לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2006, 19:43
  avivmas avivmas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל avivmas שלח הודעה דרך MSN אל avivmas
פיגוע בניית בעל-חיים - חי לגמרי.

אני רוצה לבנות חיה שתחיה כמונו - זאת אומרת שתוכל להתקיים באופן עצמאי, שתוכל לעכל אוכל, שתוכל לחשוב לבד וכו'.

עכשיו, אני קצת מתקשה, איך ליצור משהו שיפרק את המזון שיתן לה אנרגיה.

--אופן מבנה החיה--
החיה כנראה תהיה בנויה משקית ניילון במקום עור - חומר קל להשגה.
דם - אני כנראה אחליף את הדם בחומץ
המוח - כנראה יורכב מספוג שיקבל פקודות משוקים חשמליים שאני אשחרר לו על ידי פירוק החשמל בסביבת המוח.
הקיבה - תהיה מורכבת משקית ניילון - האלו של הסנדוויצ'ים.
אופן עיכול המזון - לאחר פירוק מזון החייה האוכל יועבר לאיבר הניקרא משמן (meshamen) שהוא בעצם ישמן את האוכל ויפלוט אותו החוצא (שזה בעצם יהיה הקקי שלה)

מצגת הדגמה: (מומלץ למי שיש אופיס XP ומעלה)
https://2006-uploaded.fresh.co.il/2006/11/26/90083044.pps

אני אשמח אם תתנו לי רעיונות איך לייצר אנרגיה מהאוכל..
ואיך לגרום למוח לתפקד ע"י שוקים חשמליים..

נערך לאחרונה ע"י avivmas בתאריך 26-11-2006 בשעה 19:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2006, 22:46
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
כל הסיבות למה את אידיוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "בניית בעל-חיים - חי לגמרי."

1. עדיין לא שמעתי על חיה שבנויה משקיות נילון, תקן אותי אם אני טועה.
2. לפני שהאדם אכל מעץ הדעת אדם דיבר עם חווה, ואפילו חווה דיברה עם הנחש. תקן אותי שוב אם אני טועה.
3. תראה את הסרט Dopamine, אם תבין בכלל מה הם רוצים ממך, הם בנו את קוי קוי, וזה עוד היה במחשב, וזה עוד מדע בדיוני.
4. אתה לא יכול ליצור משהו חי.
5. אתה בן 14 שתגדל ותראה מה אתה עשית אתה תתפוצץ מצחוק תשפך על הרצפה.
6. ראסמי אנשים שלמדו עשרות שנים, פרופסורים, מדענים, דוקטורים, עם 20 תארים וIQ בשמיים, לא יכולים לעשות את זה, בקושי הם יכולים לשבט איזה יצור.
7. WTF אתה מדבר על ליצור חי.
8. אתה לא אלוהים שיכול ליצור דברים ואני אפילו לא מאמין באלוהים, אז במקרה שלך זה אבוד.
9. אתה אפילו לא יודע את מבנה גוף האדם, ומה שהמורה המפגרת שלך למדה אותך בשיעור מדעים, ביולוגיה. זה ברמה של ילד בכיתה חטיבה, תיהיה בטוח שהיא לא התכוונה שתמציא חיה, ואף אחד שלימד את מי שלימד אותה.
אם אתה חושב שאני סתם יורד עליך אז אתה יכול לרדת בחזרה, אבל מכל הסיבות שהבאתי לך לא תצליח לסתור אפילו אחת, אז עדיף שתשתוק. ואם תפרסם את זה בפורום מדע וטכנולוגיה עוד יותר יצחקו עליך.
מפחיד!

ישן 29-11-2006, 22:25
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
ראיתי את המצגת. גם את המעודכנת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "בניית בעל-חיים - חי לגמרי."

לפי מה שמתואר במצגת, מה שאתה וחבר שלך מנסים לעשות הוא בלתי אפשרי.

קודם כל, עוד לפני שהאוכל מגיע למוח (שלפי ההסבר שלך עשוי מספוג) ונספג בו, הוא צריך להגיע אליו איכשהו. אז מה אתה מתכוון לעשות?... אתה שם את ה"תולעת" ליד האוכל/מים/מה שזה לא יהיה, ואיך בדיוק אתה מתכוון להעביר את זה אל המוח? זה דבר ראשון.

דבר שני, לפי המצגת המעודכנת, תיארת שהאוכל לאחר שייספג במוח, ייזרום דרך צינורות לחלקי הגוף האחרים, אז קודם כל, אתה צריך איכשהו "לסחוט" את המזון הספוג מה"מוח", ואז איכשהו להעביר את המזון דרך הצינורות. איך אתה מתכוון לעשות את זה?

דבר שלישי, אמרת שה"מוח" יתפקד ע"י שוקים חשמליים. הנוזל/האוכל שלך יוליך חשמל, אין מה לעשות מגד זה. גם ה"דם" (חומץ אצלך) יוליך חשמל, אין מה לעשות עם זה. אתה לא יכול "להזרים" שוקים חשמליים לספוג שלך בלי לחשמל את כל העסק.

דבר רביעי, כתבת שתחליף את הדם בחומץ. מה ייצא לך מזה?

דבר חמישי, כתבת שהקיבה תהייה עשוייה משקית ניילון. אז גם אם תצליח להשיג חומצה בעלת רמת PH נמוך כדי שהיא תוכל לפרק את המזון על מנת להפוך אותו בסופו של דבר לגלוקוז, מה שיאפשר את תהליך הנשימה ויצירת האנרגיה, גם אם תשיג איכשהו חומצה כזו, שקית הניילון תיהרס.

דבר שישי, נגיד והצלחת את כל מה שרשמתי למעלה, אתה כתבת שהאוכל לאחר שהוא יתפרק יעבור לאיבר שישמן אותו כדי שהוא יוכל "להחליק" החוצה. אז קודם כל, אם תוציא את האוכל המפורק אל מחוץ לתולעת שלך, לא השגת כלום: הכנסת אוכל והוצאת אותו. אצל חיות אמיתיות, כשאוכל מפורק לגורמים, החלקים שאותם הגוף צריך (יסודות כימיים וחומצות אמינו לפיתוח הגוף) נקלטים בגוף, והפסולת (מה שהגוף לא זקוק לו) רק יוצא החוצה. אז אפילו אם תשיג את החומצה המתאימה לפירוק (ראה דבר חמישי), לא תצליח להפריד בין החומרים שאותם הגוף צריך לחומרים שאותם הגוף לא צריך, אז אפילו אם תצליח לשמן את האוכל המפורק ותוציא אותו החוצה, זה לא יועיל לך בכלל.

דבר שבת, כתבת שה"מוח" יקבל את השוקים החשמליים על-ידי פירוק החשמל בסביבתו. אז רק שתדע, חשמל לא מתפרק. חשמל זה בסך הכל אלקטרונים בתנועה.

או בקיצור (אם נשמיט את כל השבוע לעיל),
אתה אידיוט.

D-----|
<סיום חפירה>

נערך לאחרונה ע"י NVJ בתאריך 29-11-2006 בשעה 22:40.
ישן 01-12-2006, 15:32
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
אחי ....

תחשוב עוד פעם על ה"פרויקט" הזה שלך ותבין שהוא פשוט לא הגינוי.. אתה תצתרך להכניס בפנים מעגל חשמלי, שאותו תצתרך לבנות, תצתרך לשים מנועים שזזים לפי תנועת התולעת, שזה בכלל לא פשוט, ותצתרך להתעסק עם כל הקטע האידיוטי של הפירוק אנרגיה, ובעצם, איך תפרק את האנרגייה ?

תהליך פירוק האנרגייה בגוף נעשה ע"י שריפה וע"י חומרים כימיים, לא נראהלי שתרצה להקים מדורה קטנה בתוך התולעת שלך או שתרצה להכניס בפנים חומרים מסוכנים, ובכלל האנרגיה שתצא לך לא תהיה ממש שימושית, כי לא תוכל הרי להשתמש בה. לא תוכל לגרום לתולעת לזוז ע"י אנרגיית חום או אנרגייה כימית כלשהיא...

אני מציע לך לרדת מהרעיון הממש לא הגיוני הזה וללכת לבנות משהוא יותר הגיוני כמו רובוט או משהוא כזה .

חפש בגוגל מיגע על מעגלי בקרה לרובוטים, כיצד עובדים חיישנים, שערים לוגיים, כיצד עובד ה"מוח" של הרובוט , ואחרי שתלמד תבנה משהו נחמד והגיוני.

ישן 03-12-2006, 16:21
צלמית המשתמש של #_Mתן_#
  #_Mתן_# #_Mתן_# אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל #_Mתן_# שלח הודעה דרך MSN אל #_Mתן_#
אויש ילד משועמם תהיה בריא ותקשיב לי ..

אתה לא אלוהים ואתה לא תבנה משהו חי לא משנה מה תעשה ! תאים חייבים להכיל חומר תורשתי אמיתי ולא משהו מספוג או צמר גפן !~

כל התיאורים שלך יותר מתאימים לבניית משהו על מנוע פשוט - לך תנסה להמציא איזה מכונית שתעוף !
אתה מספיק משועמם בשביל להבין איך זה אמור להיות בנוי ולבנות את זה?!?!

יפה הפנמת ? לא תיצור לעולם יצור חי !

בוא נגיד שוב שלא תגיד שלא ראית
ל-א ת-ב-נ-ה ל-ע-ו-ל-ם י-צ-ו-ר ח-י !!!!!

ת-פ-נ-י-ם ותספיק לשהמם עוטך ועת הילדים פו בפורומ !!!

לך לתמד קודם לקרוא ולכתוב ואח"כ תחזור עם רעיונות מוזרים !

טוב חברה עפתי להכין חומוס מדבר זה כדי שפורום פרש יוכל להתגאות בהמצאות מתקדמות !

נערך לאחרונה ע"י #_Mתן_# בתאריך 03-12-2006 בשעה 16:24.
ישן 04-12-2006, 21:40
  FOXBAT FOXBAT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.03
תגובה כוללת לאשכול

מקריאה מעמיקה של האשכול בא לידי ביטוי דבר אחד : "הישראלי המכוער/המגעיל/וכו'". כשרוב התגובות פה הם "אתה מטומטם" קשה שלא לחוש את חוסר הכבוד והזלזול שחברי הפורום מרעיפים על פותח האשכול.

אתם צודקים, הרעיון בהחלט לא ישים כרגע, שקיון ניילון ושמן לא יחליפו שרירים, כלי דם, עצבים וחיישנים ביולוגים. אתם צודקים בכל האבחנות הביולוגיות של ההרעיון. אין על כך ויכוח. אבל המרחק בין שלילת הרעיון ואי הסכמה עמו עד להקנטות וקללות הוא מאוד גדול. אם תרפרפו את דפי ההיסטוריה תגלו שהרבה טכנולוגיות עממיות כיום - הרי שפעם היו רעיונות הזויים לחלוטין שנגדו את מוסכמות התקופה.

אני רואה בפותח האשכול ילד שלהוט מרוב סיעור מוחין וחדור ברעיון שלו, גם אם התולעת לא ממש תצא לפועל. אך רק על עצם המחשבה והשקדנות שלו אני מסיר את הכובע. כל הכבוד לך!
הלוואי וכולנו היינו כה חדורי מוטיבציה ורצון להגשים את מחשבותינו - רק כך נתקדם.

ואנא, אם לא תכבדו אחד את השני, מה ישאר לנו?
ישן 05-12-2006, 14:11
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 148 שנכתבה על ידי FOXBAT שמתחילה ב "תגובה כוללת לאשכול"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FOXBAT
מקריאה מעמיקה של האשכול בא לידי ביטוי דבר אחד : "הישראלי המכוער/המגעיל/וכו'". כשרוב התגובות פה הם "אתה מטומטם" קשה שלא לחוש את חוסר הכבוד והזלזול שחברי הפורום מרעיפים על פותח האשכול.

אתם צודקים, הרעיון בהחלט לא ישים כרגע, שקיון ניילון ושמן לא יחליפו שרירים, כלי דם, עצבים וחיישנים ביולוגים. אתם צודקים בכל האבחנות הביולוגיות של ההרעיון. אין על כך ויכוח. אבל המרחק בין שלילת הרעיון ואי הסכמה עמו עד להקנטות וקללות הוא מאוד גדול. אם תרפרפו את דפי ההיסטוריה תגלו שהרבה טכנולוגיות עממיות כיום - הרי שפעם היו רעיונות הזויים לחלוטין שנגדו את מוסכמות התקופה.

אני רואה בפותח האשכול ילד שלהוט מרוב סיעור מוחין וחדור ברעיון שלו, גם אם התולעת לא ממש תצא לפועל. אך רק על עצם המחשבה והשקדנות שלו אני מסיר את הכובע. כל הכבוד לך!
הלוואי וכולנו היינו כה חדורי מוטיבציה ורצון להגשים את מחשבותינו - רק כך נתקדם.

ואנא, אם לא תכבדו אחד את השני, מה ישאר לנו?

אבל האם דברים ענקיים שישנו את העתיד יכולים להיות כל-כך הזויים(גם אם זה תקופתי כמו פעם)ועוד שילד יעשה אותם!
אם הילד היה פרופסור עם 100 תארים וגאון שעשה 1000 מחקרים,עבודות ומאמרים אז ניראה לי שכל הפורום היה בא לעזור לו
ומפגר מי שהיה מזלזל.
אבל פה זה ילד בן 14 שמנסה לעשות דבר כל-כך הזוי ואפילו אחרי שאנשים כותבים לו בעדינו לעזוב את הרעיון הוא ממשיך להאמין בדברים ההזוים האלה,אפילו שאנשים עם השכלה יותר גבוה ממנו אומרים לו את זה הוא ממשיך עם הדבר ההזוי הזה,אז זה
כבר עובר כל גבול!
ישן 09-12-2006, 04:16
  rom10 rom10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב הילדון הזה פשוט התחיל ללמוד קצת מדע ויש לו שאיפות..... כמו שיש לילדים..... שימו לב שלאורך הוא מפתח קצת יותר את החייה שלו, מוסיף תאים, מע' הובלה, פירוק חומרים וכו'. הוא פשוט לומד קצת בבצפר וכן, הוא לא ממש חכם אבל בכל מנסה להצליח.

לפותח האשכול ומפתח פרויקט ה"טולעת":

1) רושמים תולעת ולא טולעת
2) תתקן שגיאות כתיב, זה חשוב בשבילך בלי קשר לפרויקט
3) תדבר עם המורה שלך, תספר לה על הרעיון שלך ותבקש ממנה לעזור לך עם כל הנושא

לא תצליח בפרויקט, ולא בגלל שאני מזלזל בך אלא בגלל שאני תלמיד מגמה בביולוגיה, מה שאומר שאני מכיר יותר ממך את היצורים החיים ואיך זה עובד. הלוואי וזה היה כ"כ פשוט. היצורים החיים זה פלא מדהים שלא ניתן, לפחות היום, לשחזר. הדברים שאתה שואף אליהם הם יפים אבל אני מציע לך לנטוש את הפרויקט ולהתחיל בדברים אחרים. תבקש מהמורה שלך למדעים שתמליץ לך על כמה ניסויים מעניינים שאפשר לעשות בבית עם חומרים פשוטים. תבקש ממנה גם כמה ספרים טובים בנושא ביולוגיה שמתאימים לרמה שלך....

בכל מקרה, שיהיה לך הרבה בהצלחה
ישן 13-12-2006, 20:01
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
הוא הבין את המסר

RedHunter (08:44 PM) : ‎
מי זה?
‎Aviv Cohen (08:45 PM) : ‎
מישהו מהפורום
‎RedHunter (08:45 PM) : ‎
יוצר הטולעת בכבודו ובעצמו?!
‎Aviv Cohen (08:45 PM) : ‎
ניחשת נכון
‎RedHunter (08:45 PM) : ‎
קבלתי טולעת?
‎Aviv Cohen (08:46 PM) : ‎
כן
לא סתם..
פרוייקט התולעת כניראה יסגר
‎RedHunter (08:46 PM) : ‎
לא!!!!! למה?
כי זה יותר מידי מורכב
‎RedHunter (08:47 PM) : ‎
עכשיו הבנת את זה?
‎Aviv Cohen (08:47 PM) : ‎
הגבתה שהם?
כע
אה
לדעתי חסר לך רק דבר אחד
מה?
היגיון
‎Aviv Cohen (08:48 PM) : ‎
היגיון במה?
‎RedHunter (08:48 PM) : ‎
בתולעת
‎Aviv Cohen (08:48 PM) : ‎
תסביר ת'צמך
‎RedHunter (08:49 PM) : ‎
אין כמעט שום היגיון ודרך הגיונית להצליח לעשות דבר כזה..
‎Aviv Cohen (08:49 PM) : ‎
אני יודע, האמת שעשיתי מהאשכול הזה קצת בדיחה
‎RedHunter (08:50 PM) : ‎
לא אתה, הם עשו ממנו
‎Aviv Cohen (08:50 PM) : ‎
הרי כל תינוק יודע שאי אפשר לבנות חייה
‎Aviv Cohen (08:51 PM) : ‎
כן אבל לא היתה לי כוונה אמיתי לייצר חייה
זה היה איזה סתם רעיון

www.talnitzan.co.il

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:45

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר