לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 15:46
  ohadico ohadico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.03
סיימתי טירונות היום ואמרו לי שאני מאבטח מתקנים

צהריים טובים לכולם,
היום סיימתי טירונות למרות שחסר לי מבחן בכתב כי כל מי שהמב"ס אמר לו שהוא מאבטח מתקנים עוד לא עשה.
עכשיו מה שקורה שאני אמרו להיות בבסיס טירונות ניצנים להמשך הקורס להיות מאבטח מתקנים וזה הדבר האחרון שאני רוצה.
אחרי המנילה שסימנתי שאני לא רוצה קרבי ויש לי פרופיל 72 אז שלחו לי שאלוון העדפות וסימנתי מנהל מערכות מחשב ועדיפות שניה מערך טכנולודי בחיל האוויר וזה מה שאמרתי גם לקצין מיון בבקו"ם.
ביום שהמפקד בסיס אמר לרוב הפלוגה שהם מאבטחי מתקנים אני לא הופעתי ברשימה של המאבטחי מתקנים והייתי אמור להיות כנראה במערך הטכנולוגי בחיל האוויר. יום למחרת קמתי בבוקר ואמרו לי לבוא לטורנות מבטח ואז שאלתי את עצמי למה יום לפני הטירונות שאני לא נשאר בבסיס הזה אני עושה טירונות מטבח ואז שאלתי את מפפקדת המחלקה ופתאום היא מפילה עליי שהיתה טעות ברשימה ששלחו לי באותו היום ואני אמור להיות מאבטח מתקנים וששלחו לה בלילה בפקס שקרתה טעות ואני מאבטח מתקנים.
יום ראשון אני אמור לבוא ולהתחיל קורס בניצנים למאבטח מתקנים.. עכשיו אני לא יודע מה לעשות לדפוק נפקדות לא לבוא שבועיים ??? לבוא ולא להיות מוסמך יעני לא לעשות כלום ולקבל מיון מחדש ?? כי את הקורס הזה אני לא הולך לעשות . אז איך אני יקבל את אחד משתי המקצועות ששלחו לי בהעדפות ? אולי לדבר עם הבקו"ם או משהו ?

חבר'ה אם היה לכם מקרה כמו שלי או שאתם יודעים מה הכי כדי לי לעשות אז בבקשה תענו לי אני בדילמה רצינית אני לא רוצה להיות בכלא ולעשות בעיות אבל אם זאת תהיה הברירה האעחרונה לקבל את מה שאני רוצה אני יעשה את זה כי 3 שנים אני לא יבזבז מהחיים שלי על סתם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2006, 18:51
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אם יש לך פרוטקציות-תפעיל ומהר!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ohadico שמתחילה ב "סיימתי טירונות היום ואמרו לי שאני מאבטח מתקנים"

כי באמצע התפקיד זה קשה לצאת ממנו, כולם יודעים שזה תפקיד נוראי

מאבטח מתקנים אגב זה שנתיים שירות לבנים ושנה וחצי לבנות, יציאות שבוע-שבוע, אישור עבודה ושמירות 4-8 (4 שעות שמירה 8 שעות מנוחה).

בהחלט מחרפן את השכל, ניתן לרוב לאנשים עם נתונים נמוכים (חסרי מוטיבציה בצו ראשון, קב"א ודפ"ר נמוך, בלי 12 שנות לימוד...)

אם אין פרוטקציות-הייתי מציע לך לדבר עם המפקד קורס ולהבהיר לו שאתה רוצה לצאת לקרבי, כי חבל שמישהו עם נתונים לקרבי יילך להיות מאבטח מתקנים, אבל אולי זה בגלל שהנתונים שלך נמוכים? ביררת אותם?

בכל מקרה, לדפוק נפקדות זה הימור, אין כאן פתרון מובטח. אולי יעבירו אותך תפקיד, ואולי גם פשוט תהיה בכלא ותישאר בתפקיד, מי יודע?

אל תסמוך על סיפור אחד של מישהו שדפק נפקדות/עריקות וזה השתלם לו, כי יש גם לא מעט מקרים של אנשים שברחו וזה לא עזר להם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר