לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 13:30
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אל תחשוב על המקצועות שמבוקשים היום"

יש מקצועות שמבוקשים תמיד: עו"ס, סיעוד וכלל המקצועות הרפואיים (חוץ מרפואה עצמה). הם היו מבוקשים אתמול, כך גם היום ובעתיד ולא רק בארץ אלא גם בעולם...

מצד שני יש מקצועות שסביר שלעולם לא יהיו מבוקשים...לא תמצאו הרבה מודעות בסגנון "דרוש ארכיאולוג/פילוסוף" בזמן הקרוב. (אתנחתה קומית, אולי חוץ מההודעה ההזויה הבאה שפורסמה באתר מסויים:
"דרוש פילוסוף לעזרה בבניית מכונת טיורינג .
ידע נרחב בניטשה- יתרון.

קו"ח לשלוח ל *******

בצירוף מלל קצר בסגנון חופשי.

העבודה במשמרות. מתאימה לסטודנטים..."

רוצה ללמוד משהו נדרש? לך להנדסות למיניהן...לא בראש שלך מתמטיקה? לך לסיעוד...לא זה? לך אל מה שמעניין אותך ובמה שאתה טוב. מי שטוב בתחומו ימצא את עצמו תמיד.

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 25-11-2006 בשעה 13:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 19:55
צלמית המשתמש של ציף ציף
  ציף ציף ציף ציף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
שאלה זו בדיוק השאלה שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "איזה מקצועות כדאי ללמוד שהולכים היום חזק בשוק?"

אני מאוד מתלבטת בין כמה תחומים...
אני מאוד אוהבת עיצוב, אבל יודעת שאין בזה עבודה שבה מרוויחים הרבה כסף.
מצד שני יש כל לימודי ההנדסה למיניהם (אם כבר אז הנדסת תוכנה) שבהם מרוויחים הרבה כסף,
מצד שלישי יש את התחום הביולוגי/רפואי או זה שמשלב גם מחשבים וגם רפואה כמו הנדסה ביו רפואית, שנראה לי מאוד מעניין אך אני לא בטוחה שיש בתחום הזה מי יודע מה עבודה רווחית או עבודה בכלל... כך ש.....ההתלבטות גדולה מאוד... מה לעשות? במה לבחור?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=5/8/1987]

ישן 08-02-2007, 04:18
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתכלס, אם תפתח דרושים, תראה 80 אחוז מהעבודות שם כל שבוע זה ביקוש ענק למהנדסי תוכנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "איזה מקצועות כדאי ללמוד שהולכים היום חזק בשוק?"

לאנשים שלמדו מדעי המחשב בקיצור, לכל השאר אני לא מוצא בקושי ביקוש. הכל מדעי המחשב כולם רוצים מהנדסי תוכנה היום. היום ומחר זה הייטק, לא ספרות לא פילוסופיה לא היסטוריה ולא גרוש, היום ומחר רק הייטק, זה בין הדברים העיקריים שבונים את העולם ומביא אותו קדימה... אני בעקרון שונא מדעי המחשב ובחיים לא הייתי בוחר בתחום הזה כי אני לא נמשך אליו אבל בתכלס זה מה שהכי מבוקש היום בשוק.
בקשר לעורכי דין המובטלים שיש היום.. זה בגלל שישראל היא מקום ראשון בעולם בכמות העורכי דין שיש בה ביחס לכמות האזרחים (זה כתוב בכל עיתון כל שנה מחדש). ככה שבמילים אחרות יותר מדי עורכי דין יש פה שלא צריך ממש..

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 08-02-2007 בשעה 04:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר