לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2006, 05:15
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
סליחה!?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chris_Seasun שמתחילה ב "תעופה לא אזרחית"

סליחה!? מי בדיוק קבע שיש לכם את חיל האוויר הכי טוב בעולם?,אתם?

זה שאתם מדברים על זה כל הזמן לא מצדיק את זה שהוא הכי טוב בעולם ואפילו עם כמה קולונולים בצבא ארה"ב גם לא,...אז נכון ארה"ב נותנת לכם מטוסים "במתנה" (פחות או יותר) ואני בטוח שיש הרבה ארצות שאין להן כסף לקנות את המטוסים (כגון ארגנטינה) אבל איכות הטייסים בהם מעולה (כגון ארגנטינה) ועם גם היו נותנים להם את המטוסים "במתנה" הם היו בונים חיל אוויר משכמו ומעלה!

נ.ב- להזכיר לכם כמה טילים פיספסתם במלחמת לבנון האחרונה ואתם עדיין ממשיכים לפספס בשטחים?

אני יהודי בדיוק כמוכם,קרוב לוודאי שלא ציוני כמוכם, אבל באמת בחייאת ראבק תפסיקו לחשוב שאתם הכי טובים בעולם בהכל! אני מודה יש לכם חיל אוויר איכותי בהחלט, אבל אף אחד בעולם חוץ מכם לא קבע שהוא ככה, וחוץ מזה לאף חיל אוויר אחר בעולם כמעט לא הזדמן לפעול כל כך הרבה פעמים כמו שלכם ככה שלאף מדינה אחרת לא יצא להראות את גדולתה באוויר, כגון הולנד למשל....(סתם דוגמא) מי אמר שחיל האוויר של הולנד לא יותר טוב משלכם? אי פעם ראיתם אותו בפעולה???
חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 13:41
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אתה ממש טמבל"

קודם כל תרגע אחי! אני לא הגעתי עד לידי קללות מה זה אמור להביע "אתה ממש טמבל", ואתה ממש חכם טוב....
איפה מה ומאיפה אתה לוקח את זה שחיל האוויר שלכם מתאמן עם חילות אוויר אחרים ותמיד מנצח, זה בסדר שהוא מתאמן עם אחרים זה הגיוני אבל אני רוצה מקור כתוב ומקורי שמוכיח את זה וזה לא סתם ניחוש שלך או משהו "שכולם יודעים וזה ברור" אבל אין להם מוסג מאיפה המקור לזה.

ויודע מה גם עם כן הם באמת מאתמנים עם מספר הארצות האלה שאמרת....מה עם שאר העולם אחי בעולם יש יותר מ 5 מדינות, אתה יודע כדי להיות חיל האוויר הטוב בעולם, צריך להיות יותר טוב מ-כ-ל העולם! מה עם סין למשל או יפן סינגפור מאלאזיה או צ'ילה, אי פעם הם התאמנו איתם? אני מתאר לעצמי שהם לא באמת התאמנו עם כל מדינה בעולם....ככה שאחי אנחנו עוד הפעם חוזרים לאותה הנקודה, איך אתם יכולים לדעת שאתם חיל האוויר "הכי טוב בעולם".

אין מישהו שהוא "הכי טוב במשהו בכל העולם" תמיד אבל ת-מ-י-ד יהיה מישהו יותר טוב ממך, מי שאומר את זה על עצמו לא מעיד על חוכמה גדולה, "סייג לחוכמה שתיקה", בוא ניתן דוגמא סתמית, רוג'ר פדרר למשל השחקן טניס שלא מפסיק לנצח ולהיות מספר אחת בטבלאות בעולם הוא אף פעם לא אמר שהוא מספר 1 בעולם אלה שהוא מוביל ברשימה, למה? כי הבנאדם חכם והוא יודע את מה שאמרתי, לך תדע עם אין איזה ילד איפשהו שם באפריקה בן 18 שמשחק טניס פי 100 עליו אבל מכיוון שאין לו כסף או אמצעים להתאמן יותר וכ"ו הוא לא יכול להגיע לאן שפדרר הגיע.....וככה זה בכל דבר, תחשבו על זה.

אני יודע ש "שתפו לכם תמח" מאז שאתם חיים בישראל על שחיל האוויר שלכם הכי טוב בעולם ושהצבא שלכם הכי טוב בעולם ובלה בלה בלה, בסדר שוב אני חוזר ואומר אני מודה יש לכם צבא וחיל אוויר איכותי אבל לא הכי טוב בעולם, זה פשוט מטמטם אותי כשאנשים אומרים את זה בלי לדעת, די תפסיקו לתפוס תחת בהכל, תקבלו קצת מח ותתחילו להיות בניאדם!!!!
שוב פעם לדוגמא: קחו את מלחמת לבנון האחרונה....אתם עם "הצבא הכי חזק בעולם" והחיזבאללה עם כמה טילים בייתים ומשגרים.....אמממממ לא ממש ניצחתם. (ואני כל כך לא רוצה להגרר לוויכח עכשיו על המחלמה עם היא הייתה מוצדקת או לא ואיך תפעלתם בה, לא יודע בעיה שלכם עשייתם מה שאת צריכם לעשות וטיפלתםם בזה איך שנראה לכם,יצא מה שיצא)
חזרה לפורום
ישן 09-01-2007, 18:45
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
לבסס מה?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "אני יכול לספר...."

מה בדיוק יש לצבא הגנה לישראל שאין לצבאות אחרים (בתחום האנשים), כולם בני אדם, אם היית אומר שיש לך סופרמן בתוך הצבא, אז הייתי מבין, על-טבעיות זה מקור להצלחה, אבל כשאין לך את זה אתה אותו הדבר כמו כל צבא אחר, רק כשכמובן אתה מרגיש שאתה הכי טוב בעולם ועל זה נאמר:
" וְאַתָּה אָמַרְתָּ בִלְבָבְךָ, הַשָּׁמַיִם אֶעֱלֶה--מִמַּעַל לְכוֹכְבֵי-אֵל, אָרִים כִּסְאִי; וְאֵשֵׁב בְּהַר-מוֹעֵד, בְּיַרְכְּתֵי צָפוֹן. יד אֶעֱלֶה, עַל-בָּמֳתֵי עָב; אֶדַּמֶּה, לְעֶלְיוֹן. טו אַךְ אֶל-שְׁאוֹל תּוּרָד, אֶל-יַרְכְּתֵי-בוֹר" (ישעיה י"ד)

את זה נראה במלחמה הבאה, הקשה מכל

חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 12:20
  שמוליק קרשנה שמוליק קרשנה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "באמת סליחה !..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אני ממש לא מתכוון להכנס לויכוח הזה אבל רק שאלה קטנה לידידנו מעבר לים....

האם אתה יודע כמה טילים פיספסנו בלבנון? האם אתה יודע כמה מפספסים בשטחים? וכמה פגענו אתה יודע? מעניין...
לא הייתי מציע לכבודו להאחז דווקא בטיעון הזה ! באמת שלא.

ואולי אנחנו "מקבלים מתנות" אבל את הפיתוחים שפותחו כאן בארץ (שאולי חלקם נרכשו אף על ידי ארגנטינה) לא קיבלנו מאף אחד !
ואולי כדאי בתור התחלה שתברר מה היה טיב הקשר של ישראל לפיתוח של ה"פוקארה" שלכם....

סתם כמה נקודות למחשבה......

ונגיד שאנחנו פוגעים 99% מהטילים זה עושה את חיל האוויר הטוב ביותר בעולם?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.iafe.net/ma/squadrons/28.jpg]

חזרה לפורום
ישן 09-01-2007, 16:50
  refael_eli refael_eli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
תשובה לגבי זה שלא הכי מעריץ את חיל האוויר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "סליחה!?"

אתה לא חייב להגיד שאתה לא ציוני כי כבר מבינים את זה לבד .
לפני שאתה מותח ביקורת על המערך המלחמתי של חיל האוויר (של הצבאבכלל)אתה יכול לקורא לבד את ההיסטוריה והמלחמות של הצבא . ושל חיל האוויר בפרט ולראות עד כמה מדינה קטנה שמוקפת במדינות אויבות ורק אויבות ממשיכות לשרוד וזה חלק גדול מגיע לחיל האוויר כי כבר היינו צריכים להיות מושמדים ע"י עיראק. סתכל איזה רמה יש לנו חיל האוויר לקח איזה מספר מטוסים עבר את כל המקאמים של הארצות האויב והגיע עד עירק הפציץ את הכור בהשלמה מלאה ( חוץ מפצצה שלא התפוצצה- זה לא הפריע הכור הושמד!) אני לא מאמין שמדינה הייתה מצליחה לעשות דבר כזה זה פשוט היה מהלך הכי מסוכן בתולדות המדינה והמהלך הכי מושלם שהיה בתולדות המדינה .
ויש לך עוד הרבה מה לקרוא על ההיסטוריה של המלחמות של המדינה כי כמו שאמרתי אני חושב שהמדינה הזאת הייתה צריכה להיות מושמדת ע"י כל המדינות שמסביבנו.
ורק להוסיף חלק קטן כי יכול להיות שחלק יבקרו אותי שלא הזכרתי את זה ... כל זה שאנחנו שורדים עד עכשיו ועברנו את כל המלחמות 6 מליון יהודים נגד מליונים של אויבים זה רק מאלוקים והוא עוזר לנו !

יום טוב
חזרה לפורום
ישן 10-01-2007, 05:23
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

תגובה אחרונה!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי refael_eli שמתחילה ב "תשובה לגבי זה שלא הכי מעריץ את חיל האוויר"

טוב זאת התגובה האחרונה שלי בעניין כי עם לא זה באמת בחיים לא יגמר...

דבר ראשון כבר ציינתי יותר מפעם אחת בתגובות שלי,שהתעלמתם מזה וכאילו דחפתם לי מילים לפה, שחיל האוויר שלכם בין הטובים בעולם, אף אחד לא מתווכח על זה!
דבר שני אז נכון, ניצחתם בכמה מלחמות הפצצתם יפה את הכור, עברתם את המכ"ם של עיראק "חוכמה גדולה" אבל לא משנה , היה מתוכנן יפה והתוצאה הייתה מושלמת.

אז כן....נגזר עליכם לחיות בין מדינות אויב בגלל זה אתם חייבים שיהיה לכם צבא כל הזמן ואתם חייבים פעולות תמדיות,זה למה אתם חושבים שחיל האויר שלכם "הכי טוב בעולם" כי אין לו רגע מנוח הוא כל הזמן בפעולה! מי אמר לכם למשל שחיל האוויר של יפן בוא נגיד, לא היה יכול לתכנן מבצע כזה של הפצצת כור גרעיני?? (וסתם זרקתי את יפן, אל תבואו לי עכשיו עם "שיפן לא הפציצה את כורי האטום של ארה"ב במלחמת העולם השניה"!!!) מי אמר לכם שחיל אוויר אחר בעולם לא יכל לנצח כל כך הרבה מלחמות? פשוט לא היו להם....אז זהו כמו שאמרתי כבר בעבר עוד לא הגיעה זמנם להוכיח את עצמם, בגלל זה אתם לא יכולים לשפוט אותם ולקרוא לעצמכם "חיל האוויר הטוב בעולם" מי נתן לכם את התואר, אתם!?

ולסיום:
כדי להיות חיל האוויר הטוב בעולם צריך להיות יותר טוב מכל העולם לא רק 5 או 6 או 30 המדינות שאתם מתאמנים איתם ולפי מה שאתם אומרים תמיד "קורעים להם את התחת", בכל העולם יש יותר מ-30 מדינות אני חושב....

מה שבאמת מפריע לי פה הוא עם לא שמתם לב עדיין זה לא העניין של חיל האוויר בכלל אלה התפיסת תחת שיש לישראלים שחושבים שהם הכי טובים כמעט בכל דבר משגעת אותי!!!

* והנה סיפור קטן לדוגמא כדי לחזק את המשפט האחרון שכתבתי בקשר לישראלים,
לפני שלושה חודשים בערך יצא לי להטיס חבורת "מוצי'לרוס" (מטיילים) ישראלים להרי ארגנטינה(ואלה לא היו מסוממים אחרי צבא שבאו לדפוק תראש בדרום אמריקה אלה רובם בני 30+ אחרי אוניברסיטה), המטוס היה METROLINER2 . בכל מקרה ישר איך שהם קלטו שגרתי בישראל הם התחילו לקדוח לי במח "ומה אני עושה כאן, וארגנטינה זאת חרא של מדינה ולמה עזבתי" כאילו כבר להתחיל לזלזל. בכל מקרה אחד מהם התקרב לתא הטייס ושאל את הקברניט עם אפשר להסתכל לרגע, כמובן שהוא ענה לו בשמחה שכן. סבבה הוא ישב במושב של הקברניט (השמאלי) ואני במושב לימינו ,כמובן שלא נגע בכלום. ואז הוא פתח את הפה:
- "פשששש איזה תא טייס מרשים יש לכם פה כמה כפתורים ושעונים"
- ועניתי לו "כן בהחלט המשרד הכי יפה בעולם"
- ואז הוא אמר לי "אההה בטח לא כזה קשה להטיס אותו"
-עניתי, " לא קשה לא, אחרי שקוראים כמה ספרים לומדים קצת עושים את הקורס על המטוס ומתחילים להטיס אותו אחרי זמן מה מתרגלים",
-ענה: "כן אבל אני בטח אחרי כמה סיבובים טופס את העניין" ,
-אמרתי לו "וואלה?, אז אתה בטח תדע לומר לי לפחות מה מחוג אחד כלשהו מייצג או מה התפקיד של כפתור כלשהו ,איזה שבא לך תבחר אתה"
-אמר: "בוודאי, הנה השעון הזה מראה את לחץ האוויר" אתם יודעים איזה שעון זה היה ? ה -EGT של מנוע מספר 2 ,מה לחץ אוויר!!????? של מה?????
עניתי: "לא ממש, אבל לא משנה"

בכל מקרה אתם קולטים מה הקטע כדי שהמילים "לא יודע" לא יצאו לו מהפה והוא ישאר "ישראלי גאה" הוא העדיף להשפיל את עצמו לנחש בלי קשר כי היה ברור גם לו שאין לו מוסג, אבל עדיין זה היה עדיף מלהודות שהוא לא יודע ושאולי זה לא כזה קל להטיס את המטוס ,ולהגיד "וואלה צדקת, אני טעיתי", אין המילים האלה לא בלקסיקון שלכם הא?, הוא עובד בהיי טק, אני לא הייתי בא למשרד שלו ואומר לו "וואי איזה שטויות זה לעבוד פה כל היום מול מחשב, ומתחיל להסביר לו איך לעשות את העבודה שלו".
והקטע הוא שאתם לא יכולים להגיד לי שזה מקרה בודד של בנאדם מטומטם כי זה קרה לי כבר מספר פעמים בנסיבות שונות ,אבל אותו העיקרון תמיד מספר אחת בעולם בהכל, יודעים הכל, טעיתי לא קיים,ולא יודע לא קיים.

תבינו אתם הנציגים של צבא ארה"ב במזרח התיכון, את זה אני מקווה שרובכם יודע....עד מתי זה ימשך?
חזרה לפורום
ישן 15-01-2007, 20:39
  boozi :] boozi :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "סליחה!?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LV-ARG
סליחה!? מי בדיוק קבע שיש לכם את חיל האוויר הכי טוב בעולם?,אתם?

זה שאתם מדברים על זה כל הזמן לא מצדיק את זה שהוא הכי טוב בעולם ואפילו עם כמה קולונולים בצבא ארה"ב גם לא,...אז נכון ארה"ב נותנת לכם מטוסים "במתנה" (פחות או יותר) ואני בטוח שיש הרבה ארצות שאין להן כסף לקנות את המטוסים (כגון ארגנטינה) אבל איכות הטייסים בהם מעולה (כגון ארגנטינה) ועם גם היו נותנים להם את המטוסים "במתנה" הם היו בונים חיל אוויר משכמו ומעלה!

נ.ב- להזכיר לכם כמה טילים פיספסתם במלחמת לבנון האחרונה ואתם עדיין ממשיכים לפספס בשטחים?

אני יהודי בדיוק כמוכם,קרוב לוודאי שלא ציוני כמוכם, אבל באמת בחייאת ראבק תפסיקו לחשוב שאתם הכי טובים בעולם בהכל! אני מודה יש לכם חיל אוויר איכותי בהחלט, אבל אף אחד בעולם חוץ מכם לא קבע שהוא ככה, וחוץ מזה לאף חיל אוויר אחר בעולם כמעט לא הזדמן לפעול כל כך הרבה פעמים כמו שלכם ככה שלאף מדינה אחרת לא יצא להראות את גדולתה באוויר, כגון הולנד למשל....(סתם דוגמא) מי אמר שחיל האוויר של הולנד לא יותר טוב משלכם? אי פעם ראיתם אותו בפעולה???

אתה מדבר אלינו כאילו אתה לא חלק מאיתנו חח.
אתה מוזמן לקחת את הדרכון שלך ולטוס היישר לאיראן, לעזור להם להרוס את המדינה שאתה כ"כ שונא.
חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 13:24
  nivi_3 nivi_3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06

מחזק את roboman בגדול....
אני באופן אישי, יודע ממקור במשפחה שלי על תרגיל שהתבצע עם צבא ארה"ב בארה"ב שבו 3 מטוסים ישראלים "הפילו" יותר מ-20 אמריקאים. עכשיו תגידו שזה בלוף, תגידו לי להפסיק לזיין בשכל אבל לא רק שזה נכון, זה גם דיי עדכני.
חוץ מזה, איכות הטייסים הישראליים מדהימה. בשביל להיות טייס עוברים 3 שנים מפרכות אבל לא רק זה, "רוב הטייסים מתגייסים כבר בכיתה י"ב" ואני אומר את זה במרכאות כי אף אחד לא באמת מתגייס אבל מבחני צוות אוויר, ירפ"א א', ירפ"א ב', גיבוש טייס (שהוא אחד הדברים הקשים, מנסיון), ירפ"א ג' וירפ"א ד'.
וזה עוד לפני הגיוס. אני לא חושב שיש מדינה שככה בוחרת את הטייסים שלה בסלקטיביות כמונו.
אם אתה רוצה להתייחס לייתרון של חי"א אחר על שלנו אולי זה בכמות הטייסים. אצלנו מסיימים בערך 10-15 טייסים את קורס הטייס במגמת קרב, בזמן שבמדינות אחרות מסיימים פי 10 יותר ואם לא פי 100!
ההבדל הוא בכמות. במספר הטייסים הם עולים עלינו. אבל לא באיכות. מבטיח לך את זה. (וגם בד"כ הציוד הטכנולוגי שהוא פרי הפיתוח והמחשבה הישראלית שמותקן על המטוסים שלנו, הוא מהמתקדמים בעולם).

עכשיו, סע לארגנטינה....

נערך לאחרונה ע"י nivi_3 בתאריך 19-11-2006 בשעה 13:26.
חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 13:54
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי nivi_3 שמתחילה ב "מחזק את roboman בגדול.... אני..."

יאללה עוד אחד.....

טוב זה היה ברור לי שפתחתי פה תיבת פנדורה, ושכולכם "תתנפלו על מה שאמרתי" אני יודע שאין מצב בעולם שיצא מפיכם "אתה צודק" או "יש מצב" ,זה ברור לי.... למרות שמישהו כבר אמר את זה בתגובה הראשונה לתגובה שלי , "שמוליק קרשנה: מחזק!!!". ככה שאולי יש צדיק בסדום.

ולמה אתם חייבים להיות כאלה אגרסיבים כל הזמן?? אני מתישהו קיללתי אתכם או התייחסתי אליכם לא יפה? "אתה ממש טמבל, יאללה סע לארגנטינה" , מה אתם רוצים ממני? חשבתי שאתם חיים בדמוקרטיה ולכל אחד מותר להביע את דעתו בצורה חופשית, למרות שזאת אולי האמת שאתם לא כל כך מעונינם לשמוע.

ומה הקשר לכמה טייסים נבחרים????? ב"קראיה" האחרונה לטייסים של AEROLINEAS ARGENTINAS הם ביקשו 30 טייסים, 573 טייסים שלחו קורות חיים ונבחנו(ואני יכול להבטיח לך שכמובן שחוץ מהקטע הפיזי שלא קיים בכלל חוץ מבדיקה רפואית קפדנית, המבחנים של חברות התעופה קשים מאוד, תחשוב אחי במקום להרוג 500 אנשים בשניה הם צריכים לשמור על חיים של 500 אנשים במשך כל הטיסה), ורק 30 יצאו טייסים של החברה בסוף ונשלחו לעשות את הקורס, נו ו?

נ.ב- בקשר ל"הכי טוב בעולם"....תקרא את התגובה האחרונה שלי

וזהו אני לא ממשיך לענות לתגובות פה יותר כי אני יודע לאן זה יגרר וזה בחיים לא יפסק.

היה נעים להעלות לכם קו מחשבה אחר....
חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 09:36
  nadavsilvera92 nadavsilvera92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.06

איזה נושא מזעזע,
זה ממש הרגיז אותי,התגובות כנגד חיל האוויר,כל עוד הצלחנו לנצח כל צבא שנלחם נגדינו בקרב אוירי אנחנו חיל האוויר המוצלח ביותר שיש,ארה"ב לא ככ הוכיחה את עצמה בעיראק אז זהו זה..

אני לא מבין..איפה הערכה? חיל האוויר הציל לכל אחד כאן תתחת בכל מלחמה שהייתה,תעריכו את האיכות שלו ,הוא קרוב למושלם,כדי שאני אשנה את דעתי אני רוצה לראות קרב של רוסיה,גרמניה וכל שאר המדינות האלו...

ממש מעצבן לראות כזו אי הערכה של הארגון שמגן פה על כל אחד ואחד בחרוף נפש כל פעם שיש איזשהי בעיה ולו הפעוטה ביותר..

עשו טובה ותדברו על דברים אחרים חוץ מלגנות את חייל האוויר שלכם בזמן שחיילים עוברים אימונים מפרכים באוויר ואתם יושבים פה על המחשב הנוח שלכם..

יש לנו חיל אוויר משובח,תעריצו אותו,תעודדו,כל דיון כאן מוריד את החשק לגלוש כאן...חבל.

חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 16:03
  max-l max-l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06

"חוץ מלגנות את חייל האוויר שלכם בזמן שחיילים עוברים אימונים מפרכים באוויר ואתם יושבים פה על המחשב הנוח שלכם.."אוי ממש מסכנים .אני כל כך מרחם אלהם...יש להם את התנאיים הטובים ביותר תפסיק לעשות מהם גיבורים.תעשה מחיילי גולני גיבורים לא מהם.

"כל עוד הצלחנו לנצח כל צבא שנלחם נגדינו בקרב אוירי אנחנו חיל האוויר המוצלח ביותר שיש"
נצחנו את חילות הרב שזה יפה ומכובד אך אדם שאומר שאנחנו הטובים בעולם הוא גובל בנרקיסזם(וחיי בסרטים).

"יש לנו חיל אוויר משובח,תעריצו אותו,תעודדו,כל דיון כאן מוריד את החשק לגלוש כאן...חבל."
להעריץ אותו לא! לכבד אותו כן.ואם אתה לא יכול לשמוע דעות אחרות אז אולי באמת לא כדי שתגלוש פה.
חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 03:37
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "אם חייל האוויר לא היה מחזיק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-l
אם חייל האוויר לא היה מחזיק מעצמו בצורה נרקיסזית מוגזמת ושחצנית המלחמה האחרונה לא היתה נגמרת כמו שהיא נגמרה.

כדאי להבין קצת לפני שכותבים.....
חיל האויר מחזיק מעצמו? בהחלט יתכן....מה הקשר למלחמה האחרונה? האם חיל אויר צריך להחזיק מעצמו על מנת להיות טוב? האם יש לך מושג כלשהו בתחום?...
לפני שאתה קופץ...שים לב שלא השתתפתי בשירשור הנוכחי...לא תשמע את דעתי כאן לגבי חיל האויר, האם הוא הטוב בעולם, השני הכי טוב..בכלל לא טוב...וכו' זהו דיון מטופש ואין לי כוונה להיכנס אליו.
ובכל זאת, איך בדיוק התפיסה של חיל האויר את עצמו שינתה משהו במלחמה הנוכחית....נשמח להסבר מהמלומד...
א.

חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 21:18
  max-l max-l אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=max-l]אם חייל האוויר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
כדאי להבין קצת לפני שכותבים.....
חיל האויר מחזיק מעצמו? בהחלט יתכן....מה הקשר למלחמה האחרונה? האם חיל אויר צריך להחזיק מעצמו על מנת להיות טוב? האם יש לך מושג כלשהו בתחום?...
לפני שאתה קופץ...שים לב שלא השתתפתי בשירשור הנוכחי...לא תשמע את דעתי כאן לגבי חיל האויר, האם הוא הטוב בעולם, השני הכי טוב..בכלל לא טוב...וכו' זהו דיון מטופש ואין לי כוונה להיכנס אליו.
ובכל זאת, איך בדיוק התפיסה של חיל האויר את עצמו שינתה משהו במלחמה הנוכחית....נשמח להסבר מהמלומד...
א.

בוא נגיד שלחייל האוויר לא היו יותר מידי הצלחות במלחמה הזאת.כל מוסד,אדם או חייל כולשהו שמחזיק מעצמו יתר על המידה ומזלזל באויביו מתישהו אשלם על זה.
"האם חיל אויר צריך להחזיק מעצמו על מנת להיות טוב? האם יש לך מושג כלשהו בתחום?..." אני אמרתי שחייל האוויר צריך להחזיק מעצמו על מנת להיות טוב?.גם אם יש לי מוסג בתחום וגם אם לא ברור לי שחייל האוויר הישראלי הוא לא הטוב בעולם.
"ואיך התפיסה של חייל האוויר מעצמו שינתה במלחמה הנוכחית" כודם כל זה מתבטא באופן המחשבה של דן חלוץ(אדם שאני מאוד מכבד!)מפציצים את החיזבלה מלמעלה וגומרים עינין(ובדרך נהרגים "כמה" אזרחים).במקום להגיד זאת לא הדרך אנחנו יכולים להפציץ את משגרי הקטיושות עד מחר וזה לא יעזור(עובדה)חייל האוויר ממשיך בשלו.הפצצת הבונקר של נשראללה,לא נראה לא שדיגדגתם אותו(עובדה).
"נשמח להסבר מהמלומד..."נמתך הצינית לא תורמת לדיון!, שבכלל התחיל בהאם חייל האוויר הישראלי הוא הטוב בעולם.
חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 23:16

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "[QUOTE=emile-a]כדאי להבין קצת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-l
בוא נגיד שלחייל האוויר לא היו יותר מידי הצלחות במלחמה הזאת.כל מוסד,אדם או חייל כולשהו שמחזיק מעצמו יתר על המידה ומזלזל באויביו מתישהו אשלם על זה.
"האם חיל אויר צריך להחזיק מעצמו על מנת להיות טוב? האם יש לך מושג כלשהו בתחום?..." אני אמרתי שחייל האוויר צריך להחזיק מעצמו על מנת להיות טוב?.גם אם יש לי מוסג בתחום וגם אם לא ברור לי שחייל האוויר הישראלי הוא לא הטוב בעולם.
"ואיך התפיסה של חייל האוויר מעצמו שינתה במלחמה הנוכחית" כודם כל זה מתבטא באופן המחשבה של דן חלוץ(אדם שאני מאוד מכבד!)מפציצים את החיזבלה מלמעלה וגומרים עינין(ובדרך נהרגים "כמה" אזרחים).במקום להגיד זאת לא הדרך אנחנו יכולים להפציץ את משגרי הקטיושות עד מחר וזה לא יעזור(עובדה)חייל האוויר ממשיך בשלו.הפצצת הבונקר של נשראללה,לא נראה לא שדיגדגתם אותו(עובדה).
"נשמח להסבר מהמלומד..."נמתך הצינית לא תורמת לדיון!, שבכלל התחיל בהאם חייל האוויר הישראלי הוא הטוב בעולם.

דן חלוץ הוא רק בנאדם אחד...ובנקודת זמן זאת ובמלחמה הוא ממש לא היה "חיל האויר"...
כתבת יפה, אבל כמובן שלא ענית על השאלה, אתה הסברת שבגלל שחיל האויר מחזיק מעצמו היו בעיות במלחמה, ואני שואל שוב, איזה בעיות היו בגלל שחיל האויר מחזיק מעצמו? יש לך תשובה או שאתה כותב סתם דברים בלי להבין?
אני בהחלט מתייחס בציניות לאנשים שכותבים דברים לא מבוססים.....ולעניין הדיון עצמו: לא משנה אם חיל האויר הוא הטוב העולם, הוא רק צריך להיות יותר טוב ממי שהוא נלחם נגדו. אני ממש לא קבעתי או טענתי שחיל האויר הוא הטוב בעולם, אבל מאיפה אתה קובע חד משמעית שהוא לא הכי טוב? השאלה היא בכלל שאלה מטופשת אבל העובדות בשטח מעידות לפחות על דבר אחד: לחיל האויר סיבות להיחשב לטוב בעולם בדיוק כמו לכל חיל האויר מתקדם אחר ואולי אף יותר מרוב חילות האויר....האם הוא באמת הכי טוב? כמו שכתבתי, זה לא חשוב וזו שאלה ילדותית.
נחזור לכתיבה הלא מבוססת שלך...יש לך הסבר ותשובות?
א.

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 16:03

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "אחרי כל מה שהוא אמר פה קשה לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LV-ARG
אחרי כל מה שהוא אמר פה קשה לי להאמין שהוא באמת טיס של חיל האויר
ועם הוא באמת כן...אז רואים את זה! ואני מודה שטעיתי בקשר אליו, אבל עדיין לא מצדיק אותו ואת זה שהוא אומר שהוא יודע על טיס "הרבה יותר ממני וממקס ביחד" למה כי הוא בחיל האוויר? אני לא יכול לדעת על טיס וטיסה בדיוק כמוהו או יותר?

אני כתבתי לרגע שאתה לא יכול לדעת יותר? אתה בהחלט יכול לדעת יותר, אבל מה לעשות שילד בן
20 עם 600 שעות טיסה על צסנה (גם citation...) כנראה לא יודע יותר טוב ממני על טייס, נדבר עוד 20 שנה...
חזרה לנושא וMAX, מקס, לא נתת עדיין תשובה, נתת הסבר תאורטי פשוט שאני רובוט וחייל ולכן אתה רואה יותר טוב את התמונה...הכל טוב ויפה...עכשיו תן כבר דוגמה איך התפיסה של חיל האויר את עצמו השפיעה במשהו על המלחמה האחרונה!!, תן תשובה, תפסיק להתחמק, ונוכל להמשיך דיון תרבותי בנושא.
אני באמת לא זקוק להרצאות המענינות שלך על רובוטים וכו'...זו ממש הפעם הראשונה שאני שומע זאת...והאמת , אני אף לא הייתי טינ אי'גר...אני נולדתי בן 30.....
יאללה לדיון- כתבת משהו, עכשיו תן דוגמה אחת, לא צריך עוד הרצאה....רק דוגמה אחת.
תודה.
אמיל.

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 16:05

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "חחח מקס, איזה טייס הוא טייס ב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LV-ARG
חחח מקס, איזה טייס הוא טייס ב FLIGHT SIMULATOR

ואמיל, הבאתי לך הוחכות מאתר אירבס על המטוסים שהם קנו זה שאתה סירבת לבדוק זאת בעיה שלך!
וכרגע הוחכת לנו כמה נרקזיסת ומפגר אתה "אני יודע על טיס יותר מאשר אתה ומקס ביחד"
אתה קולט כאילו שאתה אומר את זה לטייס עם 1026 שעות טיסה שמטיס JET ועומד לגשת למבחני קבלה כדי להכנס לחברת תעופה , ושוב אני ממש לא אומר שזה אומר שאני יודע על טיס הכי טוב מכולם (כמוך) אבל אני חושב שיש לי טיפה יותר ידע ונסיון מאשר מי שטס ב FLIGT SIMULATOR ,רצוי לפחות שיהיה לי עם אני עומד להטיס BOEING אמיתי לא?

עזוב אותו מקס הוא באמת תופס המון מעצמו,ונראה שהוא זה שמבין הכי פחות

ואתה כותב על ישראלים שהם שחצנים ותפסנים...אתה בדיחה בעיני....
יאללה לך תצמיד טייס אוטומטי ותעזוב אותי לנפשי.
אמיל.

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 17:08
  max-l max-l אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=max-l]הוא לא הזכיר..."

"בוא נגיד שלחייל האוויר לא היו יותר מידי הצלחות במלחמה הזאת.כל מוסד,אדם או חייל כולשהו שמחזיק מעצמו יתר על המידה ומזלזל באויביו מתישהו אשלם על זה.
"נשמח להסבר מהמלומד..."נמתך הצינית לא תורמת לדיון!, שבכלל התחיל בהאם חייל האוויר הישראלי הוא הטוב בעולם."

לדעתי זאת תשובה.
חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 17:46

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב ""בוא נגיד שלחייל האוויר לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-l
"בוא נגיד שלחייל האוויר לא היו יותר מידי הצלחות במלחמה הזאת.כל מוסד,אדם או חייל כולשהו שמחזיק מעצמו יתר על המידה ומזלזל באויביו מתישהו אשלם על זה.
"נשמח להסבר מהמלומד..."נמתך הצינית לא תורמת לדיון!, שבכלל התחיל בהאם חייל האוויר הישראלי הוא הטוב בעולם."

לדעתי זאת תשובה.

הבנתי...לדעתי לא....
טעויות רבות בתשובה זו (מעבר לטעויות כתיב..)....
נתחיל בחלוץ...הוא לא בחיל האויר כבר בערך 3 שנים....כפי שהסברתי...וגם, בן אדם אחד..בוודאי כשהוא לא שייך לחיל האויר אינו "חיל האויר"..
אבל זאת לא הטעות העיקרית שלך...הטעות העיקרית היא בלנחש מה באמת קרה מהבית מבלי לדעת או לבדוק מה באמת קרה...לעניין:
האם חיל האויר, בתוכניותיו הציג שתקיפה מהאוויר "תגמור עניין"? איך חיל האיר העריך והציג את יכולתו לפגוע במשגרים הבינוניים? ובמשגרים קצרי הטווח?.. מה היתה הערכת חיל האויר ליכולת לפגוע בנסראללה? האם יש לך מושג? ממש לא....
חיל האויר לא עושה מה שהוא רוצה..הוא עושה מה שהרשות המבצעת (הממשלה..) אומרת לו.
סתם עניין היפוטתי- אם חיל האויר מעריך את עצמו נכון, ומעריך שהוא לא יכול לפגוע בנסראללה, אבל הוא מקבל הוראה לפגוע בנסראללה..אז אין לו ברירה אלא לנסות...וזה ממש לא משנה אם הוא "מחזיק מעצמו" או "לא מחזיק מעצמו"...(זאת היתה דוגמה היפוטתית לחלוטין, מבלי להיכנס למה באמת חיל האויר חשב או אמרו לו..).
מה גם שההישגים הצבאים הטקטיים של חיל האויר במלחמה היו דווקא יפים, אבל זה בכלל לא הדיון.
לסיכום הדיון, ראשית ומבלי להעליב, כדאי קודם שתתרכז בעניין העברית ושגיאות הכתיב, זה נראה ממש רע וקשה לקחת אותך ברצינות.
שנית, גם אם כיווני המחשבה שלך הם יפים וטובים (ואני בהחלט מסכים שהם יפים וטובים) צריך לבסס אותם על ידע ומחקר, אין מה לעשות..לפעמים המציאות בשטח לא תואמת את התאוריות היפות שפיתחנו...ואנחנו נאלצים להתאקלם..
כל טוב.
אמיל.

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 18:23
  max-l max-l אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=max-l]"בוא נגיד שלחייל..."

התייקונים שלך בקשר לשגיאות כתיב אומרות עליך משהו יותר מאשר עלי,ואתה ניטפל לקתנות .אז שחכתי אות אחת ביג דיל.אתה אמור להתיחס לתוכן ולא לשטויות כאלה.

"נתחיל בחלוץ...הוא לא בחיל האויר כבר בערך 3 שנים....כפי שהסברתי...וגם, בן אדם אחד..בוודאי כשהוא לא שייך לחיל האויר אינו "חיל האויר".."
את כל צורת המחשבה של דן חלוץ עיצבה "משפחת" חייל האוויר.

"הטעות העיקרית היא בלנחש מה באמת קרה מהבית מבלי לדעת או לבדוק מה באמת קרה...לעניין:"
ואתה יודע מה באמת קרה? כי אם כן תגיד אז אני יסכים איתך אך מכיוון שזאת לא המציאות וגם את לא יודע מה באמת קרה אתה לא יכול לשלול את מה שאמרתי.
"חיל האויר לא עושה מה שהוא רוצה..הוא עושה מה שהרשות המבצעת אומרת לו"אתה מצטט אותי?

"אם חיל האויר מעריך את עצמו נכון, ומעריך שהוא לא יכול לפגוע בנסראללה, אבל הוא מקבל הוראה לפגוע בנסראללה..אז אין לו ברירה אלא לנסות" מחייל האוויר "הטוב בעולם" הייתי מצפה שיצליח לפגוע בנשראלה בלי לפגוע במאות חפים מפשע.חייל האוויר לא הצליח לחדור בונקר של אירגון גרילה בעזרת עשרות מהפצצות ה"כחמות"בעולם!,לדעתי זה אומר משהו על חייל האוויר.

"מה גם שההישגים הצבאים הטקטיים של חיל האויר במלחמה היו דווקא יפים" יפים ?לא במיוחד, אחוז ההרוגים החפים מפשע כמעט שווה לאחוז ההרוגים מצד חיזבלה .ועוד לא הזכרתי את הפלת היסעור(נראה לי שזה היה יסעור).

"שנית, גם אם כיווני המחשבה שלך הם יפים וטובים (ואני בהחלט מסכים שהם יפים וטובים) צריך לבסס אותם על ידע ומחקר, אין מה לעשות..לפעמים המציאות בשטח לא תואמת את התאוריות היפות שפיתחנו...ואנחנו נאלצים להתאקלם.."ואתה? אתה מבסס את כיווני המחשבה על מחקרים?
חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 23:51

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "התייקונים שלך בקשר לשגיאות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-l
התייקונים שלך בקשר לשגיאות כתיב אומרות עליך משהו יותר מאשר עלי,ואתה ניטפל לקתנות .אז שחכתי אות אחת ביג דיל.אתה אמור להתיחס לתוכן ולא לשטויות כאלה.

"נתחיל בחלוץ...הוא לא בחיל האויר כבר בערך 3 שנים....כפי שהסברתי...וגם, בן אדם אחד..בוודאי כשהוא לא שייך לחיל האויר אינו "חיל האויר".."
את כל צורת המחשבה של דן חלוץ עיצבה "משפחת" חייל האוויר.

"הטעות העיקרית היא בלנחש מה באמת קרה מהבית מבלי לדעת או לבדוק מה באמת קרה...לעניין:"
ואתה יודע מה באמת קרה? כי אם כן תגיד אז אני יסכים איתך אך מכיוון שזאת לא המציאות וגם את לא יודע מה באמת קרה אתה לא יכול לשלול את מה שאמרתי.
"חיל האויר לא עושה מה שהוא רוצה..הוא עושה מה שהרשות המבצעת אומרת לו"אתה מצטט אותי?

"אם חיל האויר מעריך את עצמו נכון, ומעריך שהוא לא יכול לפגוע בנסראללה, אבל הוא מקבל הוראה לפגוע בנסראללה..אז אין לו ברירה אלא לנסות" מחייל האוויר "הטוב בעולם" הייתי מצפה שיצליח לפגוע בנשראלה בלי לפגוע במאות חפים מפשע.חייל האוויר לא הצליח לחדור בונקר של אירגון גרילה בעזרת עשרות מהפצצות ה"כחמות"בעולם!,לדעתי זה אומר משהו על חייל האוויר.

"מה גם שההישגים הצבאים הטקטיים של חיל האויר במלחמה היו דווקא יפים" יפים ?לא במיוחד, אחוז ההרוגים החפים מפשע כמעט שווה לאחוז ההרוגים מצד חיזבלה .ועוד לא הזכרתי את הפלת היסעור(נראה לי שזה היה יסעור).

"שנית, גם אם כיווני המחשבה שלך הם יפים וטובים (ואני בהחלט מסכים שהם יפים וטובים) צריך לבסס אותם על ידע ומחקר, אין מה לעשות..לפעמים המציאות בשטח לא תואמת את התאוריות היפות שפיתחנו...ואנחנו נאלצים להתאקלם.."ואתה? אתה מבסס את כיווני המחשבה על מחקרים?

אל תעלב בעניין השגיאות כתיב, זאת היתה סתם ביקורת בונה...
שוב אתה מכניס את חלוץ...מה הקשר? חלוץ עוצב ע"י משפחת חיל האויר..והוא עדיין לא חיל האויר....חיל האויר במלחמה היה שונה מחלוץ....אין מה לעשות.
היית מצפה שחיל האויר הטוב בעולם יצליח לפגוע בנסראללה? ואיזה אחוז סרטן העור אתה מצפה שרופאי עור יטפלו בזמן? מה אתה בדיוק יודע פרט ללימודי גאוגרפיה של כיתה י"א? אין לך מושג מה צריך לצפות מחיל האויר והבאת דוגמה מעולה בעצמך: הפלת היסעור...תבדוק כמה מסוקים נופלים לאמריקאים בעירק ואז תוכל להגיע למסקנה יחסית...תן לי לנחש, התעצלת לבדוק? אתה אוהב לכתוב בכיף בלי ממש לבדוק? בהחלט כן...
הרג אזרחים? פתח אשכול בנושא זה דיון ארוך ומורכב...
שוב אני רומז לך: איך העריך חיל האויר את יכולתו לפגוע במשגרים? לפי מה שאתה רומז, חיל האויר העריך שיכולתו גבוהה והנה התברר שיכולתו לא גבוהה.....לא כך היה...זה רמז עבה ידידי......אין לך מושג על מה אתה מדבר!!!! אתה ילד בכיתה י"א שכותב מהחדר שלו בלי להוציא את הראש מהחלון!!
אין לי סבלנות אליך, לא לרמת הכתיבה הנמוכה שלך ולא לחוסר הידע שלך, אין בעיה לא לדעת אבל לכתוב כאילו יש לך מושג? לך תתחזה לאיזה רופא...
כל טוב.
אמיל.

חזרה לפורום
ישן 26-01-2007, 01:58
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=max-l]הוא לא הזכיר..."

"אני כתבתי לרגע שאתה לא יכול לדעת יותר?" אממממ: "כן אני יודע על טייס יותר משאתה ומקס תדעו אי פעם גם יחד"

אתה שם לב שאתה נוגד את עצמך שוב ושוב נכון?
ותעשה לי טובה בקשר לטיס האוטומטי אתה יודע טוב מאוד שהיום מטוסי קרב בלי טייס אוטומטי ומחשב לא עולים לאוויר! ,אתה יודע בדיוק כמוני כמה מטוסי קרב משתמשים היום בטייס אוטומטי ומחשב בשביל אלפי התיקונים שהם צריכים לעשות בכל ההגאים בכל דקה, כי פשוט מאוד עם לא המטוס מאבד שליטה.
זה לא הטייס מטיס את המטוס,זה המחשב! כשאנחנו מנתקים את הטייס האוטומטי לנו יש שליטה ב-100% על המטוס!
שדרך אגב אתה יודע שהעתיד הקרוב של המטוסי קרב הוא מטוס ללא טייס נכון? במטוסי נוסעים זה בחיים לא יקרה!

וזהו אמיל אני איתך סיימתי, תחשוב מה שבא לך, עלי, על חיל האוויר ועל AEROLINEAS ARGENTINAS! כל טוב....
חזרה לפורום
ישן 26-01-2007, 02:45

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב ""אני כתבתי לרגע שאתה לא יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LV-ARG
"אני כתבתי לרגע שאתה לא יכול לדעת יותר?" אממממ: "כן אני יודע על טייס יותר משאתה ומקס תדעו אי פעם גם יחד"

אתה שם לב שאתה נוגד את עצמך שוב ושוב נכון?
ותעשה לי טובה בקשר לטיס האוטומטי אתה יודע טוב מאוד שהיום מטוסי קרב בלי טייס אוטומטי ומחשב לא עולים לאוויר! ,אתה יודע בדיוק כמוני כמה מטוסי קרב משתמשים היום בטייס אוטומטי ומחשב בשביל אלפי התיקונים שהם צריכים לעשות בכל ההגאים בכל דקה, כי פשוט מאוד עם לא המטוס מאבד שליטה.
זה לא הטייס מטיס את המטוס,זה המחשב! כשאנחנו מנתקים את הטייס האוטומטי לנו יש שליטה ב-100% על המטוס!
שדרך אגב אתה יודע שהעתיד הקרוב של המטוסי קרב הוא מטוס ללא טייס נכון? במטוסי נוסעים זה בחיים לא יקרה!

וזהו אמיל אני איתך סיימתי, תחשוב מה שבא לך, עלי, על חיל האוויר ועל AEROLINEAS ARGENTINAS! כל טוב....

אוקי...האם אתה מבין את ההבדל בין אפשרות לבין פועל?...יש בהחלט אפשרות שאתה מבין יותר ממני, זה אפשרי, זה יתכן וכו'....בפועל, אתה ילד בן 20 שאין לו מושג וחצי...והוכחת זאת היטב באשכול הנוכחי.....שימוש בטייס אוטומטי במטוס קרב? חחחחחחחחחחח יא ליצן, מתוך ה2000 שעות כמעט שיש לי טסתי פחות משעה אחת עם טייס אוטומטי.... לך יש שליטה מלאה על הCECNA שלך? ולי אין שליטה על על F-16?, תשמע ילדון, אתה מתחיל לאבד אחיזה במציאות...כל אחד יכול להבין שאתה מדבר שטויות...מחשבים במטוסים...בהחלט, יש להם שליטה בדיוק על ...כלום (הם רק עוזרים לקבוע את המגבלות..וגם את זה אפשר לעקוף..) אבל השליטה המלאה היא של הטייס......ידידי, להבדיל ממך אני מכיר גם את עולם הטיסה האזרחית הסופר משעמם (טייסי חיל האויר שהולכים לאל-על תמיד אומרים שמדובר בקבוצה מאוד מוכשרת של טייסים..שלא עושים כלום....) וגם את עולם הטיסה הקרבית שהוא סופר מעניין.
אם אתה רוצה להשמע עוד יותר מצחיק ומגוחך ממה שאתה היום,אז אתה מוזמן להמשיך לספר לחברי הפורום איך להטיס ססנה בנתיב קבוע מראש זה ממש לטוס, ואילו להטיס מטוס קרב בקרב אויר או בגובה 100 רגל זה לא ממש טיסה........כולם כבר יבינו לבד כמה אתה רציני...
כל טוב.
אמיל.

חזרה לפורום
ישן 29-01-2007, 11:40
  reason reason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=max-l]חחח מסתבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
שזה משנה לי כקליפת השום...מה שזה כן מעיד זה שוב על הרמה הנמוכה שלך

אז ככה אני לא מתערב בדיון, שכן אין לי ידע בנושא.
אבל מה שקורה פה מציק לי, זה אמור להיות פורום רציני, כמו שאתה אמיל אמרת באין ספור פעמים, והביקורת לא רק כלפיך אלא כלפי שלושתכם, אני רואה שאתה וזה שניבחן לטיסה גוררים ויכוח ממקום אחר לפה.

אמיל עצה קטנה ממני, כל פעם שיש בפורום דעה על היכולות שלך כטייס, אנשים שלא מכירים אותך, אין טעם כל פעם להציג איזה טייס גדול אתה.
זה רק מראה כמה התואר הזה חשוב לך מבחינת הביטחון.
ועוד משהו קטן, אם מישהו חולק על דעתך אין צורך ישר להביא לו כינויים כמו "ילדון" וכו' זה לא מוסיף לכבוד של אף אחד פה ולכבוד של הפורום.
ואין צורך להגיב לתגובה הזאת רק תחשבו על מה שרשמתי כאן.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר