לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 03:34
צלמית המשתמש של c0ldplayer
  c0ldplayer c0ldplayer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.06
האמת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב ""מי פה מפרש?" חחח אהבתי. אז..."

שאני אישית לא קיבלתי שוק....אבל אכן מרגישים לא שייכים....בד"כ בבוקר שקמים, או באמצע הלילה לשמירה חסרת טעם ב-ש.ג. של הפלוגה בשיא הקור......ואז זה עובר אחרי רבע שעה..חחחח...
עוד משהו שמבאס זה התור לראיון מ.מ. שנגמר אחרי איזה 3 שעות של עמידה מדוגמת, ושמיעה ממושכת של ההמנון הח-ו-פ-ר של מוד"ש....

מה הסבירו?

אני לא יודע אם אני יכול לפרט פה מה המפקד שלי סיפר לנו, אבל הוא אכן הרעיל אותנו...

מה שהבנתי זה שהיציאות גם טובות מאוד בשירות הסדיר...אבל זה ממש לא חשוב אחרי מה ששמענו....

וגם עשו לנו תצוגה של כלים ומכשירים של מוד"ש....אבל רק מאלה שאפשר למצוא באינטרנט....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 14:25
צלמית המשתמש של c0ldplayer
  c0ldplayer c0ldplayer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.06
חחחחח
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Aug 06 שמתחילה ב "אם אצלנו מישהו יצעק יצעק היי..."

שאנחנו עושים מתיחות אחרי הפק"לים, אנחנו מרימים תידים למעלה ומנערים אותם, ואז המפקדים אומרים:
"תקטפו תזיתים של גולני, ואז תזרקו אותם לרצפה" חחחח...אותו דבר לגבי צנחנים.

סתם עוד ניסיון להרעיל אותנו.....אבל אני מעריך את גולני וצנחנים, אז אל תקחו ללב חברה!!!

עריכה:

חחח ואם כבר אני מדבר על ירידות - כתוב לנו בש.ג. של הפלוגה - "מודיעין שדה - הרואה שאינו יורה"...כמעט נפלתי בשמירה שלי....זה היה כל כך מצחיק!!

נערך לאחרונה ע"י c0ldplayer בתאריך 25-11-2006 בשעה 14:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר