לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2006, 09:52
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
11.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט , וכן כיצד לזהות מפרט בעייתי.

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2006, 10:50
  גולני נוב' 05 גולני נוב' 05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
צריך חוות דעת על מחשב שאני מתכנן לקנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "11.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)"

קוד:
*CPU -Intel Core 2 Duo E6300, 1066Mhz, s775 2MB *M-Board - *RAM - 1024MB (2x512MB DDR2 667Mhz) *Display Card - PoV 7600GT 256MB GDDR3 (PoV - Point of View) *HD- WD 160GB 7200RPM, 8MB, SATA2 *DVD-RW- TEAC/NEC x16 - Black *1.44 - TEAC 1.44 - Black

עזבו מארז לבינתיים, בואו נדבר על החומרה.
עוד לא החלטתי לגבי הלוח אם כי אני לא כל כך מבין בזה, ואני לא כל כך סומך על האנשי מכירות בחנויות שמציעים בדרך כלל את החלק היקר יותר.
אני אודה אם תמליצו על שינויים , ועל לוח אם שיתמוך במעבד... תודה מראש

המחשב בשנתיים הקרובות בערך ישמש למשחקים.. ואז אני עובר לתוכנות עריכת מוזיקה כבדות

התקציב : 3,800 .. (לא צריך מסך, מקלדת, עכבר ורמקולים)
ישן 23-11-2006, 14:21
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "תודה. השימושים: המחשב מיועד לבן שלי בן 13 משחק סימס2"

1. GIGABYTE ו ASUS שתיהן יצרניות טובות מאוד של לוחות אם, אינטל יצרנית בינונית של לוחות אם.
2. בגדול BUFFER גדול יותר עדיף, השאלה היא מה תוספת המחיר של הכפלת ה BUFFER. גם SEAGATE וגם WD נחשבות ליצרניות טובות של HD, כיום יש עדיפות קלה ל SEAGATE כיוון שהיא מציעה אחריות ל 5 שנים.
3. לפי כל הסימנים VISTA תדרוש 2GB של זיכרון, לכן רצוי לקנות זיכרון מספיק מראש, אם התקציב לא מאפשר ניתן להתפשר, אם התקציב מאפשר מאוד מומלץ ללכת על זה.
4. ההבדל בביצועי המחשב בין שימוש בזכרונות 667 או 800 הוא קטן מאוד, כיוון שכיום מחירי הזיכרון בארץ גבוהים מאוד אין טעם ללכת על 800 ואפשר להסתפק ב 667.
5. כרטיסי מסך כוללי VIVO הולכים ונעלמים מהשוק, ובסדרות האחרונות של NVIDIA ו ATI כבר אין זכר להם, מלבד גירסת ה ALL IN WONDER של ה X1900 שלא דרושה לך. אולי כדאי לקנות כרטיס טלוויזיה בסיסי בנפרד.

ישן 23-11-2006, 23:46
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "תודה, קיבלתי את המלצותיך אבל יש לי עדיין שאלות:"

1. לגבי מסך אני לא יודע, חכה לתגובות אחרות, למרות שנדמה לי ש Kill-Machine משבח מאוד את ה ViewSonic שלו: http://www.fresh.co.il/vBulletin/se...d=0&saveprefs=0&
2. אתה לא יכול להתייחס רק ל CL, אלא אם זה ההבדל היחיד בין הזכרונות (כלומר כל שאר הפרמטרים - יצרן, גודל, מהירות זהים).
בגדול CL נמוך יותר הוא טוב יותר, אבל יש תוספת מחיר לזה. תזמונים סבירים הם CL4 לזכרונות 667 ו CL5 לזכרונות 800.
3. כל אחד מהיצרנים הגדולים - OCZ, CORSAIR, MUSHKIN, PATRIOT, CRUCIAL, GEIL.
4. רצוי ללכת על כרטיס מסך מהסדרות החדשות כיוון שהם תומכים במאפייני תצוגה שלא קיימים בדורות שלפניהם (לדוגמא DX9.0C), הדור האחרון של NVIDIA לשוק הנמוך היא סדרה 7 (משפחת ה 7300). הדור האחרון של ATI לאותו שוק הוא סדרת ה X1K (משפחת ה X1300).
אם אתה צריך גם יכולת לקליטת שידורי טלוויזיה חלק את התקציב כך שתוכל לקנות גם כרטיס מתאים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/se...d=0&saveprefs=0&

ישן 27-11-2006, 08:48
  avifresh avifresh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
קיבלתי ואלך על 1300XT. לגבי הלוח אני עדיין לא סגור:
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "ההבדל הוא המעבד הגרפי"

ציטוט:
GIGABYTE ו ASUS שתיהן יצרניות טובות מאוד של לוחות אם, אינטל יצרנית בינונית של לוחות אם.

התכוונתי ללכת על DS4 של GIGABYTE אבל הוא וגם ה DS3 יקרים במאות שקלים מלוח אינטל.

מה הכוונה "אינטל יצרנית בינונית של לוחות אם"? האם תוכל לפרט
והאם כדאי להשקיע מאות שקלים בשביל לעבור ל DS3 או DS4 במקום האינטל?
------------------
בחנות לידי מציעים לי KINGSTON DDR2 667 בפחות מ-600 שח (2X512) האם קינגסטון מספיק טובה?
------------------
ושאלה חוזרת (לא קיבלתי תשובה): האם כדאי ללכת על מסך רחב (משום מה הם יותר זולים בכ-200 ש"ח)? שימושים: המסך לבן 13 אינטרנט/קצת משחקים/משחקי רשת/ קצת פוטושופ / מעט סרטים?
מחכה לתגובות מבעלי נסיון (האם יש מינוסים לשימושים הרגילים)?

ישן 27-11-2006, 09:45
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "קיבלתי ואלך על 1300XT. לגבי הלוח אני עדיין לא סגור:"

1. אתה לא חייב ללכת עליהם, אתה יכול להסתפק גם ב S3, שנמכר סביב 800-850 ש"ח, או בלוח של ABIT, כמו ה AB9 שעולה גם הוא 800 ש"ח:
http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=15597
או בלוח של FOXCONN ב 700 ש"ח:
http://digma.co.il/shop/product_inf...0e80b3640317040

אינטל יצרנית בינונית בכך שהלוחות שלה אומנם אמינים אבל בדר"כ חסרים את הערך המוסף (יכולות OC, הגדרות מסויימות כמו מהירות זיכרון, מהירות מעבד, מכפלת מעבד, תזמוני זכרונות, יציאות FW, כרטיסי קול/רשת פחות איכותיים)
כיוון שהפרש המחיר הוא 50 ש"ח מול הלוח המקביל של אינטל (http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=9330) אני לא רואה סיבה להעדיף אותה על פני יצרניות אחרות.

2. קינגסטון היא יצרנית איכותית, אם זה המחיר לך עליהם, רק וודא את התזמונים לפני כן. ייתכן שהמחיר הנמוך נובע מתזמונים גבוהים מאוד.

3. אם המטרה היא סרטים כנראה שתרוויח ממעבר למסך רחב, אין לי ניסיון בעצמי ולכן אני לא יכול לתת לך יתרונות/חסרונות, אבל בגדול מסך רחב אמור להיות נוח יותר לצפייה בסרטים ועבודה עם תוכנות עריכה למיניהן.
אתה יכול להריץ חיפוש בפורום על זה, היו הרבה אשכולות בנושא בזמן האחרון.

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 27-11-2006 בשעה 09:51.
ישן 21-11-2006, 16:24
  maguse maguse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
צריך עזרה לבניית מפרט (נעלו בדיוק את השאשכול הקודם לפניי שענו לי)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "11.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)"

טוב אתיחל אחשב לפרט יותר
ככה:
אני עכשיו בארה"ב, ושיפצרתי פה מחשב אבל הוא די מעאפן,
הפרט הנוכחי שלי הוא:
Motherboard: Biostar M7VIG Pro
CPU Type: AMD Duron, 1050 MHz (10.5 x 100)
System Memory: 512 MB (PC2100 DDR SDRAM)
Video Adapter: RAGE LT PRO AGP 2X (8 MB)

טוב את זה רשמתי כדי שתקבלו מושג מה יש לי עכשיו.המחשב הזה קצת מעאפן לא?

[בסוגריים יש לי שאלה, רשום בזיכרון DDR ואח"כ SDRAM, אז מה זה?
ועוד שאלה, מה זה DIMM?
ואחת אחרונה, אפשר במחשב שיהיו זכרונות DDR וSDR ביחד?]

עכשיו אני רוצה מפרט למחשב חדש,
השימושים שלי הם סה"כ לאינטרנט מוסקיה וסרטים, אני לא משחק במחשב, כלום.
(וד"א אני לא צריך לא רמקולים, לא מקלדת, לא עכבר, לא מסך, ולא הארדיסק, וזיכרון ראיתם כבר מה יש לי)
אז הבקשה שלי מתחלקת ל2:
1. אני ממש לא מבין במחירים ולא יכול לתת מחיר אבל אני מבקש שתעשו לי מחשב שיעבוד טוב ויציב והכל לשימושים שפירטתי, במחיר הכי זול שתוכלו. (כמעט)
2. מאחר ואני בארה"ב אני מניח שמחירי החומרה פה קצת יותר זולים מבארץ לא?
הבעיה שאני בינתיים לא מכיר פה שום חנות אז אם גם בזה מישהו מכיר ויכול להמליץ..

תודה מראש
ישן 22-11-2006, 06:58
צלמית המשתמש של spooler
  spooler spooler אינו מחובר  
מומחה לתעופה ומודיעין

חבר מתאריך: 08.01.03
שלח הודעה דרך MSN אל spooler
מעוניין במפרט למחשב בתקציב של 5000 ש"ח כולל מסך

דרישות :

1. מעוניין במעבד AMD dual core
2. כרטיס מסך טוב למשחקים (עד כמה שניתן לפי התקציב)
3. מתלבט האם כדאי לי לקנות מסך CRT 17 ולהשקיע יותר בכ.מסך או בציוד אחר ?
4. זיכרון 1G
5. צורב DVD
6. כ.מסך חייב להיות של NVIDIA

תודה רבה ליועצים

ישן 23-11-2006, 23:18
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

בילבלת אותי
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "אולי לשנות טיפה?"

מצד אחד אתה רוצה לשדרג, מצד שני אתה מנסה להוזיל עלויות ע"י מעבר לרכיבים זולים ממש למרות שאתה נמצא בתוך מסגרת התקציב שלך?

1. המארזים שהצעת הם בסיסיים במיוחד, נכון שכרגע אין לך צורך בספק של 430W, ואתה יכול להסתפק במשהו זול יותר, אבל מכאן ועד להצעות שנתת הדרך ארוכה. המינימום הנדרש ממארז הוא 2 מאווררי 120 מ"מ, מארזים כאלה ב NEWEGG מתחילים (ללא ספק) ב 50-60$, לכן לדעתי המארז והספק שאיתו הם בחירה טובה ולא יקרה מדי.
2. זיכרון במהירות 667 עם תזמונים של 5-5-5-15 תוכל למצוא במחיר זול יותר, אם אתה רוצה ללכת על G. Skill, אתה יכול ללכת על הזכרונות האלה שלהם: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16820231050
או אלה: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16820231102
לסוקרים באתרים בחו"ל היו מסקנות טובות עליהם אבל הם עדיין חדשים בתחום, ככה של OCZ ול CORSAIR יש עדיפות עליהם.

ישן 25-11-2006, 10:17
  ofirgana1 ofirgana1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.05
אשמח לקבל הצעות ותגובות למפרט הבא

Price list updated 25-11-2006

מעבדי אינטל‏ Price Units Total
1070ש"ח Core™2 Duo E6300, 1066Mhz, s775, 2MB

לוחות אם למעבדי אינטל‏ GIGABYTE Price Units Total
580ש"ח 945P-S3 s775 Conroe, DDRII 667, PCI-E

זכרונות‏ DDR II 667 Price Units Total
630ש"ח 1GB TwinMOS

כרטיסי מסך‏ GIGABYTE Price Units Total
520ש"ח 7300GT 256MB HDTV, DVI, PCI-E

דיסקים קשיחים‏ Western Digital Price Units Total
340ש"ח 160GB 7200RPM, 8MB, SATA II

צורבים‏ DVD Recorders Price Units Total
185ש"ח NEC ND-4570A DVD±RW x16, DL x8

מארזים‏ Price Units Total
180ש"ח HJA-7610 MIDI 500W Max Beige

מקלדות‏ Microsoft Price Units Total
135ש"ח Microsoft Internet + Microsoft Mouse Optical

רמקולים‏ Price Units Total
65ש"ח GPT 2.1

Total price 3705 ₪

אני לא מבין כל כך גדול במחשבים, אז תגידו לי בבקשה אם חסר משהו ומה דעתכם באופן כללי?
ישן 26-11-2006, 19:21
  Chelloveck Chelloveck אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
שלום

הייתי רוצה לרכוש מחשב ומסך.
התקציב שלי הוא כ-10,000 שקל.

המחשב אמור להיות מיועד בעיקר להרצת קבצי וידאו וצפייה ב-DVD, למוסיקה, לשימוש נרחב באינטרנט וכל מה שמשתמע מכך, וגם להרצת משחקים, בתקווה שאי פעם יהיה לי זמן להרצת משחקים. בכלל, המחשב צריך להיות מהיר ורב עצמה, כך שאוכל לפתוח בעזרתו תוכנות וקבצים רבים, ולהשאיר אותם פתוחים, תוך כדי צפייה בסרט, לדוגמה.

אינני מבין גדול בכל הנוגע לקרביים של מחשב, ולכן אני פונה אליכם, אבל אני מניח שחשוב שיהיו למחשב לפחות 2GB של זיכרון, ואני צריך גם דיסק קשיח בומבסטי של כ-500GB.
אה, אשמח למארז שנראה טוב, וחשוב מאוד שהמחשב לא ירעיש, אם זה אפשרי, או לפחות לא יותר מדי.
כמו כן, אצטרך כרטיס קול 5.1 לפחות, רמקולים 5.1, וצורב DVD.

אני צריך גם מסך דק של 17 או 19 אינצ' (אגב, אשמח לדעת מה הקטע עם המסכים הרחבים, והאם שווה לקנות אותם), בעיקר לסרטים, וגם למשחקים, טקסטים וכולי (המסך אמור לעבוד עם המחשב הנ"ל, כמובן).

מצטער אם הפגנת הבורות הייתה מוגזמת, ואם הדרישות שלי מוגזמות, משונות, או משהו כזה.

תודה רבה לעוזרים. באמת.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר