לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 04:51
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זה למעלה ממאה שנים שהמדינה (בדרך, עם כנונה ועד היום הזה) מצוייה בקו האש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אסור להשאיר את תושבי שדרות לבד. כל אחד חייב להרגיש שהטיל נפל עליו"

אין מי מהותיקים, שלא חווה זאת על בשרו בתורו. היו תקופות, בפועל, קשות ומסוכנות הרבה הרבה יותר מהמצב בעוטף עזה כיום. התגברנו על כולן נתגבר גם הפעם.
אולי יגיעו מיט שצריך להגיע להבנה שלא רק הכול יפתור את הכל - כפי הניראה ש"הגנרלים" עדין לא "חטפו" מספיק ולא "נפתח להם הראש" להבין זאת. שר בטחון אזרחי עשוי להבין זאת (פרץ מגלה סמנים בכוון הנכון) ולשלב את נסיונות ההידברות עם הלוחמה העיקשת בטרוריסטים י יתן ויתנו לו גם להצליח
.
מוטב שיחות עקרות, הן אינן הורגות, מאשר "ברוגז" מוחלט ללא כל סיבה הגיונית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 07:58

ההפקרה היא בראש שלך ובמי שאינו פותח את הראש לפתרונות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בדיוק. "אנחנו" נתגבר בקלילות על הירי על הפריפריה. אחרי הכל, הם בחרו לגור שם...:)"

נוספים לפעולות הכוחניות שלא מביאות לכל התקדמות.

ההקשים שלך על תאור מצב שהיה והווה וימשך אם לא נשכיל למצוא את הדרך הנכונה - הם משונים ובלתי רלוונטיים.

כפי שלא הפקירו את כפר גלעדי וחניתה, כפי שלא הפקירו את תושבי חזיתות הדרום והמזרח, כפי שלא הפקירו את ישובי רמת הגולן, ההתנחלויות וישובי גבול הצפון - כך מצבם היום של ישובי עוטף עזה איננה הפקרה. היא תוצאה של חוסר אופק מדיני מתאים ודחיית כל נסיונות הדברות - ישירה או עקיפה.

חבל שפתרון שכולם כולל אתה יודעים שיושג בסופו של תהליך - נדחה למועד מאוחר יותר ובינתיים נשפך דם לחינם.
ישן 24-11-2006, 16:40

שיטתי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שיטתך גורסת נסיגה מהשטח, גורסת חימוש הרש"ף כדי "שתלחם בטרור", וסיוע כספי."

להתייצב בגבולות שתאפשרנה לנו קיום כמדינה רבונית הנותנת בטחון מירבי לאזרחיה ולכל הבאים בשעריה.
להלחם מלחמת חורמה בכל אלו המנסים לפגוע בנו ולכלותנו
לאפשר לאלו החיים מחוץ לגבולות מדינתנו, אלו אשר כל רצונם הוא לחיות ולפרנס את משפחותיהם ולהביא פת לחם לצאצאיהם, לעשות זאת.

לשיטתי יש לנקוט יוזמות מדיניות וצבאיות שתקדמנה את האינטרסים של מדינת ישראל ולא להיות מוכתבים ע"י ארגוני טרור ולפעול על פי גחמת לבם במגמה ליצור תוהו ובוהו וכאוס מוחלט בין העמים.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 24-11-2006 בשעה 16:47.
ישן 25-11-2006, 10:23

בקצור נמרץ-לא לוותר על שטחים שבתוך גבולותיה של מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא פירטת מעולם את קוויך האדומים. אתה מקפיד לא לפרטם, כדי שתוכל תמיד לתמוך בעוד נסיגה."

לעשות מאמצים על מנת לכלול במדינת ישראל התנחלויות הנושקות לקו 1967. במיוחד גוש עציון, שנכבש מידינו ע"י הלגיון הערבי.
על ירושלים דנו כבר הרבה באופן כללי הכללת שכונות חדשות ישראליות בתוך ירושלים והוצאת שכונות ותיקות פלסטינאיות. הבצוע הוא קשה ומורכב - אבל מדינת ישראל במו ידיה הביאה עלינו את ה"צרה הזאת".
המקומות הקדושים בירושלים ינוהלו ע"י כל המאמינים בקדושת ירושלים. לגבי מקומות קדושים אחרים יהיו הסדרים שיקבעו במהלך השיחות (=שתהינה כבר).
בקעת הירדן ואזור ים המלח יהיו בשליטת מדינת ישראל, לפחות ל - 20 שנה לאחר חתימת ההסכם. ההחלטה על המועד המדוייק תתקבל בשיחות עם הפלסטינאים בצרוף מדינת ירדן, שהיא בעלת ענין.

למרות הכותרת אהיה מוכן לויתורים גם באזורים שכיום מצויים בתוך מדינת ישראל לצורך איזון תוספת שטחים המצויים כיום מחוצה לה.

את כל ה"קלוץ' - קאשיס" תשאיר אצלך אין לי כל כוונה לענות עליהם.
ישן 25-11-2006, 11:45

לא לעשות מאמץ זהו ויתור מראש
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""לעשות מאמץ" זה מושג נלעג. בוא נניח שהם "לא מסכימים" ל"מאמציך". האם תוותר?..."

אצלך הכל שחור או לבן או יותר נכון שחור ושחור - אין שום דרך ביניים.

לידיעתך לא אני הוא זה המנהל את המו"מ ואין בידי את כלל נתוני הרקע ונתוני ה"עסקאות" הצפויות. אני כותב דברים כלליים ואתה נכנס לפרטים. קיימות אין סוף דרכים לפתרון או שאין אפילו דרך אחת. אם לא תמצא הדרך לדאבון לבי וכפי הנראה לשמחתך לא נגיע לשום מקום ונמשיך להתגולל במרחץ הדמים עד שיגיעו ובסופו של דבר יגיעו להסדר שיהיה מקובל על שני הצדדים.
כפי שכתבתי וידעתי שיבואו ה"קלוץ' קאשיס" - נושא ירושלים הוא מורכב וכל פתרון אפשרי. החבור לא חבור שמדינת ישראל עשתה בירושלים תהיה לנו לרועץ ומקום לחיכוך בכל הסדר שהוא.
אם הפלסטינים יגידו "לא" לרעיונותיך על הבקעה וצפון ים המלח - מה תעשה? === תלוי מה יבוא במקום שיבטיח את בטחונה של מדינת ישראל.

תאמר לי מדוע לכתוב בגלוי את האמת שלי כאשר אינך מקבל אותה - אבל כפי שידוע לך אינני כותב עבורך אלא עבור קוראים שראשם עדין לא נאטם קליל או מוכנים לשמוע גם דברים אחרים.

ובסופו של דבר, למרות כמיהתי לשלום ואני מוכן לעשות רבות למען השגתו - לא אעשה דבר שיסכן את קיומה של מדינת ישראל, את קדומה ושגשוגה. בו בזמן שדרכך העיקשת תביא בסופו של דבר לחיסולה של המדינה.
ישן 25-11-2006, 13:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא "לעשות מאמץ" מעיד שמראש אתה מכיר בכך שהיישובים אינם שלנו בזכות.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא לעשות מאמץ זהו ויתור מראש"

אני יודע שאינך מנהל את המו"מ, אבל אתה בנאדם עם דיעות, שלא מהסס להשמיען - אז אולי תנסה
לעשות מאמץ לרדת מן העץ הגבוה של "שוחר השלום ביער מחרחרי המלחמה", להגיד מה בדיוק
תעשה אם הצד השני יאמר לך "או שנקבל מאה אחוז, או שהברדק יימשך". אתה מתחמק מלענות
על זה, ומנסה להאשים את היהודים בכך שזה מה שהפלסטינים עושים.
"הכל או לא כלום" זוהי תפיסתם, אבל מכיוון שאתה בוחר להתעלם מהם, ומעדיף לפרש אותם לפי מה
שלך נוח להאמין בו, אתה מוכן לחתוך את הארץ הזו ולמסור אותה לפלסטינים חתיכה אחרי חתיכה -
וכשכל פעם מסתבר ש"השלום לא בא", אתה מצסביר שזה בגלל שלא הלכנו מספיק לקראתם...

האמת פשוטה - כל זמן שפייסנים כמוך ימשיכו לשכנע אותם ששווה לדרוש הכל, הם ימשיכו לדרוש
הכל...
הם עצמם מודים בכך שהם שואבים עידוד מקריאות לנסיגה שצצות אחרי אירועי טרור...
ישן 25-11-2006, 15:30

אכן כל ההתנחלויות אינן שלנו בזכות - הן תוצאה של איום במלחמה עלינו מצד ארצות ערב
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא "לעשות מאמץ" מעיד שמראש אתה מכיר בכך שהיישובים אינם שלנו בזכות."

מלחמה שהם הפסידו בקרב בגדול ומדינת ישראל לא ידעה לנצל את תוצאותיה להגיע להסדר וטעתה בחושבה שההתנחלויות יביאו לנו את הישועה.

אני גם משוכנע, שמרבית אזרחי מדינת ישראל, היו מוכנים לחזור לגבולות 1967, אלמלא חששם הגדול וחוסר האמון שנוצר כלפי הפלסטינאים, לאור התנהגותם הבלתי רציונאלית.

כל עוד הדרישות מכל צד שהוא תהינה הכל או לא כלום ישאר הלא כלום והדם ימשיך לזרום כמים. אפילו אם ננצח (ואין כל סיבה שלא ננצח) במלחמה אם תפרוץ - ללא הסכם מוצק הטרור יתאושש, יתחזק ויפרוץ שוב. כבר היינו ב"סרט הזה" מספר פעמים - "דכאנו" את הטרור, הרגנו, אסרנו ועצרנו מחבלים (וגם כאלו שלא ניתן להוכיח שהם מחבלים) וכולנו רואים מה קורה.
נלחמנו בעמל - קבלנו חיזבאללה, נלחמנו פאתח - קבלנו חמאס ועכשיו אל קעידה ופרס מתחרים זה בזה מי יבוא בהמשך.
נכון אני מוכן להכיר בזכותם של הפלסטינאים או יותר נכון של מוסלמים על ארץ ישראל, לא פחות מאשר שלנו. הנסיבות הביאו לחלוקת הארץ בינינו לבינם ולהקמתה של מדינת ישראל, בזכות מלאה, בשטחי ארץ ישראל. לאחר התנכלויות ממושכות להאחזותנו כאן, בעזרת החלטת האו"מ וכוחו של צה"ל והישוב היהודי שהיה קיים בארץ, קבענו את גבולות מדינת ישראל הזמניים, כאותם הגבולות המאפשרות לנו קיום והתקיימות בכבוד.
לא אינני מוכן לוותר על שטחים בתוך מדינת ישראל אני מוכן לצאת משטחים שנכבשו ב- 1967, תמורת הסדר מדיני כל שהוא. אני מוכן, בהסכמה, לקבוע את גבולות הקבע של מדינת ישראל, שיהיו מותווים על בסיס הגבולות הזמניים.

השלום, שלדעתי היה יכול לפרוץ לאחר הנצחון המרשים ב- 1967, לא בא בגלל שלא הלכנו כלל לקראתו - זכורים הצהרות מנהיגינו (לנצח נצחים) ש"עלה להם השתן לראש" מעוצמת הנצחון ומהרווחים המדומים כתוצאה ממנו. לאט לאט הבינו כולם שחייבים להצטמצם והגענו לשלום עם מצרים ועם ירדן. השארנו כפצע פעור את הנושא הסורי, זה המשפיע על יחסינו עם לבנון, למרות שהגבול הסורי שקט לכאורה.

אתה צודק שגם הם הגיעו למסקנה המוטעית, שרק בכוח יצליחו להחזיר את מה שמגיע להם בזכות ואולי אפילו יותר מזאת. במקום לעשות צעדים יזומים, אנחנו פועלים לכאורה רק בעקבות פעולות טרור. אפשר גם אחרת - לשבת, לשבת ולשבת עם כל גורם, בדרך ישירה ו/או בעקיפין, בצורה גלויה ו/או סמויה עד שתושג הסכמה והכרה. יחד עם זאת לא להרפות ממלחמה יזומה במחבלים לפגוע ולנטרל את המבצעים ומשלחיהם בכל מקום שימצאו. כמובן שחייבים למצוא את המקום, הזמן והשיטה, בה מספר הנפגעים האחרים יהיה הקטן ביותר.

או אולי סוף סוף יתנער ה"עולם הנאור" (אם יש דבר כזה בכלל), יכפה עלינו הר כגיגית, יושיב את נציגינו ונציגי הפלסטינאים ב"קרית הואטיקן" עד שיצא עשן לבן.
ישן 25-11-2006, 14:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזה צחוק. מסתבר שהבעת' (סוציאליסטים ערבים) וצפון קוריאה, הם "שלטון פאשיסטי ימני"...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מתכוון שלטון ימני פשיסטי דיקטטורי שאוהב את העם והעם אוהב אותו ?"

שלטון לא דמוקרטי הוא שלטון שבו לרוב אין משמעות, אלא אם כן הם במקרה מצביעים בעד מה
ש"חבר'ה השולטים" תומכים בו. כאן החבר'ה השולטים רצו נסיגה, אבל הרוב הצביע נגד - אז
התעלמו מהרוב...
כאן הרוב רוצה שהריבון יהיו אלה שנבחרו, אבל לחבר'ה השולטים נוח שהמדינה תישלט בפועל ע"י
ביה"מ העליון, שהוא סניף דה-פאקטו של מפלגה עם חמישה מנדטים.
כאן הרוב רוצה שאלה שאחראים לקטסטרופה בלבנון יקחו ת'רגליים ויתפטרו - אבל לחבר'ה השולטים
ברור שבחירות כעת יביאו לנצחון אלה שנגד נסיגות.

זה נקרא לא דמוקרטי. לא צריך משטר דיכוי מוחלט כדי למחוק את הדמוקרטיה. מספיק מערכת
משפט לא אמינה, מערכת פוליטית מושחתת שנשלטת ע"י הון גדול ויחצ"ניו - ותקשורת שהיא פודל
של בעלי הון וכלב רוטווילר כנגד מי שלא תומך בשלטון המושחת...
ישן 25-11-2006, 18:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
שכחתי שאני מדבר עם טבלת אקסל, מתנצל. יש עוד
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה המשורר שנתן את צפון קוריאה, סוריה ועראק, כדוגמאות למשטרים ימניים, ולא אף אחד אחר."

מתנצל שבלהט המהירות הכללתי משטרים שאינם ימנים כימנים זה ל ORI.

הנה תוקנה העוולה ומזל שלא חוסמים גם על זה.

ועכשיו לעיקר, למה אתה חושב שאתה מדברר נכון את END_GAME להלן המשורר ?
הוא מחפש משטרים שהעומדים בראשם אוהבים באמת את העם ויצילו אותם.
אבל שזו לא תהיה דמוקרטיה.
הוא מחפש מנהיג ימני חזק, שהורג את כולם.
שהצבא שייך לו ועושה את דבריו (פקודה בלתי חוקית בעליל ? לא קיים שם)
שמפצפץ את כל מי שפוצה פה נגד המדינה, ואולי נגד המשטר ?
שמאלנים/מתנגדים/בעלי דיעה שונה ? לכלא ?

וכמובן שבטלויזיה יראו תמונות של ילדים עם דגלים ופוסטרים של המנהיג על כל מרפסת
ישן 25-11-2006, 14:11
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
אתה ספורטאי ?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "הדמוקרטיה בישראל פשטה את הרגל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי end__game
הדמוקרטיה בישראל פשטה את הרגל במקום דמוקרטיה נורמאלית קיבלנו שחיטוקרטיה שכול אחד עושה מה שרוצה.

אני מעדיף שלטון ימני אמיתי(לא ביבי ולא ליכוד) שיאהבו את העם ויצילו אותנו.
להשרדות שלי האישית והשרדות של העם האמצעים מקדשים את המטרה.
אנחנו בתבוסה וניוון. ואם נמשיך באותה דרך כנראה שנחווה שואה שניה.
והמצפון היחידי שלי זה השרדות האישית שלי ועם שלי ושום דבר לא משנה.
אם היה אפשר הייתי מדביר את ערבי ארץ ישראל ויהודה ושמורון.
תקרא לי נאצי עם אתה רוצה לי לא אכפת.(אולי אני באמת כזה פאשיסט יהודי)

מדוע אני שואל? כי האצבעות שלך על המקלדת מהירות מהמחשבה.

תראה חביבי, יש לך 3 אפשרויות:

הראשונה: להביע את העדפותיך בקלפי ביום בחירות - זוהי המלצתי

השניה: לארגן קבוצה ימנית על מנת לנסות לכפות את רצונך על אחרים בכל עת. אבל את זה כנראה לא תעשה בגלל הרבה סיבות, לא תצליח כי הסביבה חזקה יותר, כי אתה סתם אינפוטנט שכותב אבל לא מוכן להזיז את ישבנו. לכן - זוהי לא המלצתי.

השלישית: לעלות לקומה העליונה של עזריאלי , להביט על הנוף ולהחליט לבד איך לרדת. גם הצעה זו לא מומלצת.

ומדוע אני מגיב בצורה כה בוטה?

כי אנשים כמוך מוציאים את דיבת אנשי הימין השפויה .
כי אנשים כמוך מאפשרים לשמאל לטעון כי כל הימין שותף ברצח רבין
כי אנשים כמוך מגישים על מגש של כסף את כל מה שהשמאל מבקש .

לכן, כאיש ימין שפוי אני נרתע מאנשים כמוך , שאינם מייצגים את דעת רוב אנשי הימין בארץ.

נערך לאחרונה ע"י rany בתאריך 25-11-2006 בשעה 14:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר