לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2006, 06:02
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
אני פשוט נפעם מצדקותו של רוני דניאל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העיתונאי שמתחילה ב "רוני דניאל הביא לביטול מבצע במלחמת לבנון II"

הצדיק הנ"ל שמע שהנושא ידווח ברשתות זרות, כלומר החיזבאללה יודע. אמר לעצמו כנראה משהו בסגנון: "מה תהיה הדרך הכי-יעילה להביא לביטול המבצע? טלפון לגורם בצה"ל? לאאאא. רגע, אני יודע! אני אדווח על זה דיווח פומפוזי וממושך, לעיני כל צופי הערוץ, וככה צה"ל יבין שבאמת עליו לבטל!"
אכן, צדיק. חלילה שנחשוב על האופציה האחרת, שהוא פרסם את זה בקול תרועה כי, נו, עיתונאים אוהבים סקופים. גם אם הם יפורסמו או-טו-טו ברשתות זרות, וגם אם זה כרוך בדיווח ארוך ודרמטי על מבצע כשאתה יודע שקרוב לודאי שהדבר הבא הוא שהעסק מבוטל. ברור שאין לפרסום הזה כל קשר לרייטינג.
אשרינו שזכינו.
עכשיו רק צריך לברר איזה חסד גדול עשה עם עם ישראל אותו עיתונאי שדיווח בשידור ישיר על מיקומן המדוייק של נפילות הקטיושות, אותו עיתונאי שנטען שדיווח לילה לפני הפגיעה על מיקום הכוחות בבית הקברות של כפר גלעדי, וכמובן - נציגי אל-ג'זירה טרם מסרו את גרסתם.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 08:33
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
לפעמים המעורבות הזו טובה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי YGH שמתחילה ב "אני פשוט נפעם מצדקותו של רוני דניאל."

קרוב שלי משרת כסמג"ד מילואים ביחידת צנחנים. במלחמה האחרונה נשלחו למשימה מסוימת ונאמר להם בודאות שאין שם כוחות צה"ל. אחד הקצינים זכר שהוא קרא במאמר בידיעות שפרוסה שם חטיבה וביקש לבדוק שוב. שוב נאמר להם - השטח נקי. אותו קצין התעקש, חיפש את העיתון (כבר בן כמה ימים), מצא וראה "שחור ע"ג עיתון" איזו חטיבה אמורה להיות שם. טלפון לחמ"ל החטיבה אישר שהחיילים אכן בשטח האמור.
אני לא יודע מה גרוע יותר בסיפור הזה: זה שצה"ל לא יודע איפה היחידות שלו פרוסות, זה שהעיתונאים כן יודעים, או זה שחיילים מעדיפים לסמוך על עיתון מאשר על קמב"ץ.

http://www.baking.co.il

ישן 19-11-2006, 08:57
  העיתונאי העיתונאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.02
גירסה אחרת:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העיתונאי שמתחילה ב "רוני דניאל הביא לביטול מבצע במלחמת לבנון II"

"במסגרת עדותו הפומבית של דניאל בפני הוועדה אמר הפרשן הצבאי של ערוץ 2 כי שגה כאשר דיווח בשידור חי על תחילת התנועה של כוחות צה"ל לתוך שטח לבנון.

דניאל אמר את הדברים בעקבות פרסומים עם תום המלחמה שלפיהם נאלץ צה"ל לבטל את הפעולה באל-חיאם בעקבות השידור. היום התברר כי הפעולה בוטלה למעשה מסיבות הקשורות במזג האוויר.

רוני דניאל סיפר כי החליט לשדר את הידיעה לאחר שצפה בדיווחים של שתי רשתות טלוויזיה זרות שדיווחו על תחילת התנועה של הכוחות הישראליים. עם זאת הוסיף כי בדיווחיו הקפיד שלא לומר בשידור היכן מצוי הכוח ולאן הוא נע."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3329421,00.html
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר