לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2006, 19:22
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
תגיד לי, איזה תגובה זו?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי tal_assa שמתחילה ב "[font=Verdana]שרוף, לא..."

ציטוט:
שרוף, לא מעניין.. חובבני.

אני גם חושב שהתמונות לא כל כך טובות, אבל שאני רואה תמונות כאלו אני גם מסתכל מי פתח את ההודעה, הוא משתמש חדש, אז סביר שהוא צריך הדרכה - להגיד שרוף, לא מעניין.. חובבני ממש לא תורם לאף אחד (וממתי חובבני זה רע?)

לפותח האשכול-
שתי הדברים שהכי מפריעים לי בתמונות זה שאין להם ממש נושא. בראשונה ניסית לצלם את הקו הצהוב בזוית שונה מעט, הבעיה שהקו לא מוביל לשום דבר - נכון שיש שם רכבת ויש בן אדם שעומד, אבל הם לא קשורים ממש לפריים, היית צריך למצוא איזה משהו שיגרום לתמונה להיות מעניינת - כמו רכבת שנוסעת ברקע, או מישהו שיעמוד יותר קרוב. לטובה יאמר שלא התעצלת והתכופפת וזה מראה לטובה שכן חיפשת קומפוזיציה שונה ומעניינת.

בתמונה השנייה - הרעיון ברור, אבל תשים לב שהשלט בכלל לא בולט בתמונה, ואם לא היית כותב בכותרת "צומת דרכים" אני בספק אם מישהו היה מבחין בשלט. מבחינת תאורה לקחת את התמונה מקודה בלתי אפשרית - שים לב שהכל מאוד מאוד בהיר והשלט מאוד כהה - אם היית מצלם את השלט מהצד השני אז השלט היה מואר והקרע לא היה כל כך בוהק. גם פה כמו בתמונה הראשונה חסר לי משהו שיעניין בתמונה, גם פה תוספת של אנשים הייתה יכול לעזור, נגיד אם היית מצליח לתפוס אנשים מסתכלים על השלט, או שאנשים הולכים לדרכים אחרות.

מקווה שעזרתי - רואים שאתה מחפש נושאים מעניינים וזוויות אחרות, אני ממליץ לך לעבוד על שתי דברים - לנסות לחפש נושאים יותר מעניינים להכניס לתמונה ולדאוג שאחרי שצילמת התמונה יצאה טוב, שתי התמונות שלך שרופות - זאת אומרת שיש חלקים שהם בהירים מידיי עד לרמה שהם לבנים בתמונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2006, 22:13
צלמית המשתמש של חמימו.
  חמימו. חמימו. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "תשובה נהדרת !! מקצועית !..."

אני ממש שמח על איך שהגיבו לגבי ההודעה הראשנה!
כי אחרי שראיתי את התגובה הזאת פשוט לא היה לי חשק להיכנס לפה יותר!
במיוחד אחרי שהמליצו לי על הפורום ושהוא מקצועי ושאפשר ללמוד ממנו הרבה...

לגבי התמונות...

הראשונה - ניסיתי בהתחלה לתת פוקוס על הפס הצהו ולהתמקד על אחד הבלוטות שברקע יראו את הרכבת אבל פתאום הופיע האיש ולא היה לי זמן לשנות קומפוזיציה כי אחריו באו עוד אנשים וחשבתי שאם הוא יהיה לבדו בפריים זה רק יוסיף.

השניה- ת'אמת שזה ממש היה תמונה ספונטנית ואח"כ חיכיתי באמת שיהיו אנשים שיעלו במדרגות אבל הם פשוט לא באו!

למי שלא הבין הרעיון היה שהמעקה של המדרגות מפריד בין הפניה לת"א לר"ג. ניסיתי שיהיה כמה שיותר סימטרי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר