לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 19:19
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
לא יודע מה הצעד הבא.

אני יוצא עם מישהי כבר משהו כמו 3 שבועות ואתמול היה לנו ראש בראש בטלפון. לי זה היה מובן מאליו שאנחנו נפגשים ולה לא. היא לומדת תכנות, ככה שרוב היום שלה פנוי ואני עובד ככה שאני פנוי רק בערבים. במקום להכין שעורים בבוקר או בצהריים או אחה"צ היא עשתה קניות כל היום עם אמא שלה וישנה, ככה שהיא הייתה צריכה ללמוד בערב במקום לצאת איתי.רבנו כי זה עיצבן אותי ועכשיו אני מת להתקשר אליה (יום חמישי בערב! צריך לצאת) אבל במקביל אני חייב ללמד אותה לקח כדי שלא תעיז לעשות לי דבר כזה שוב.

השאלה שלי: אני דפוק? למה אני משחק משחקים? למה לא פשוט להיות בוגר ולדבר איתה על מה שהיה ולסדר את העסק.

זה כמו בטלוויזיה (בסדרות מצויירות) שיש מלאכים על הכתפיים. בצד אחד הרע שאומר לי "תראה לה מי הבוס" ומצד שני החננה שלא רוצה להסתכן בלאבד אותה בגלל משהו לא כזה ביג דיל.

הכל באשמתה. עכשיו אנחנו לא מדברים. מחכים לראות מי ישבר קודם. אני לא מתכוון לתת לה ת'סיפוק. אני לא הבחורה פה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2006, 19:42
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לא יודע מה הצעד הבא."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
רבנו כי זה עיצבן אותי ועכשיו אני מת להתקשר אליה (יום חמישי בערב! צריך לצאת) אבל במקביל אני חייב ללמד אותה לקח כדי שלא תעיז לעשות לי דבר כזה שוב.

השאלה שלי: אני דפוק? למה אני משחק משחקים? למה לא פשוט להיות בוגר ולדבר איתה על מה שהיה ולסדר את העסק.

הכל באשמתה. עכשיו אנחנו לא מדברים. מחכים לראות מי ישבר קודם. אני לא מתכוון לתת לה ת'סיפוק. אני לא הבחורה פה.

שמע,
אתה זקוק לניעור רציני.
אתה יוצא עם הבחורה בסך הכל שלושה שבועות !

זה טרי... תן לה את החופש והזמן שהיא צריכה.
אם בחרה לצאת עם אמא שלה לקניות - זכותה.

אתם תיפגשו - כשיהיה נכון וטוב לשניכם.

ולא (!) זה לא מובן מאליו שנפגשים בכל הזדמנות שישנה.

כאשר קשר (אפילו הטרי ביותר) הופך דבר "מובן מאליו", משהו בקשר (או באחד מבני הזוג) - לקוי !

צר לי לומר לך באופן ישיר, אבל אתה מתנהג באופן לחלוטין לא בוגר. אם הבחורה הזו חשובה לך ואתה לא רוצה לאבד אותה - תן לה את החופש שלה.

אל תשחק משחקים. משחקים לא נועדו לקשר בין בני זוג. (משחקים אפשר לשחק במחשב אולי).

אם אתה באמת רוצה קשר והחלטת שאתה בנוי לקשר - אתה חייב להתבגר בכל מובן שהוא.
אחרת - לא יצליח לך איתה, או כל אחת אחרת לצורך העניין.

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 16-11-2006 בשעה 19:46.
ישן 17-11-2006, 03:40
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06

זה קשר טרי...
זה מעליב...
זה פוגע בכבוד...
זה מעצבן מייאש ואוכל מבפנים...מה עושים?

תפתיע אותה תביא לה משו יפה ולא קיצ'י מידיי תקשר אליה ותשאל אותה אם היא רוצה לבוא לסרט ולא ככה" אממ צ'מעי אני יודע ששש...אבל...אעמממ...אולי חשבתי ששש...אבל רק אם את..."
כמו שאתה גבר מספיק להילחם על הכבוד שלך תיהיה גבר מספיק להילחם על האהבה שלך...

אתה רוצה לדעת מה קורה בסופם של משחקים כאלו היו לי שלוש בנות על אותה נוסחא ככה:
אחת מהן שכחתי ועד היום היא מתקשרת אליי בחסום...השנייה לא דיברנו כמעט שנה היא שברה לי תלב ועד לפני כמה ימים לא שמעתי מימנה מסתבר שהיא עברה תאונת דרכים ויש סיכוי שהיא נכה לכל החיים..........
והשלישית עדיין משחקת איתי משחקים...ואני פשוט אוהב לראות אותה נשברת...

אתה זה לא אני...
וזה רק לטובה הגברים שמנצחים במשחקי כוח האלה הם בדרך כלל חראות וזיינים מהצד לא קטנים...

תעשה מה שאני עושה שאני פוחד להיתקשר(ושיטה לכולכם)...

מה יקרה אם תיתקשר?-->בעיות יפתרו תשלימו\תיפרדו אבל תשימו הכל על השולחן.

מה יקרה אם לא תיתקשר---> לא תדברו במשך חודשים והתחושה של הניצחון הז'ת לא תספק אותך כמו שאתה חושב(מנסיון רב מאוד)...היא אולי אפילו תישכח מימך ותגיד- "הוא לא רציני לא צריך"..אולי אפילו אתה תישכח מימנה...

אז תיצא האישה אווו שובניסט חמוד אני מכיר כמה נשים שיכולות להעמיד אותך במקום,לא מסכים איתך פה ואם אתה עדיין אוהב כוח....תחשוב על זה ככה : אתה התקשרת אתה הבוגר אתה האמיץ ואתה הלא דופק חשבון אתה לא פוחד מכלום ואין לך זמן למשחקים של מישהי שלא סגורה על עצמה..ועל הזין שלך מה שהיא חושבת ...כן לא פה ועכשיו!

אחי לסיכומו של דבר צריך לדעת לשחק וצריך להכיר תבנאדם בנות אוהבות לשחק עם גברים...ויש כאלה שהם שחקנים טובים ויש כאלה שפחות..
תבחר תקרבות שלך בחוכמה ידידי..כי אתה סתם הולך להפסיד פה משו שאולי חיפשת הרבה זמן.
ישן 17-11-2006, 17:34
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
קראתי את התגובות של כולם פה.

היום (שישי) בצהריים החלטתי שאני גומר עם המשחקים ומתקשר אליה. זו הייתה הפעם הראשונה מאז שאני מכיר אותה שהאורנג' שלה היה סגור (אפילו כשהיא ישנה היא משאירה אותו פתוח רק בלי צליל). אז אמרתי לעצמי שאם כבר התקשרתי אז אני אשלח הודעה. כתבתי: "הייתי לא בסדר".

אחרי כמה שעות בלי תשובה התקשרתי שוב ועדיין הוא סגור. התחלתי להתעצבן ודיברתי עם ידידה שלי שאמרה לי "תמשיך לנסות". אז המשכתי לנסות וכל פעם שהתקשרתי הכעס עליה רק הלך וגדל. כאילו, אתם קולטים? אני משפיל את עצמי ורץ אחריה והיא בשלה, אפילו לא יודעת את זה כי הטלפון סגור וככה הוא בעצם לא "מתעד" את כל השיחות האלה שנכנסות אליה! אז הרמתי טלפון לבית שלה ואבא שלה ענה לי. הוא אומר לי... "היא ישנה... אהה... היא לומדת... אה... היא בחדר והוא סגור". אבא שלה מסנן אותי עבורה?!?!!? מה זה צריך להיות?????? אז אמרתי לעצמי שאם כבר ירדתי על הברכיים אז עד הסוף! התקשרתי עוד פעמיים! (אבא שלה כבר עצבני עלי נראה לי). באחת הפעמים שהתקשרתי אליו שאלתי אותו האם הוא מסר לה את ההודעה והוא אומר לי שכן אבל היא יצאה. אתם קולטים????? היא בכוח משפילה אותי! והקטע ההזוי הוא שמצד אחד בא לי לתפוס אותה רק כדי לדפוק בה קללות ומצד שני אף פעם לא רציתי אותה יותר מעכשיו!

אז שלחתי לה עוד הודעה חצי דיפלומטית "אני לא יודע אם לדאוג לך או להעלב ממך" (כן אנשים...כן...אני יודע שאני כוסית... תקפצו לי).

לא יודע איך קרה שאני נפלתי בגללה כ"כ חזק. לא ראיתי את זה בא בכלל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר