לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 16:50
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מעניין
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "אני יודעת כי הייתי במספיק פרויקטים של הידברות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אשת דשא
וכולם שם אמרו שהם לא בעד אלימות פשוט הם חוששים לחיים שלהם לכן עושים את מה שמבקשים מהם... וזה נכון גם לגבי הבחירות בחמאס!!

דרך אגב מצאתי פתרון לקסאמים.. פשוט צריך לבקש מאורי גלר שיבוא לכופף אותם או משהו חחח(נראה לי שזה יהיה הפתרון של הממשלה)
הבחירות חשאיות, אין מצלמות מאחורי הפרגוד. החשש לחייהם לא מסביר את בחירתם בחמאס מאחורי הפרגוד.

לגבי הפתרון לקסאמים, צריך לבקש פשוט מביבי שיבוא לכופף את הפלסטינים. הוא קוסם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 16:26
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
מספיק להתנצל בשם הפלסטינים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה שאתה אומר לגבי אחוזי הבחירה בחמאס לא נכונים"

בסוגיית השפעת המלחמה על עמדות כלפי אלימות בין הצדדים, מצביעים ממצאי הסקר על כך ששיטות הלחימה שהפעיל חיזבאללה בלבנון מהוות מודל אטרקטיבי לפלסטינים. רוב בציבור הפלסטיני (63%), מסכים לכך שעל הפלסטינים לאמץ את שיטות חיזבאללה של הפגזת ערים ישראליות ברקטות לעומת 35% המתנגדים לכך. שיעורי תמיכה דומים לגבי אימוץ שיטות החיזבאללה נמדדו ביוני 2000 לאחר פינוי דרום לבנון על ידי ישראל (65% מן הפלסטינים תמכו ו-27% התנגדו). חשוב לציין שההקשר שבו נשאלה השאלה בשנת 2000 היה שונה לחלוטין וההתייחסות ל''שיטות החיזבאללה'' אז כיוונה ללוחמת גרילה נגד כוחות צבא. לגבי סוגי אלימות אחרים, אין שינוי בעקבות המלחמה בתמיכת הפלסטינים בביצוע פיגועים באזרחים בתוך מדינת ישראל. 56% מן הפלסטינים תמכו בכך במארס 2006 לפני המלחמה ו-57% תומכים בכך בסקר הנוכחי. עם זאת, כאשר מדובר על חטיפת חיילים ישראלים לצורך שחרור אסירים פלסטינים תומכים בכך 75% מן הפלסטינים לעומת 23% המתנגדים לפעולות כאלה. למרות העמדות המיליטנטיות של הפלסטינים בעקבות המלחמה, תומכים 77% בקריאה להפסקת אש ו-74% סבורים כי לא ניתן להסתמך על אלימות בלבד ודרוש פתרון מדיני.

ישן 25-11-2006, 18:22
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
תאורטית/מעשית זה לא משנה, הכוונה היתה אכן ברורה
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "למה תיאורטית? גם מעשית!"

אני הצעתי לאדון תוכי הפסקת אש טקטית ל 50 שנה.
במקום להגיד תביא, הוא ואחריו אתה מתחילים בפלסופים וקשקושים.

אולי אתם הם אלה שלבם סגור ? אולי אתם הם אלה שלא באמת רוצים להגיע להסכם ?
הרי כל יוזמה נתקלת עוד בשלב הדפוס בעתון בהתנגדות ולגלוג וכו'

תגיד לי מה אתה רוצה ואני אנסה לארגן לך משהו.
אבל קח בחשבון שיש דברים שיקחו לי זמן, אפילו כמה עשרות שנים.
אבל עד שלא נתחיל לעולם לא נדע.

אם אתה רוצה הסכם חתום, שלום, פלשתינאים עם דגלים לבנים, גבולות פתוחים,
חומוסיות ושכל ילד בעזה יקום בבוקר ויגיד : אני שונא טרור, אני שונא חמאס, אוהב את ישראל.
אז תמשיך לישון, ואל תהרוס לעצמך את החלום
ישן 25-11-2006, 20:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כן וכן. הניסיון שלך להדחיק את מסירת הרובים (שלשיטתך היא חלק מהשלום), הוא הונאה נטו.
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא ולא, אני דיברתי על הציטוט שלך לגבי ה"לעולם", הרובים זה באשכול אחר"

עד עתה השלומיסטים פיתחו כל פטנט אפשרי כדי לשדל את הצד השני להפסיק לרצוח (כולל
הסטארט אפ החדשני של מסירת נשק לאוייב בתקווה שיהרוג אוייב אחר...), ולא נותר להם שום רעיון
חדש, מלבד הגדלת הג'סטות, שעד כה הביאו להרחבת הטרור (ביחס ישר להגדלת הג'סטות,
שבאופן טבעי, חיזקו את הורוריסטים במין מעגל קסמים צפוי להפליא, לכל הלא-שלומיסטים שבינינו,
שיוגדרו להלן כ"נביאים", על שום שימושם באיבר המוזר שנקרא עיניים...).
במצב כזה אין להתפלא על שאתה מחפש לטמון ראשך בחול ולשכוח ממסירת הנשק, אבל אין סיבה
להסכים לזאת. אתה טוען שיבוא שלום, ולשם כך מסרת נשק לפני 13 שנה, ואז לפני 11 שנה, ואז
לפני 9 שנים, ואז לפני 6 שנים, ורק לאחרונה מסרת עוד קצת ואתה שוקל להכניס עוד 1400 מחבלים
(קשישים, למרבה השמחה) כדי "לחזק את יציבות הרש"ף". להתעלם מזה, זו הונאה מטופשת, שהרי
כל האג'נדה האוסלואידית ההזוייה בנוייה על חימוש פת"ח בכדי שיילחם בחמא"ס "ללא בג"ץ ובצלם".

עד כה אמנם רוב היריות הופנו כלפינו, אבל ברור שאם נמשיך לחמש אותם, בסוף הם יירו אחד בשני - ואז יבוא השלום למעוננו.
משפט זה הוא אג'נדת השלומיסטים במלואה. אין שום דבר מעבר לזה , למעט סיסמאות על חומוס
ואחוות עמים ותעלות מים (שאפילו פרס לא מאמין בהן...). לנסות להשכיח את זה, זה ארווליאניזם
במירעו, שעלי לברכך על שנתברכת בו בכמויות מסחריות...
ישן 25-11-2006, 16:55

האמנם?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה שאתה אומר לגבי אחוזי הבחירה בחמאס לא נכונים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
לא כל מצביעי החמאס תומכים בטרור
חלקם אף שונאים את החמאס שנאת מוות והסיבה היחידה שהצביעו עבורם
היא שנאתם הגדולה יותר לפת"ח

אני מאד מקווה שאתה לא משרטט לך את הלך הרוח ברחוב הפלשתיני
לפי תוצאות הבחירות שם, אם כן, אתה טועה ומטעה בגדול
האם זה כמו לומר "לא כל מצביעי קדימה תמכו בהתכנסות. חלקם אף שונאים את אולמרט שנאת מוות והסיבה היחידה שהצביעו עבורו היא שנאתם הגדולה יותר לביבי." ?

הפלסטינים בחרו בארגון הטרור חמאס, ולאף אחד לא היה ספק לגבי מטרות הארגון ודרכי פעולתו. אולי אפילו הצביעו מתוך שנאתם לארגון הטרור פת"ח כי לדעתם (והם לא היחידים) ארגון הטרור פת"ח מתון מידי ביחסו לישראל.

אני מאוד מקווה שהם לא משרטטים את הלך הרוח ברחוב הישראלי לפי תוצאות הבחירות כאן. אחרת הם עוד עלולים להסיק שאזרחי ישראל ירדו מהפסים בבחירות האחרונות ושאפשר לנצח אותם כי בראשם עומדים סוחר נדל"ן וראש עיר כושל לשעבר ומנהיג פועלים מוצלח לשעבר.

ישן 25-11-2006, 17:11

למה לא לעניין?
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "וזו ממש תגובה לא לעניין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
כמעט כל התשובות לסימני השאלה שלך הן כן.

טוב שלא שאלת שאלה על הגימלאים, כי כל שאלה שתשאל, התשובה היא כן.

בבחירות נוקמים
בבחירות מחפשים תקווה חדשה
בבחירות מחליפים ייאוש בייאוש
בבחירות עושים הרבה שטויות מתוך אי הבנה

אלא אם אתה הוא זה שראיין את כל תושבי הרשות ואכן יודע מה הוא מדבר
במידה וכן תיגש לתוכי, הוא חושב שאני הוא זה שראיין את כולם.
ועם כל מה שאמרת שעושים בבחירות, שכחת משהו קטן: בבחירות לא בוחרים לשלם על הבחירה. אבל מה, החשבון מוגש לבוחר בכל אופן. אחרי הבחירות משלמים על הבחירות גם על מה שידענו מראש שנשלם, וגם על מה שלא תכננו כלל ועיקר לשלם.

מי שמשלם בעל כורחו על תוצאות הבחירות הדמוקרטיות במדינתו, ורוצה לבחור מחדש משהו אחר, שיפעל לעריכת בחירות חדשות בהקדם.

משום מה לא שומעים את אותם האזרחים הפלשתינים שרוצים להחליף את ממשלתם. כאן שומעים (בקושי, אבל עדיין שומעים) את אלו שבחרו קדימה והיו רוצים להחזיר את הגלגל אחורה.

בשורה התחתונה הפלסטינים בחרו בארגון הטרור חמאס לעמוד בראש הממשלה שלהם, והם ידעו למה הם בוחרים בארגון הטרור הזה ולא בארגון הטרור פת"ח (החמאס יותר קיצוני, הפת"ח יותר מתון). עכשיו יש להם רק את עצמם להלין על תוצאות בחירתם, ארגון הטרור בו הם בחרו פועל כמצופה ממנו, ומדינת ישראל עושה את המינימום המצופה ממנה, ואף אחד לא מרוצה מהדם שנשפך כתוצאה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר