לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2006, 19:36
  grengo grengo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.05
רוני לוי ???

רציתי לכתוב את זה כבר הרבה זמן ...
רוני לוי הוא מאמן לא רע אבל לטעמי הוא לא מספיק מנוסה, יש לציין רוני לוי לקח אם מכבי חיפה 3 -4 אליפיות זה לא משנה בכלל מה שהיה נכון לשנים עברו שלמכבי חיפה היה באמת הרכב מצויין שחקני ספסל נהדרים קבוצה מושלמת לליגה הישראלית.
אבל לליגת האלופות למרות הגרלות קלות, ונוחות הם לא הצליחו להגיע למרות שלדעתי הייתה לו קבוצה הרבה יותר טובה מזאת של שום שכן הצליח להגיע למרות הגרלה לא פשוטה ( שטרום גראץ )
אז עכשיו אני בתור אוהד מסור של מכבי חיפה גם באש וגם במים גם כשמנצחים וגם כשמפסידים.
אני לא מאוכזב מהקבוצה אני מאוכזב מרוני לוי שפתאום כשיש בעיות אין לו מושג איך להתמודד איתם הוא כל הזמן מגיע לסכסוכים מיותר אם המאמן ( ליאור רפאלוב, אריק בנאדו ). הוא לא נותן צ'אנס לשחקנים מוכשרים וצעירים דוגמת ליאור רפאלוב, עדן בן באסט, מאור בוזגלו, תומר חמד, ועוד רבים מוכשרים וטובים.
ולעומת זאת ממשיך לתת לנו לראות כמה אלן מסודי לא פוגע, רוברטו קולאוטי נראה כאילו מאז שהוא הפך לישראלי הוא גם קיבל מנטליות של ישראלי והוא לא מספק את הסחורה שנהגנו לראות ממנו בשנים בהן נשא אימו דרכון ארגנטינאי.
ולכן אני חושב שזה הזמן לשלוח את רוני לוי ללמוד יסודות אימון כדורגל ממאמנים גדולים ( קשטן, גרנט, שום ) ולהביא לחיפה מאמן ראוי יותר. אני אישית אשמח לראות את גרנט בחזרה החיפה.
עוד דבר קטן לפני שאני מסיים. אם כל הכבוד לקבוצות כמו מ.ס אשדוד, בני יהודה, הכח עמידר, הפועל כפ"ס אין סיבה לשחק הגנתי נגד קבוצות כאלה. אםשמתם לב הרכב מכבי חיפה לא משתנה כאשר הם משחקים נגד רמת עמידר ובני יהודה או אוקזר וריינג'רס
חזרה לפורום
ישן 18-11-2006, 21:41
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני מתקשה לראות היום את המאמן, לא בארץ ולא בעולם, שיהיה מסוגל לסחוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי grengo שמתחילה ב "רוני לוי ???"

את אותה תשתית שחקנים לאליפות רביעית רצוף. מכבי חיפה שיחקה היום כמו קבוצה שבעה. כמי שאיבדה עניין בליגה. אין שום סיבה מדוע לשחקנים כמו דירסאו, קולאוטי ובוקולי לא צולח. הם שחקנים מעולים אבל זה מתחילת העונה שבליגה לא כ"כ הולך להם. תוסיף את העובדה ששחקן מפתח כמו עידן טל עוזב, מסיבה מוצדקת לחלוטין (על עזיבתם של בנאדו וזנדברג ניתן "להתווכח").

ליברפול היא ממש לא הגרלה נוחה, היא הגרלה קשה מאוד.. קבוצה בעלת מסורת מפוארת ואחת הבכירות באירופה ובאנגליה, ליגה העולה על שלנו בכמה וכמה מונים, וסחטנו מהם תיקו 1:1 מכובד. ובמשחק השני הם ניצחו בקושי. אם יצאנו מאוכזבים, זה רק מראה על ההתקדמות של הכדורגל הישראלי בכלל ועל יכולתה של הקבוצה בפרט.

קשטן וגרנט ושום מאמנים מצויינים. רוני לוי הביא שלוש אליפויות רצוף. אפילו קשטן הוריד בפניו את הכובע. כך שלבוא ולטעון שרוני לוי לקח אליפות רק בגלל סגל שחקנים ולו לא הייתה טביעת יד ושהוא צריך ללכת, כולנו יודעים שזה לא רציני.

אסכם זאת כך: אנחנו בתחילתה של עונה. היו כבר מקרים בעבר על פער משמעותי שצומצם והתחולל לו מהפך. בואו ונסתכל ונדבר בסוף עונה...! מה דעתכם?

חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 06:50
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אין כזה דבר "מאמן רק בגלל השחקנים".
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ארנון81 שמתחילה ב "אפס מאופס!"

אני חושב שכל מי שמבין קצת בכדורגל ובענפי ספורט בכלל צריך להבין את זה.
ורואים לכך דוגמאות כל הזמן- כמו ה"גלאקטיקוס" של מכבי ת"א.

חוץ מזה שגם אם שחקנים לבדם באמת יכולים לקחת אליפות, הרי בעונתו הראשונה של רוני לוי בחיפה הסגל נבנה לאחר שהרבה שחקנים עזבו את הקבוצה ורוני לוי בנה סגל ח-ד-ש. מספיק לסלף את הדברים.
גם בין עונת האליפות השנייה ל-שלישית של רוני לוי, נעשו הרבה מאוד שינויים בסגל, ככה שהוא לא רץ עם אותו סגל כל הזמן.

כל הזמן מחפשים תירוצים מדוע רוני לוי לא מתאים, בהתחלה טענו שהוא לא עשה באירופה שום דבר. הנה עכשיו הוא באירופה, הביס את אוקזר ונמצא בעמדה טובה לעלות לשלב הבא באופ"א.
אז עכשיו מוצאים זמן לקטר על יכולת האימון שלו ועל לקיחת ההחלטות- אחרי ששלוש שנים רצוף אותו מאמן, עם אותן קבלת החלטות, פרק את הליגה שוב ושוב.

הירוק בכל זאת עולה

נערך לאחרונה ע"י Shay3434 בתאריך 19-11-2006 בשעה 06:53.
חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 14:47
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
במשחק מול ריינג'רס אין מה להתבייש.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ארנון81 שמתחילה ב "הוא רץ עם אותו סגל כבר כמה..."

חיפה שחקה מצויין והתוצאה ממש לא שקפה את מה שהיה על המגרש.

אריק בנאדו בחר לעזוב, הוא רצה לעזוב ולא היה עוזר להשאיר אותו בכח. אם הוא מעדיף את הספסל בבית"ר על מכבי חיפה- שיבושם לו. עם כל הכבוד לבנאדו, מצאו לו תחליף ראוי ואני חושב שדקל קינן עושה עבודה נהדרת.

רוני לוי לא רץ עם אותו סגל כבר כמה שנים. הסגל השתנה משנה לשנה. לרבות זאת, שרוני לוי היה שותף מרכזי בקביעת הסגל שרץ לשלוש אליפויות ברצף.
חוץ מזה, שגם סגל השחקנים הכי טוב שתמצא, שרץ שלוש שנים רצוף ביחד- לא יגיע לשום דבר בלי מאמן טוב.
אתה יכול לנסות לרדת על רוני לוי, אבל העובדות מדברות בעד עצמן- הוא המאמן המצליח ביותר בארבע- חמש השנים האחרונות בכדורגל הישראלי.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר