפשע.
תראה לפי מה שאמרנו, סטטיסטית בישראל כמעט ולא תמצא אנשים שיואהבו את הסרט.
אז בוא נגיד דבר קשה, מי שאוהב את התרבות היפנית שיראה את הסרט (בתור אחד שלא אוהב ההיתי אומר גם לו להתרחק, אבל אני לא אוהב אז אני לא יביע דיעה לגביהם).
מי שלא אוהב את התרבות היפנית עדיף שלא יחשוב להתקרב לסרט הזה, כי זה סיוט של 3 וחצי שעות שהוא הולך לסבול בהם חיות משחקות בתור סמוראים.
מספיק שאני וחבר שלי נפלנו בפח שתמנו לנו IMDB לגבי 7 סמוראי, מכן אני לא מפיל אנשים אחרים בפח.
מפחיד!

ישן 20-08-2005, 20:02

קיוב 2
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "קיוב 2"

קיוב 2 היה טוב. בגלל שהוא כמו הראשון. יש לו חידושים של ההיפרקיוב כמו זמנים שונים מהירויות שונות וכל הדברים האלה. כמובן שהראשון יותר טוב.
אבל השלישי... זה אחד הסרטים העלובים שראיתי. מטומטם ברמות ואסר את זה ככה שאני לא יכול להגיד את קיוב בתור טרילוגיה טובה בגלל השלישי. הוא החרא של החרא. חצי מהסרט מראים לך את המפגרים האלה. שום דבר כמעט בקשר לקוביה. לקחו הרבה מהראשון ועשו אותו אחד הסרטים החרא שתראה. ואם לא ההיתי רואה את האחרים לא ההיתי מבין אותו בגרוש. ממש גרוע (ההיתי נותן ל 2 מתוך 10).
מפחיד!

נערך לאחרונה ע"י StreetBazar בתאריך 20-08-2005 בשעה 20:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:09

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר