לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 17:32
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
אינפקטד מאשרום-היסטוריה

סתם רציתי להעלות קצת את הרמה של הפורום אז הינה סקירה היסטורית של הרכב אמני הטראנס הישראלי אינפקטד מאשרום!
אינפקטד מאשרום הם ארז אייזן(סינטים וקיובייס) ועמית דובדבני(או בשם הבמה דובדב,סאמפלר,ווקאל וקיובייס).
ארז אייזן למד מגיל 4 לנגן על אורגן ואחרי שנה וחצי הפסיק.
בגיל 11 ארז אייזן התחיל ליצור בתוכנת הטראקר impulse tracker שהגיע לידו במקרה,אז עדיין לא ידע שמה שהוא עושה זה מוזיקת טראנס.
אחרי 4 שנים של יצירה עם אימפולס טראקר שביניהם ארז השתתף בתחרויות יוצרים והגיע למקומות מכובדים,ארז נפגש עם הדי ג'יי המכונה "די ג'יי יורג".
די ג'יי יורג וארז היו הרכב הטראנס shiva shidapu(השם נגזר מלוח השנה הטיבטי אבל קצת עיוותו אותו בגלל שנאמר בהתחלה בקו טלפון מקולקל)
שעשה כמה להיטים וביניהם:
power of celtic(נחשב לבין הטראקים הטובים בהיסטוריה!)
shiva spirit
paradise
area 51(טראק שאני מאד אוהב)ועוד...
shiva shidapu הופיעו בכל העולם והיו בין הרכבי הגואה טראנס הטובים בעולם(תזכרו,ארז רק בן 15-16!)
דובדב למד מגיל 9 פסנתר ואחרי זמן מה הפסיק.
דובדב חווה והתנסה קצת בטראנס שבהודו.
דובדב נפגש עם די ג'יי יורג במהלך סיבוב ההופעות של שיוה שידאפו(shiva shidapu)
והם התחילו ליצור ביחד כמה להיטים וביניהם היה הטראק the messenger שנמשך יותר מ-10 דקות ונחשב בעיני רבים לאחד מבין הטראקים הטובים בהיסטוריה!
דובדב גם יצר טראקים כמו devil(שמעתי אותו ואת the messenger בנוסף לעוד טראקים שהוא עשה והם באמת אדירים!).
לאחר זמן קצר דובד וארז עזבו את שידאפו והפכו לאינפקטד מאשרום.
אינפקטד מאשרום התחילו ליוצר טראקים וקטעים שנמכרו בהתחלה(נמכרו רק מספר מצומצם)
(הכוונה בלמכור זה נגיד ותחנת רדיו קונה קטע מסויים ואז הוא כאילו שלה,או אותו הדבר עם סדרה וכדומה...)
וגם יצרו טראקים משלהם למסיבות טבע(קרחנה).
אחרי זמן קצר יצא אלבומם the gethering וזכה פעמיים למעמד אלבום העונה מצד מגזין מכובד ומפורסם.
האלבום כלל רק מעט מכל הקטעים שעשו אינפקטד מאשרום שרק נוגנו במסיבות(לדוגמה somthing else,teisted,rotetion generation ועוד...)
בזמן שנתים של יצירה ומסיבות טבע אינפקטד מאשרום היו בין יוצרי הטראנס במסיבות הטבע המובילים בעולם.
בשנת 2000 אינפקטד מאשרום הוציאו את אלבומם classical mushroom שנחשב לפריצת דרך.
האלבום הגיע למעמד של אלבום זהב תוך שנה ונקנה בעיקר על-ידי מעריצים מחו"ל.
בשנת 2001 יצא אלבומם B.P.Empire שהגיע למעמד של אלבום זהב תוך פחות משנה וגם נקנה בעיקר על-ידי מעריצים מחו"ל.
באלבום ניראה שינוי משמעותי שמוזיקה של אינפקטד,בעיקר מפני שהטראקים היו פחות כוחניים,ויותר מלודיים ושמחים.
בשנת 2002 אינפקטד מאשרום עשו שיתוף פעולה עם ברי סחרוף שהניב את הרמיקס המשובח לשיר "יום הולדת" וזכה להיות בראש המצעדים 11 שבועות,שיא במדינת ישראל שלא נשבר עד היום!
בשנת 2003 יצא אלבומם הכפול converting vegetrians שהגיע למעמד של אלבום פלטינה תוך פחות משנה!
באלבום ניראה שינוי מוזיקלי בסגנון של אינפקטד,וגם כלל דיבק אחד עם סגנונות אלקטרונים שונים(אמביינט מסורתי של אינפקטד,צ'ילאווט,דאנס,פרוגרסיב ועוד...).
בשנת 2005 אינפקטד הוציאו את אלבומם i'm the supervisor שהראה את הסגנון של אנפקטד מ3 האלבומים הראשונים בנוסף לסגנון החדש של converting vegetrians
רק שהפעם הוא עם חידוש מוזיקלי נוסף וסאונד מלוטש הרבה יותר.
האלבום עקף במהירות עצומה את מכירות converting vegetrains והראה לעולם את הרכב הטראנס,כניראה,הטוב ביותר בעולם.
בשנת 2005 ברשימה של מגזין של המגזין המכובד של המוזיקה האלקטרונית אינפקטד מאשרום הגיעו למקום 26
שזו הכניסה הגבוהה ביותר של הרכב טראנס בהיסטוריה!דבר שמראה שאינפקטד מאשרום הם הרכב אמני הטראנס הטוב ביותר בעולם!
בשנת 2006(השנה)אינפקטד מאשרום הגיעו למקום 12 ברשימה שזה עוד שיא להרכב הטראנס,בעיקר אחרי שעקפו את אמן הדאנס פול אוקנפולד ואת אמן הטכנו ATB!
מ-2003 אינפקטד מאשרום מופיעים מדי שנה במועדון בריקסטון אקדמי שבלונדון,מועדון שמופיעים
בו רק אמנים כמו מדונה,אמינם,לינקין פארק...אינפקטד הם הרכב הטראנס החיד שמופיע במועדון!(באותה הופעה
גם מופיעים לצידם בחימום אסטריקס ודאלי...)
כיום אינפקטד מאשרום מופיעים הרבה מאד בכל רחבי העולם ויש אפילו ימים
שהם מופיעים פעמיים ביום שני מקומות שונים!
אינפקטד מאשרום גם עומדים להוציא את אלבומם החדש vicous delicious שכווץ את כל האלבומים הקודמים של אינפקטד יחד עם שוני חדש של כוחניות ומלודיות מטורפות!
חשבתם שi'm the supervisor היה השיא?חשבתם שכבר שמעתם את אלבום הטראנס הטוב בהיסטוריה?
תחשבו שוב!

לקח לי כמעט חצי שעה לכתוב את כל זה!
חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 18:28
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
יש לך פה המון טעויות בקשר לביוגרפיה, יש גם הרבה קפיצות בזמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אינפקטד מאשרום-היסטוריה"

"והם התחילו ליצור ביחד כמה להיטים וביניהם היה הטראק the messenger שנמשך יותר מ-10 דקות ונחשב בעיני רבים לאחד מבין הטראקים הטובים בהיסטוריה!
דובדב גם יצר טראקים כמו devil(שמעתי אותו ואת the messenger בנוסף לעוד טראקים שהוא עשה והם באמת אדירים!).
לאחר זמן קצר דובד וארז עזבו את שידאפו והפכו לאינפקטד מאשרום. "

דובדב מעולם לא היה חלק משיווה שידאפו, שיווה שידאפו אם ג'ורג ואייזן סוליקו.
לפני זה ארז היה בהרכב עם עוד 3 ישראלים שנקרא פשוט שידאפו.

דובדב וג'ורג הכירו בסיבוב הופעות לא זוכר בדיוק איפה אבל מאז ג'ורג הכיר לו את אייזן ואחרי הרבה הופעות ביחד, הם יצרו כמה קטעים, ראו את הפוטנציאל שבהם והחליטו להרכיב הרכב לבד משלהם.
אגב השם "Infected Mushroom" לקוח מלהקת פאנק ומטאל שדובדב ניגן בא בצעירותו (הממש צעירה משהו כמו 13-15)

ומה הקטע של ה"מסיבות טבע" האלה שמופעיות כמעט בכל משפט אצלך, זה נכון וידוע שאינפקטד היו במחתרת עד קצת אחרי ה- B.P Empire, אבל סיבובי הופעות בכל בארץ ולא רק בארץ היו והרבה ולווא דווקא בטבע.

סופרוייזר זה האלבום טראנס הכי טוב שנוצר? קשה לי להאמין שיש בן אדם בעולם שחושב ככה, מבחינת כל הותיקים בתחום הפסיי זה האלבום הכי מבזה שצמד הפטריות יכול היה להוציא, חוץ מ2 או גג 3 קטעים (ואני לארג') האלבום הזה הוא מסחרי, חסר טיפת אמנות, לא מזכיר את הסגנון הישן והטוב.

בקיצור אני מחכה לשמוע את הוישס דלישס למרות שאני אגיד לך את האמת, הציפיות שלי לא בשמיים (ושוב אני לארג') אני משער שהמצב יהיה דומה למה שהיה בסופרוייזר, רוב הטראקים מסחריים עם הרבה וואקלים גיטרות, והרבה שטויות שאינפקטד מומחים בהם, ואיזה טראק אחד או שתיים שיהיו צדיקים בסדום.

נערך לאחרונה ע"י Chaosmantor בתאריך 26-11-2006 בשעה 18:35.
חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 21:36
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אינפקטד מאשרום-היסטוריה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chaosmantor
"והם התחילו ליצור ביחד כמה להיטים וביניהם היה הטראק the messenger שנמשך יותר מ-10 דקות ונחשב בעיני רבים לאחד מבין הטראקים הטובים בהיסטוריה!
לאחר זמן קצר דובד וארז עזבו את שידאפו והפכו לאינפקטד מאשרום. "

דובדב מעולם לא היה חלק משיווה שידאפו, שיווה שידאפו אם ג'ורג ואייזן סוליקו.
לפני זה ארז היה בהרכב עם עוד 3 ישראלים שנקרא פשוט שידאפו.

ומה הקטע של ה"מסיבות טבע" האלה שמופעיות כמעט בכל משפט אצלך, זה נכון וידוע שאינפקטד היו במחתרת עד קצת אחרי ה- B.P Empire, אבל סיבובי הופעות בכל בארץ ולא רק בארץ היו והרבה ולווא דווקא בטבע.

סופרוייזר זה האלבום טראנס הכי טוב שנוצר? קשה לי להאמין שיש בן אדם בעולם שחושב ככה, מבחינת כל הותיקים בתחום הפסיי זה האלבום הכי מבזה שצמד הפטריות יכול היה להוציא, חוץ מ2 או גג 3 קטעים (ואני לארג') האלבום הזה הוא מסחרי, חסר טיפת אמנות, לא מזכיר את הסגנון הישן והטוב.

בקיצור אני מחכה לשמוע את הוישס דלישס למרות שאני אגיד לך את האמת, הציפיות שלי לא בשמיים (ושוב אני לארג') אני משער שהמצב יהיה דומה למה שהיה בסופרוייזר, רוב הטראקים מסחריים עם הרבה וואקלים גיטרות, והרבה שטויות שאינפקטד מומחים בהם, ואיזה טראק אחד או שתיים שיהיו צדיקים בסדום.

מספר דברים:
קודם כל אני ממליץ לך לחשוב על שימוש במשקפת,פשוט חובה!
בחלק הראשון שכתבת דובדב עבד עם שיוה שידאפו אבל לא היה חלק מהם!לא כתבתי שהוא היה חלק מהם!
דבר שני כתבתי על מסיבות הטבע רק בחלק של ההתחלה ושל the gathering,לפני שאתה מכליל ומקצין כל-כך תבדוק את עצמך!
לא כתבתי שסופרוייזר הוא האלבום הכי טוב שיצא אבל יש אנשים שחושבים שהוא באמת אלבום מצוין!
זה גם האלבום הכי מצליח של אינפקטד.
ווישיס גךישס יהיה אדיר עם טראקים כמו before,eat it raw ו-change the formality!
וד"א,מיזה אייזן סוליקו?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר