לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2005, 05:59
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
כמה תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "שאלות על ניקון 5700"

דבר ראשון - תתחדש!!
1. לנקות עדשות, אתה יכול להשתמש בנייר אורז.
מטלית מיוחדת לניקוי עדשות (כמו של משקפיים למשל). הן עדינות ולא משאירות שריטות.
במידה ויש לך שומנים על העדשה (אבצע משאירה שכבת שומן), אפשר להשתמש באלהוכול הממיס את השומנים, ולנגב בניר אורז (אותה המטלית של העדשות). בהצלחה, ושיהיה נקי!
2. לא ניתן לקנות אחריות למצלמות ניקון בארץ. עד כמה שידוע לי, "הדר סוכנויות" היא היבואן הרישמי של ניקון בישראל, ורק אם אתה קונה מצלמה דרכם, אתה יכול לקבל אחריות. גם אם יש לך אחריות בין-לאומית, זה לא תופס בארץ (אני יודע מנסיון, כי גם לי יש ניקון דיגיטלית, אבל תמיד אפשר להתקשר אליהם ולברר: www.nikon.co.il)
3. לא יודע, מקווה שלחברה' האחרים פה בפורום יהיה מושג טוב יותר ממני
4. כל דבר שנוח לך, קנה.
שים לב שיתאים לגודל המצלמה, שיהיו לו כיסים בשביל לשים דברים, כמו כרטיסי זיכרון, או בטריות ספייר, כבלים (אני תמיד לוקח כבל USB איתי יחד עם המצלמה, כמו שאומרים: Just in case) או כל דבר שתרצה שיהיה איתך זמין. רק שיהיה לך נוח, זה הכל.

תתחדש כבר אמרתי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2005, 22:55
צלמית המשתמש של charly
  charly charly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.02
כמה הערות לסדר .....
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "מממ אי אפשר לעשות דרכם ביטוח אם לא קניתי דרכם"

1. תתחדש. קנית מצלמה מצויינת אבל היום הייתי ממליץ על דברים חדשים. למשפחה הזאת יש כבר שתי גרסאות מתקדמות יותר.
2. מהסיפור שלך אני מבין שהלכלוך איננו יורד ואיננו ניתן לניקוי מאחר שהוא בתוך המצלמה ולא על העדשה בצידה החיצוני. אל תנסה לנקות (העדשה היא מפלסטיק). נקיון מסוג זה עושים רק במעבדה.
3. בהנחה שרכשת את המצלמה בארה"ב באופן חוקי ויש לך קבלות ו או חשבוניות אז אין לך בעיה. יש לך אחריות לפחות לשנה. את הפרטים תוכל לברר בכתובת הזאת: photography@nikonincmail.com
אני שלחתי את המצלמה שלי (5700) לתיקון וקיבלתי כל מה שביקשתי כולל ניקוי פנימי.
4. היו לי המון התלבטויות איזו מצלמה לקנות ובסוף רכשתי את זו אבל שים לב שזו מצלמה קצת גדולה ועם תיק גדול זה הופך למטרד. אז יש לי מצלמה נהדרת בבית ולחברים שלי יש מצלמות נחמדות וקומפקטיות כל הזמן עליהם.
5. הבטריה מתרוקנת יחסית מהר ועל כן אתה צמוד כל הזמן למטען. לא תמיד אתה קרוב לעמדת טעינה.
אני ממליץ על רכישת בטריה רזרבית בעלת אמפרז גבוה ככל האפשר. מאותה סיבה אני ממליץ לא להשתמש במסך אלא בעינית.
6. הכיוון הידני שלה (בניגוד לאוטומטי) דורש אימון כדי שלא תשכח באיזה כפתורים להשתמש בדיוק ברגע שאתה רוצה לצלם חתול מאחורי השיח (המצלמה מתכוונת כמובן על השיח ולא על החתול).
מאוד מומלץ לקרא את החוברת מהתחלה ועד הסוף (אפשר גם באתר שך: http://www.dpreview.com בקטע http://www.dpreview.com/reviews/nikoncp5700 )
זה כתוב אמנם באנגלית אבל שווה לשבור את השיניים יען כי אם לא אז חבל על הכסף, קנית מצלמה יקרה ומורכבת בלי לדעת להשתמש בה.
7. צלם המון ללא חשבון. כל תמונה שתקבל תלמד אותך יותר על המצלמה. על תדלג על שום אופציה.

בהצלחה

אנחנו עושים היום את המחר
מחר אנחנו נעשה את האתמול

ישן 18-01-2005, 23:41
  adamr adamr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל adamr שלח הודעה דרך MSN אל adamr
וואו :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי charly שמתחילה ב "כמה הערות לסדר ....."

דבר ראשון אני ממש שמח על התגובה הבונה והמפורטת שלך

לגבי הליכלוך פשוט היו לי טביעות אצבע קלות (כנראה של ההורים שלי שישר נגעו בהכל) על העדשה
קניתי מין מטלית כזאת כמו לניקוי משקפיים ופשוט עברתי על הטביעות אצבע והן נעלמו..
לא עברתי חזק מידי כדי לא לעשות נזק, אם זה היה משו פנימי סביר להניח שישר הייתי שולח לאיזה ניקוי מקצועי..

לגבי הבטריה
ברשותי שתי בטריות ENEL 1
כנראה שאקנה עוד כמה בזמן הקרוב או אולי אפילו סוללה מיוחדת גדולה וחזקה יותר.
* לכמה צילומים ושעות יספיקו לי שתי בטריות של ENEL 1?

גם במצלמה הקודמת השקעתי הרבה מאוד זמן ללימוד המצלמה, אני עוסק בצילום לא מהיום, וחבל באמת לבזבז כסף כדי לקנות מצלמה ולא ללמוד אותה ובעצם לנצל את מה שהיא יכולה לתת לך

איך זה להשתמש בעינית של דיגיטלית? נוח כמו המסך LCD?

כמה שנים כבר ברשותך המצלמה? וכמה זמן אתה כבר מצלם? אם אפשר לשאול
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר