לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 10:12
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מידע היום הגיע! תושביה היהודים של העיר שדרות מבקשים לעזוב את העיר

"עוזבים את שדרות למען הילדים"

משפחת פדידה החליטה השבוע באופן סופי לעזוב את שדרות, כדי למנוע עוד טראומות מהילדים. "אנחנו עוזבים בכאב עצום", הם אומרים. לדבריהם, "מאז שהגיע שר ביטחון משלנו - סר הביטחון משדרות". גם יחיאל ממן עזב לאחרונה את העיר, אבל ממשיך לעבוד בה. "אני חי בשני העולמות האלה ואני משתגע"

רועי מנדל
פורסם: 16.11.06, 09:48

"אנחנו מרגישים כמו ילד שאבא שלו נטש אותו ולא רוצה להכיר בו. אם אני לא אדאג לארבעת ילדי, אף אחד בממשלה לא ידאג להם". כך אמר אמש (ד') יוני פדידה, בן 37, תושב שדרות שהחליט השבוע סופית לעזוב את העיר בשל איום הקסאמים. "אנחנו בשלבי אריזה, כל הבית על קרטונים. עצוב לי. זה לא בלב שלם. היו הרבה מאוד התלבטויות עד שהחלטנו שאין ברירה, אנחנו עושים את זה בשביל הילדים שסובלים מחרדות ומפחדים לצאת מהבית".

בינתיים הם עוזבים לסבתא המתגוררת בנתיבות, שם יחפשו גם בית בהמשך. לדברי פדידה, הוא ורעייתו מאירה קיבלו את ההחלטה בעקבות חוויה טראומתית שחוותה האישה לפני שבועיים. "אירחתי בבית חברה שלי משדרות ופתאום שמענו בום אדיר. כעבור כמה שניות צלצל הטלפון של החברה, ובקו השני היה בעלה, שסיפר לה שהקסאם התפוצץ להם בתוך הבית בזמן שהוא היה במקלחת, והבית כולו בוער בלהבות. נכנסנו להיסטריה, הילדים התחילו לבכות. החלטנו שזה יותר מדי, שאי אפשר עוד לעמוד בזה".

הכתבה המלאה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3328791,00.html

לידיעת "היום הגיע!" הקודמת
היום הגיע! תושביה היהודים של העיר יפו מבקשים לעזוב את העיר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2006, 10:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
התורה הקדושה שלנו אומרת במפורש: אם לא תגרשו את האויב, אתם תגורשו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "היום הגיע! תושביה היהודים של העיר שדרות מבקשים לעזוב את העיר"

פתרון מוחלט לבייעת הקסמים
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=232507
על כל פיגוע או ירי לפנות ק"מ מרובע של הרצועה, לשלם פיצויים מלאים לאזרחים שהיו שם. אפשר אפילו להוסיף יותר משווי הבית שלהם. וליישב את המקום עם יהודים.
אם זה לא עוזר, אז עוד ק"מ מרובע וכן הלאה
.

אם לא מיישמים את הפתרון הזה, בא מצב הפוך רחמנא ליצלן.

במדבר פרק לג, פסוק נה-ו: וְאִם-לֹא תוֹרִישׁוּ אֶת-יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ מִפְּנֵיכֶם, וְהָיָה אֲשֶׁר תּוֹתִירוּ מֵהֶם, לְשִׂכִּים בְּעֵינֵיכֶם וְלִצְנִינִם בְּצִדֵּיכֶם; וְצָרְרוּ אֶתְכֶם עַל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַתֶּם יֹשְׁבִים בָּהּ. וְהָיָה, כַּאֲשֶׁר דִּמִּיתִי לַעֲשׂוֹת לָהֶם--אֶעֱשֶׂה לָכֶם.
http://www.mechon-mamre.org/i/t/t0433.htm

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-11-2006 בשעה 10:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר