לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2006, 15:06
  amitm5 amitm5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.05
טלוויזיה איך לקנות מסך LCD/פלזמה ומערכת קולנוע?

שלום רב!
אני משפץ את הבית ורציתי לקנות מערכת קולנוע ביתית של 5.1 או 6.1 או 7.1 ואני לא יודע איזה חברות לקנות, אני רק יודע שאני קונה רסיבר ו- DVD של PIONEER אני לא יודע איזה רמקולים איכותיים יש.
הרסיבר יהיה 5.1/7.1 (אני צריך 3 רמקולים שקועים מעל המסך ובצדדים ו- 2 שקועים מאחורה)(אני רוצה שישמעו טוב שזה יהיה באיכות של AC3 ושהרמקולים לא יהיו קטנים שיהיו דיי גדולים)
בקשר למסך אני לא יודע איזה לקנות אני מחפש מ-37 עד 42 ואני לא מבין מה יותר טוב LCD או פלסמה אני רוצה לדעת על הניגודיות וכל הדברים שציך להיות למסך אני יודע שצריך להיות HDTV.
המחיר המקסימלי שאני משקיע הו 13 אלף שקל!!!

תודה מקווה שתעזרו לי!!!!
אם אפשר תראו לי חנויות שאפשר לקנות מהם ואת התמונות!
תודה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2006, 23:09
  s_l s_l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
קצת יותר פרטים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amitm5 שמתחילה ב "איך לקנות מסך LCD/פלזמה ומערכת קולנוע?"

התחלת בזה שאתה "יודע" שאתה הולך לקנות DVD ורסיבר של פיוניר, למה? אם קיבלת הצעה טובה ונראה לך סבבה אז מה השאלה?! לגבי רמקולים? אם אתה הולך על רמקולים שקועים אז באמת אין לך הרבה אפשרויות תנסה למצוא מקום שמשמיע את ה JBL השקועים בקיר הם דווקא לא רעים בכלל בכלל.
לגבי LCD\פלזמה זה מתחיל בשיקול של גודל ואז רואים מה הלאה ז"א עד 42 אין לך מה לחפש יש רק LCD עם מעל אז תלוי באמת מה התקציב ועוד כמה פרמטרים.
הזכרת את HDTV שיטת שידור דיגיטאלית (שבאופן מפתיע עדין לא משודרת בארץ...), היום רוב המסכים מגיעים עם HD (אבל לא חסר זבל סיני למינהם) שים לב לHD מלא ולא ל RAEDY- במלא זה אומר שהמסך יכול לקבל אות HD וכמובן גם לשדר (גם פה תלוי בסוג 1080i) בריידי המסך יכול לקבל אות אבל לא לשדר אלא רק להמיר אותו לשידור רגיל (לא חסר אנשי מכירות שיתרברבו בסימון HD RAEDY על המסך)
מבחינת חשיבות של HD זה מבלבל מצד אחד אתה קונה מסך לכמה שנים וסביר להניח שמתישהו יהיו שידורים בארץ מה גם שכמו שאמרתי אם אתה קונה משהו טוב אין סיבה שזה לא יהיה סטנדרט תשקיע עוד טיפה תהנה מהכול גם איכות וגם להנות מזה עוד כמה שנים.
הקצבת 13000 ש"ח למען האמת דיי מגביל, מסך 37" (דנו שיש רק LCD) מתחיל ב 6000 (זבל סיני) ונגמר הרבה מעל המקסימום שלך, מסך טוב יעלה לך בסביבות ה 10000 ועוד 3000 לק"ב (לרמקולים שקועים ופיוניר כמו שאמרת) זה לא אפשרי.
אם אתה מחפש המלצות למכשירים אז הנה קח כיוון
LCD- טושיבה או סמסונג (בטווח ה 9-10 אלף ש"ח)
DVD- כמו שאמרת פיוניר
רסיבר- תנסה את הדנון הרבה יותר אכותי (לא ממליץ על הפיוניר)
רמקולים- JBL שקועים
בהצלחה
אם אתה רוצה עוד המלצות תפנה אליי הפרטי ואני אשלח לך את הנייד שלי בכיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר