לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2006, 01:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחר אדום שמתחילה ב "שיווק רשתי"

אין מוצר או שאין קשר בין המוצג לשיטת השיווק הרישתי.

שיווק רישתי הכוונה שאתה רוכש את המוצר, וממליץ עליו לחבריך.
על כל לקוח שירכוש את המוצר דרכך, אתה תקבל איזה-שהוא זיכוי מסויים.

מכיר גם את החברה' של התוספי מזון וגם את התקשורת וגם כשניסו לצרף אותי ולהסביר לי על החברות, אף אחד לא הצליח להסביר לי מה הקשר בין X ל Y.
בסופו של דבר, זה משחק פירמידה בו אתה משקיע כסף ואתה מקווה שתוכל לצרף עוד אנשים תחתיך או שיצרפו אחרים תחתיך בשביל שתחזיר את ההשקעה לפחות אם לא תרוויח.

הסיכון הוא שהכסף לא מבוטח.
להבדיל מלהשקיע אותו בבנק - אמנם הריבית נמוכה, אבל גם אם שודדים את הכסף, הוא מבוטח.
בדומה להשקעה בבורסה אצל ברוקר - הוא יכול להשקיע את הכסף שלך ולאבד אותו מבלי שהוא מבוטח ומבלי שתקבל איזה-שהוא החזר.

אני אישית הייתי מנסה להשקיע בדברים קצת יותר אתיים מאשר משחקי פירמידה, ואת הכסף לעשות לא על חשבון חברי (הרי זה ברור לכל שברגע שאחרון המשתתפים יצטרף, כל החדשים ביותר הם אלו שאכלו אותה).
מצד שני - פראיירים לא מתים... ואתה יכול לבנות על המשפט הזה שתמיד יהיו פראיירים שתוכל לצרף תחתיך, לקחת להם כסף מבלי להביא להם שום קבלה ואז לכסות את ההוצאות שלך ואולי גם להרוויח - לשיקולך.

לי הציעו גם את ****פון וגם החברה של התוספי מזון וויתרתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2006, 14:55
  חגית nse חגית nse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.06
שלום שחר

שמי חגית,
בתגובה להודעתך...
אני נמצאת בשיווק רשתי כ-5 חודשים, מאד מאד מרוצה... שיווק רשתי זו עבודה, כך שהקץ' למעשה הוא-שאתה צריך להיות הבוס של עצמך... ועוד משפט חשוב שלמדתי: " עבוד על עצמך אח"כ על העסק שלך"... שיוק רשתי זהו עסק של התפתחות אישית. מאד חשוב לאיזו חברה להתחבר ושהחברה תהיה יציבה כלכלית, שתהיה חברה ותיקה,נסחרת בבורסא ושקופה,עם מוצרים איכותיים באמת.
ועם תזמון נכון מבחינת השוק. למשל ישנם חברות שלא אנקוב בשמן שקיימות שנים בארץ-מאד מצליחות אך היום קשה יותר לעבוד עימן בגלל סטיגמות והשוק פשוט רווי.
ממליצה לך בחום לקרוא את הספר רב המכר-"בית ספר לעסקים" של רוברט קיוסאקי ולצפות בdvd של טים סיילס- briliant compansation, זה יפתח לך שער לעולם הקסום הזה ,שיכול לאפשר לכל אדם הזדמנות שווה למנף את עצמו. במידה ותחליט שאתה רוצה לעשות שיווק רשתי תבחן טוב טוב לאיזו חברה תכנס. במידה ותרצה לשמוע על החברה שאני עובדת איתה בשמחה.
ישן 24-02-2007, 18:16
  FUNO FUNO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
שיווק.. תרמית... או חיים התבוננות לא נכונה..

חברה יש לכם טעות גמורה
שיווק רשתי אינו תרמית, ולא שום דרך להוליך שולל אנשים.
העובדה שאנשים כאלה או אחרים הפסידו כסף בחברות שמתעסקות בנושא
לא אומר על השיטה כלום.
זה כמו שמתוך 50 פלאפלים שנפתחים רק אחד מצליח.
(ויש עוד אלף דוגמאות)
השיטה עצמה גאונית
פשוט כמו בכל מקום יש נוכלים שמנסים לערבב כמה שיותר אנשים ולברוח בזמן

אני אישית עובד במשרה חלקית באחת החברות הגדולות בעולם של שיווק רשתי
אני כותב ומלחין שירים לפרנסתי, לא מתעסק במכירות או כל דבר דומה
אנשים שלא מודעים לנושא לעומק לא מבינים את הפונטנציאל הגלום בו.
החברה שאני עובד דרכה לא דורשת ממני שום השקעה שאני צריך לסכן בשביל להתחיל לעבוד
שם דמי הרשמה, וכל מה שאני צריך לעשות מלמדים אותי תוך כדי תמיכה של 24 ש' ביממה.

חשוב לי להבהיר, אני לא מנסה לפרסם את עצמי
פשוט עצוב לי לראות שאנשים נוטים לפתח פחדים מטעויות של אחרים במקום לקום ולבדוק איפה הם טעו ולמה.

אמן וכולנו נהיה מאושרים בסופו של יום

בהצלחה לכולם
איציק.
ישן 02-03-2007, 21:02
  tim sales tim sales אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.07
לכל מי שרוצה להתייעץ עם סטודנט לשיווק רישתי באוניברסיטה

לכל ה"יועצים" שיעבדו כל החיים שלהם בתור שכירים ו"מיעצים לנו" איך להישאר מאחורה כמוהם,

אני מדמיין אותכם חוזרים מהעבודה במלצרות אחרי שנישארתם עוד שעתיים בשביל השעות נוספות, ניכנסים לפורומים והורסים לאחרים את סיכוי להגיע למשהו בחיים בגלל שאתם אטומים מדי בשביל לחקור ולברר מה באמת נכון לגבי השיווק הרישתי.

כשאני נחשפתי לשיווק רישתי וגיליתי שיש המון דעות שונות לגבי הנושא התחלתי לחקור וללמוד את הנושא כי גיליתי שיש פה היזדמנות שצריך לבדוק, כמו כן נירשמתי לקורס "שיווק רישתי" שמתקיים באוניברסיטה הפתוחה. היום אני מבין ששיווק רישתי זהו הכלי הכלכלי הכי טוב שקיים בעולם, אבל צריך ליבדוק טוב טוב לאיזה חברה אתה נכנסים כי יש המון רמאויות בשוק, פשוט בגלל שזה עסק שבנוי מאנשים ותמיד יהיו אנשים רמאים, אבל המודל הכלכלי הוא גאוני. אני ממליץ לכם בחום ליקרוא את הספר "הגל הרביעי" של ריצ'ארד פו, ואת הספר "בית ספר לעסקים" של רוברט קיוסאקי.

כמו כן, לכל מי שרוצה להתייעץ איתי ולשאול שאלות בקשר לחומר הנילמד בקורס שיווק רישתי שבאוניברסיטה הפתוחה מוזמן ליפנות אלי: timsales@walla.com, פלאפון: 0504279977
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר