לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 09:22
  לא יודע מה לרשום :) לא יודע מה לרשום :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.06
לא יודע מה לעשות....

שלום לכולם , אני משתמש דיי מוכר בפורום אבל פתחתי משתמש חדש בישביל אנונימיות....מרגיש יותר בטוח להפתח ככה ...
אז הסיפור הוא כזה , הייתי בחור מאוד מאוד ביישן , אני עדיין כזה אבל פחות , שתבינו , הייתי רואה חבורה של בנות הייתי עושה הכל בישביל לא לבוא איתם במגע.....ואם מישהו היה אומר לי שמישהי דלוקה עליי או שהיא או ידידה שלה היו אומרות לי את זה הייתי נהפך בשניות לאדום וישר בורח משם עם איזה תירוץ.....
ליפני כמה זמן הלכתי לשכונה של חבר ששם כולם חברים וכולם יושבים בייחד ......(ממש לא מכו אצלי שכל אחד תקוע בתחת של עצמו) אז ישבו כמה חברים והתחלנו לדבר .... חבר אחר אמר למישהו אם היא רוצה לבוא איתו לסיבוב והיא אמרה שרק אם חברה שלה תבוא , הוא אמר בסדר ואז החברה אמרה שהיא תבוא רק אם אני יבוא......באותה שניה לא ידעתי איפה לקבור את עצמי.....ישר ברחתי הבית....
הבחורה הזאת לא וויתרה וכל פעם הייתה זורקת איזה מחמאה או משהו כזה....אפשר להגיד שבזכותה התחלתי להבין שאני ניראה טוב ושאני בחור שוואלה בנות רוצות ליהיות חברה שלו .
התחלתי להפתח .....ישבנו בשכונה שלהם עוד פעם ומישהי אמרה לי שחברה שלה דלוקה עליי , זה לא יודע אבל פתאום זה היה לי טבעי והתחלתי לדבר על זה כאילו כלום .... אחרי כמה זמן החברה השניה גילתה לי שמישהי אחרת דלוקה עליי....פה התחלתי שוב להתבייש .....לא הייתי שם כמה זמן , (שמתי לב כמה רשמתי סליחה על החפירה זה לא יקח עוד הרבה , פשוט אני מרגיש שהכל פתאום יוצא לי ) הגעתי לשם שוב וכל החברה התחילו ללכת לשכונה קרובה , ששם כולם חדשים בישבילי אבל אני בא בגישה אחרת , התחלנו לדבר ופגשתי מישהי .....לא הרגשתי אליה כלום רק חשבתי שהיא נחמדה עד שהידידה שלי אמרה לי , לידה שהיא דלוקה עליי ושהיא שואל עליי שאלות כל הזמן .....לא התרגשתי כלכך אבל שמתי לב אחרי זה , כל פעם שאנחנו מדברים ונפגשים , אני רק חושב עליה שאני לא איתה......כל הזמן , עכשיו שתבינו , אני בן 17 והיא עוד חודש 14 , אני יב' והיא ז' , אני יודע שזה מוזר לאללה אבל בחיים לא הרגשתי ככה לבחורה , בחיים ....
היא גם ממש ממש לא ניראת בגילה , מפותחת פיזית ונפשית מאוד .....אבל אז החברה הכי טובה שלה תחילה לבוא לשבת איתי ולדבר איתי......והשנייה פחות באה אבל תמיד מסתכלת מהצד ....לפעמים שתיהן באות אבל לייד החברה שלה היא ניהתת קצת בישנית ואז שתיהן הולכות לצד ומתלחששות....אני מפחד שזה סתם "crush" כי זה קרה לי המון פעמים שאמרו לי שמישהי דלוקה עליי , פתאום התחלתי לחשוב רק עליה והיא לא יצאה לי מהראש כל הזמן אבל פה לא יודע זה שונה קצת ....הקטע שדיי הרבה זמן לא ראינו אחד את השניה (חוץ משלום של שתי שניות בבית ספר) טאני מתחיל לחשוב פחות ופחות עליה .....
טוב אז ככה אני אפשר להגיד דלוק עליה והיא כנראה עליי......אני ממש ממש ממש מפחד מהצעד הראשון אני לא יודע מה לעשות בכלל , מה עושים ?
(אויי כמה כתבתי......)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר