לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 00:06
  gold dragon gold dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
זה נראה גאוני תמיד ידעתי ש gigabite ו asus יכולים לכבוש את העולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sniffer שמתחילה ב "Gigabyte I-RAM מה זה הדבר המפחיד הזה?"

ועכשיו שהם הופכים להיות ביחד זה יהיה מעצמה.
זה פשוט אדיר.
אני הבנתי שהסוללה מחזיקה את כל העסק אבל מה קורה אם כיביתי את המחשב יותר מ 12 שעות
או שהיתה הפסקת חשמל ממושכת אז כל מה שהיה בזיכרון ימחק וזה באסה ככה הבנתי.
זה מעולה בשביל להכניס את הוינדוס ותוכנות שמישות לשם לעת עתה כי ההר דיסק הזה מאוד קטן.
אפשר גם לעשות שההתקנה של הווינדוז ותוכנות חשובות ישבו על ה rom (זיכרון לא מחיק) ואז יהיה אפשר לשחזר מין פורמט כזה כמו הפלאפון והפלאמים למינהם windows mobile אשכרה דבר כזה

כמו כן זה גם אומר שההמצא הזאת תביא לזיכרנות מטורפים של אפילו טרה ביטים שזה כבר יהיה מטורף.

השאלה שלי היום סאטה יכול להעביר איזה 150-300 מגה לשניה
וסקאזי בסביבות ה 3 ג'גה אם אני לא טועה ועוד מעט יש פורמט esata שאמור להיות זהה לזה
השאלה שלי אם זה עדיין יותר מהיר כלומר הזיכרון הרבה יותר מהיר מההרדיסקים של הסקאזי.

השאלה הכי חשובה כמה עולה התענוג הזה?
והאם כל זיכרון מתאים אפילו אני יכול לקחת את הזיכרון ולהפוך אותו לזיכרון של המחשב האם ההרצים חשובים למהירות וה cl האם יש שוני בניהם איזה סוג זכרונות הוא קורה ddr1 או ddr2 או rdram או sdram שמת מהעולם.?

אשמח אם תענו לי זה נשמע פיתוח מעניין ואני מאמין שעוד כמה שנים הוא יגיע לכל בית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 09:14
  gold dragon gold dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
לא נכון המוצר מוגבל ל 8 ג'יגה ואני מאמין שאפילו יפתחו אותו יותר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "זה עולה 150$ ללא הזכרונות,..."

כלומר יהיה יותר ג'יגות.
הדבר הזה הולך להתחרות בחברות ההרדיסקים בקרוב westen digital/ maxtor/segate
לא בקרוב אבל עוד הרבה זמן שיהיה מספיק זיכרון כלומר שהזיכרונות שיצאו יהיו בגודל של 300 ג'יגה לסטיק וזה יקרה יום אחד וזה יהיה מעולה גם למחשב עצמו תאר לעצמך שאתה אם דבר כזה על המחשב שלך.
ובנוגע לחופשות אתה קצת צודק לפי מה שהבנתי הסוללה הזאת נטענת שהמחשב דלוק והיא נטענת גם כשהמחשב מכובה אבל שיב לב לדגש שיש חשמל כמו שיש לך נורת בקרה על המדרבורד
וזה אותו דבר כמו לוח אם שיש לו סוללה אחרי כמה זמן אם הוא יהיה מנותק מהמחשב גם זה יגמר לא אבל זה יקח הרבה הרבה יותר זמן?
ישן 25-11-2006, 10:07
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
לדעתי האישית....
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "לא נכון המוצר מוגבל ל 8 ג'יגה ואני מאמין שאפילו יפתחו אותו יותר"

1- לדעתי זו לא בעיה להשאיר את המחשב דלוק 24/7 וגם הפסקות חשמל לא מפריאות אם יש אל פסק.
2- תחת 8גיגה בלבד ועם זיכרון שעלול להמחק, הייתי מעדיף להשתמש בו לתוכנות הכבדות בלבד ולמשחק אחד בלבד (בכל פעם)
* בכל מקרה, זו לא בעיה לשמור מידע סטטי בהארדיסק כי בכל מקרה לא משתמשים בו הרבה
** וגם תיקיית השיטוף עם הרשת שהיא התיקיה הכי פעילה בכונן (אחרי התוכנות הכבדות) לא צורכת הרבה משעבים כי המהירות המקסימלית של האינטרנט בימינו היא 500KBps וגם זה למי שיש כסף (אז אין שום בעיה בניהול רשת ואפילו שרת על מחשב ביתי על HD פשוט)
מה דעתכם?

עריכה: כמה חבל שבמחשבים החדשים יש מקום רק לPCI אחד ...

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 25-11-2006 בשעה 10:15.
ישן 25-11-2006, 14:49
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

אז זהו שאין לי פער ...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "יש לך פער רציני באיך עובד..."

במסלול PCIE גם ניתן לחבר כרטיסי הרכבה אך לצערינו כיום מייצרים עבורו רק כ.מסך (או לחילופין כ.הרשת שגיגבייט מייצרת, או כ.טלוויזיה של ATI שהם כמובן במיעוט) וכל האירונייה היא שיש 5-6 חריצים כאלו על הלוח.
לאומת זאת החיבור הישן של PCI שנפוץ ביותר לכרטיסי הרכבה (כ.מודם, כ.קול, כ.טלוויזיה, כ.רשת(חוטי/אל חוטי), כ.אבטחה (מצלמות), כ.פיסי (מעבד גרפי), כ.איי-ראם(כפי שהוזכר), כ.כרטיסי הרכבה לניידים, כ.אכסון-מידע (המתפקד כHD בעל זיכרון FLASH) ) ושלא נזכיר את הנפוצים (המובנים בכל לוח אבל ניתן להוסיף) [כ.USB (אחד ושתים), כ.RAID (ס/אטא), כ.IE1394, כ.פרלל (סריאל)] או לחילופין כל כרטיס אחר המיוצר היום ...
וכל האירוניה היא שהלוחות החדשים כוללים בתוכם רק 1-2 יציאות כאלו של PCI (ושוק כרטיסי ההרכבה עדיין לא מייצר כרטיסים שתועמים לPCIE כלשהו...)

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 25-11-2006 בשעה 14:52.
ישן 25-11-2006, 21:47
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
הוא דווקא צודק
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "וכאן הטעות שלך. PCIe מיועד..."

לא במקרה התקן מכונה PCI-E, הוא אמור להחליף לחלוטין את ה PCI למרות שבינתיים כמו ש MCGP ציין רוב כרטיסי ההרחבה בשוק הם בתקן PCI וכמעט ולא יצאו כרטיסים בתקן PCIE.
מסיבה זו גם קיימים כמה רוחבי פס שונים, כדי להתאים לכרטיסי הרחבה שונים.
יצרני כרטיסי המסך הם הראשונים שאימצו את התקן כיוון שהוא מאפשר כיום את רוחב הפס המקסימלי בתקשורת מול המעבד והמעבדים הגרפיים מוגבלים בין היתר עקב התקשורת שלהם מול המעבד הראשי.
כיום יצרני הלוחות השונים כוללים בלוחות בדר"כ יציאת PCIEX16 אחת או יותר (תלוי בצ'יפסט) שמיועדת לכרטיס המסך/מאיץ פיזיקלי (במקרה של 3 חריצים כמו ה 680i של NVIDIA), כמה יציאות PCIE במהירויות נמוכות יותר (X4 או X1) המיועדות לכרטיסי הרחבה עתידיים ו 2 או 3 חריצי PCI עבור כרטיסי PCI קיימים.
מתוך WIKIPEDIA:
The increased bandwidth on PCI Express allows it to replace almost all existing internal buses, including AGP and PCI, and Intel envisions a single PCI Express controller talking to all external devices, as opposed to the northbridge/southbridge solution in current machines.

ישן 01-12-2006, 17:30
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

יש עוד חברות חוץ מגיגה-בייט שמייצרות אותו ?
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ZigZag שמתחילה ב "IRAM V2 כרגע בשלבי בדיקה ולא בשוק"

ד"א: זכור לי שעל אותו הכרטיס בהרבה מאוד מאשכולות לפני חצי שנה נאמר שהוא כבייכול מוסיף עוד מקומות להגדלת השתח של זיכרון RAM, (נגיד אם במחשב יש 2 מקומות שבהם יש 2 גיגה אז עם הכרטיס יהיו 6 מקומות עם 6 גיגה שינוצלו ע"י המחשב ...) וכזכור לי כולם הסכימו עם זה וגם טענו שיותר מ2 גיגה זה יותר מדי ... XD

אני אישית לא מוצא את התועלת בזיכרון זה כי המחשב שלי גם ככה נטען כעבור דקה/ דקה וחצי (עם המשעבים הנוכחיים, שמחצית מהזמן הזה מתבזבז על תעינת הביוס(שאותה אי אפשר להעיץ לגבהים [אולי פחות כמה שניות אם מפחיתים את תעינתם של כמה HD]))
אקיצר מכל השיחה הזאת לא הבנתי את הכדאיות של מוצר זה ובה הוא יכול להועיל לי (משתמש ביתי/ גראפי/ "גיימר")
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר