לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2006, 19:09
  -=Dark_Moon=- -=Dark_Moon=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
המלצה עיבוד נתונים מהטופס

הינה קוד שהכנתי לעיבוד נתונים:
קוד:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html> <head> <title>קיבולת ID</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1255" /> </head> <body> <form name="post" action="" method="post"> תוצאות:<br /> <?php if ( isset ( $_POST['id'] ) ) { $id = array_pop ( $_POST['id'] ); foreach ( $_POST['id'] as $k => $v ) $id .= ','.$k; echo " ".$id."<br />\n"; } ?> <br /> טופס:<br /> <input type="checkbox" name="id[1]" value="1" />id 1<br /> <input type="checkbox" name="id[5]" value="1" />id 5<br /> <input type="checkbox" name="id[34]" value="1" />id 34<br /> <input type="checkbox" name="id[128]" value="1" />id 128<br /> <input type="checkbox" name="id[456]" value="1" />id 456<br /> <input type='submit' name='submit' value='בדוק' /> </form> </body> </html>

אבל הבעיה ש-array_pop מחזיר לי רק אחד ואני רוצה שיחזיר את הערך של ה-ID שרשום בסוגריים המרובעים...

ועוד שאלה, אם ב-value אני אעביר מספרים שהם לא אחד ו-0 זה יהיה יותר משאבים (סוג אחר של מידע)?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2006, 19:34
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -=Dark_Moon=- שמתחילה ב "אם שמת לב זה בדיוק מה שעשיתי,..."

אז אם אתה צריך את המספר ששם אולי תכניס אותו ל-value ותקבל אותו בקלות?

אני לא בטוח איך PHP מתנהג כשאתה כותב קוד כזה...מה שאתה עשית בטופס שלך נראה מוזר...עשית במאפיין name ערך שדומה למערך. הכי עדיף וקל שבמקום סוגריים מרובעות תכתוב קו תחתון (_), לדוגמא:

קוד:
<input type="checkbox" name="id_567" value="1" />id 1<br />

ואז כדי לשלוף את המספר ID תעבור באמצעות לולאת foreach על המפתחות ותוריד מהם את המחרוזת "id_". ככה ישאר לך רק המספר....מומלץ שתעשה את זה עם ביטוים רגולרים ואח"כ השתמש בפונקצית intval כדי לגרום לערך להישאר מספרי (מסיבות אבטחה).

חוץ מזה, למה שלא פשוט תכתוב את המספר ID במאפיין value? יותר קל ונגיש

ציטוט:
אם ב-value אני אעביר מספרים שהם לא אחד ו-0 זה יצרוך יותר משאבים (סוג אחר של מידע)?

ברור שכן, אבל בכמות מיזערית יחסית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר