לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2005, 22:16
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
עוד המלצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fish fish שמתחילה ב ""לא טוב לרוץ על אספלט"- אם אין לי בררה אחרת?"

אם יש לך אפשרות להרבות בשחייה זה הכי בריא (לא באופן תחרותי אבל לפחות לדעתי זה יכול לגרום פציעות)
ומי ששוחה טוב מפתח סיבולת לב ראה.
וגם הגוף מתפתח בצורה פרופורציונאלית וזה מונע פציעות ובעיות גב.
כמובן שלא להזניח את הריצה וכוח לגמרי ולשלב במקביל.

אבל סתם לידע כללי..
לא לי ולא לך יהיה כושר שמתאים לסיים מסלול של סיירת איקס או ויי, את הכושר מקנים לך במהלך המסלול. וגם בגיבוש, הדגש הוא לא על הכושר(למרות שהכושר גם נמדד) אלא איך אתה מתפקד כשקשה לך וזה דבר שאתה יכול לבנות רק כשיש עליך דמות פיקודית כלשהי (מדריך מפקד וכ"ו).

אז לשפר כושר כן אבל בשום פנים לא על חשבון הבריאות שלך תאמין לי שאף יחידה לא תקבל חייל פצוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2005, 19:26
  shay_13 shay_13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.04
תשמע בעבודה על כוח הכי טוב לעבוד על משקל גוף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fish fish שמתחילה ב ""לא טוב לרוץ על אספלט"- אם אין לי בררה אחרת?"

כלומר לא חדר כושר או כל מיני משקולות אלא אך ורק 3 תרגילים בסיסים : מתח, בטן ושכיבות סמיכה, שאם תעבוד על שלושתם כמו שצריך ובמקביל אתה תפתח את כל שרירי הגוף הנחוצים במידה טובה...
וריצה -הכי מומלץ על חול, אם אין באפשרותך לרוץ על חול אז חפש איזה משטח רך כמו דשא משהו בסגנון..... תקפיד גם על נעליים טובות נעלי ספורט טובות וגם לפני כל ריצה ואחרי כל ריצה מתיחות להקפיד כמה שיותר מתיחות..... אם במהלך הריצה אתה מרגיש כאבים בחזה אז תפסיק זה מסוכן.. אבל כאבים בצד הבטן זה לא מסוכן זה עניין של כושר........
הדבר הכי חשוב: בחיים אל תרוץ עם משקל על הגב- זה יקרע לך ת'ברכיים...
אז שיהיה לך אימונים כייפים ומוצלחים..... ובקשר לעוד פרטים דבר עם בן אדם שמבין איזה מורה לספורט מבין או איזה רופא טוב....
ישן 26-01-2005, 17:49
  מ.א מ.א אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.05
קצת עצות מנסיון של טריאטלט

אני כבר מזה שנתיים בתחרויות ריצה .
שמע אם תעבוד בהפסקות של יומיים בין ריצה לריצה ולא תהרוג את הגוף שלך ,(הגוף זוכר שתדע לך) אם לא תעבוד באינטנסיביות אין סיבה שתפגע אפילו עם אתה רץ על אספלט.. מנסיון.
כמה טיפים:
לפני הריצה חממו את כל מה שקשור במפרקים כגון:בירכיים וכו' וכמובן מתיחות של כל שרירי הגוף אך לא מתיחות חזקות....! כדי למנוע קרעים בשרירים משום שהגוף עדיין לא חם...
לאחר הריצה להכניס איזה משהו מתוק קטן כדי להחזיר לגוף סוכרים..
בשלב זה שלאחר הריצה מותחים כמה שיותר חזק את שריריי הגוף אפילו עם כואב 15 שניות כל מתיחה כדי שהשריר יתארך ואז תוכלו לשפר ביצועים ולמנוע פציעות...
-אם אתם גרים בקרבת חוף ים תתחילו לרוץ על השפה כלומר איפה שהמיים מגיעם כדי שתרוצו על משטח ישר ולפעמים תעלו לחול היבש אחללה אימון סיבולת.
-בשעות הפנאי אם יש ג'קוזי להכנס ....
כל זה בקיצור נמרץ אם יש עוד שאלות בנושא ריצות ארוכות אשמח לענות.....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר