לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2006, 01:31
  analmongus analmongus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
בהסתייגות מה אני נותן לך קישור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי momomaster שמתחילה ב "מחפש תמונות של המיג העירקי"

לסרטון של חיל האוויר האמריקאי משנות ה-60 המאוחרות שמראה מטוס (MIG 21 ?) בצבעים אמריקאים, מעל נוף מדברי אמריקאי - שיכול להיות מאוד שהוא 007 המפורסם (מתאים מאוד לתקופה בה הועבר המטוס לידי האמריקאים). הסרטון מתאר נתונים טכניים על ביצועי המטוס, וגם מראה אותו טס ליד פאנטום בטיסת מבנה.
ההסתייגות שלי נובעת מזה שאני לא מצליח לזהות בוודאות אם אכן המטוס הוא MIG 21... ובטח שאיני יודע אם אכן מדובר במטוס שעליו אתה מחפש חומר.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אשמח מאוד עם מומחי הפורום יעזרו בזיהוי המדויק של המטוס...ואם אכן ניתן לשער באופן סביר שזה המטוס של מוניר רדפא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2006, 17:55
  Fox450 Fox450 אינו מחובר  
עוסק בהיסטוריה צבאית וגרמנית, ובתולדות הלוחמה האווירית

חבר מתאריך: 23.03.06
לגבי האטול
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "[QUOTE=Fox450]בגלל החימוש..."

בששת הימים נתפסו בסיני 30--40 טילי K-13, R3S, AA-2A או איך שלא תרצה לקרוא להם וכן נט"לים עבורם. באותה תקופה כבר היה ברור כי השפריר 1 הוא סוס מת ושהשפריר 2 עדיין לא בשל. כמו כן, מבדיקת טילי השלל התברר שניתן להתאימם בקלות יחסית לשחקים. בנובמבר 1967 נערך ניסוי ירי מוצלח של ארבעה טילים והתוצאות הראו שהטיל עולה על השפריר 1. כתוצאה מכך הוחלט להכניס את הטילים לשימוש בח"א והחל מדצמבר צויידו מטוסי הכוננות של טייסת 119 ברפידים באטולים. במהלך מלחמת ההתשה נורו מספר אטולים בקרב, אבל לא פגעו. הם הוצאו מהשירות מיד עם הגעתם של הברקן (עם הקורנסים) ושל השפריר 2.
ישן 26-09-2020, 04:41
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
המלצה ואם במיג ההוא עסקינן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי momomaster שמתחילה ב "מחפש תמונות של המיג העירקי"

בימים אלו, יש להזכיר את המטוס המסקרן באזורנו כיום, ה-F35.
איזו מתנה אחד שכזה לאירן. סחור חליפין עם סין, רוסיה, או שתיהן.
מטוס שכזה בידי האמירויות אולי לא מפחיד לכשעצמו, אך להביאו לקרבת אירן ולידי אנשים לא הכי אמינים..
ראה מקרא שקרא לאחרונה: טייס הסעודי שנשלח להשתלמות בארצות הברית, ירה בחיילים אמריקאים בבסיס בו התאמן...
כמה זמן לוקח לF35 לחצות את המפרץ, או לאירן להפיל שכזה מעל למפרץ ולשלות את שבריו מיד?

לשיקולי אלו ששכחו או לא מכירים את ההיסטוריה של שנות ה60.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר