לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2005, 06:49
  gm4450 gm4450 אינו מחובר  
מיכאל מס. סא"ל (מיל.), אוצר מוזיאון יד לשריון בלטרון. מומחה לרק"ם ובעיקר טנקים

חבר מתאריך: 26.01.02
מזכיר מגח 7, אך...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פטנק שמתחילה ב "תעש זכתה במכרז להשבחת מגחים בטורקיה"

מגח 7- על בסיס M60 אמריקאי. כלומר , תובה מרווחת עם קידמת סכין ישרה (להבדיל מקידמה מעוגלת בטנקי M48). והכי חשוב, צריח עגול וצפוף שאיפיין את המגח 6 (M60) שהפך להיות מגח 6מ , שהפך להיות מגח 7.
הטנק הטורקי- הינו ע"ב M60A1 , כלומר כמו M60 אך עם צריח מאורך כמו אצלינו במגח 6ב/6ב גל .

אז מה יש לנו ?
טנק טורקי ע"ב צריח מאורך (M60A1) אך עם מיגון שנראה חיצונית ומזכיר את המגח 7. במילים אחרות ... קומבינה.
גם המנוע הינו מנוע קירור מים , כך שעיצוב תא המנוע ופתחי האיוורור והגישה , שונו באופן מאד משמעותי. גם התותח הינו 120 מ"מ חלק קדח כדוגמת מרכבה סימן 3+4.
מקווה שתוכל להדריך את החבר'ה שלך.
מיכאל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2005, 17:47
  Rotten_Eddie Rotten_Eddie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.04
מצטער על הדיליי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yoav6591 שמתחילה ב "rotten eddie אני משער שלא..."

אבל כיאה לחייל בחש"ן, חזרתי הבייתה רק היום אחרי שכל הפלוגה סגרה 21(ההודעה נרשמה בדיוק ערב לפני החזרה לבסיס).
אבל אני חייב להגיב לך:
תחקירים בטחוניים? סיווג בטחוני? קק"צ?
קבל ח"ח על הפיכת העכבר להר.
אז לידיעתך - כן שאלתי את המפקדים, ואם היית טורח לקרוא שוב - הם לא ידעו כ"כ לספק תשובה.
כמו כן זה היה בשבוע די לחוץ ככה שלא החזירו לי תשובה על כך(יום למחרת יצאנו לשבוע מלחמה), והסקרנות הרגה אותי.
אז החלטתי לנצל את המשאב העצום שיש בפורום זה.

אני בטוח שאם הדבר היה סודי - היו טורחים לכסות את הטנק בזמן הובלתו ברחבי ישראל וגם בתוך בסיס טירונים כדוגמת ביסל"ש, וכמו כן הודעה זו הייתה מצונזרת ע"י מנהלי הפורום בהוראת הצנזורה, והמפקדים שלי(שאפשר לומר - די זוטרים) לא היו יודעים על כך גם כן.

וכמו כן - תודה על התשובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר