לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 14:59
  Dark-Ange^^l^^ Dark-Ange^^l^^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.06
פיק חדש נסיך האופל לילו של האיש המת

נסיך האופל
לילו של האיש המת

מבוא:
טוב הכול התחיל שהייתי בן 12, הייתי ילד ממש נורמלי למדתי בבת ספר רגיל, וגם שנאתי אותו דווקא החיים די יפים שאתה חיי נורמלי. אבל אני עכשיו מסתכל על העבר. זה היה יום יפה כל-כך אף אחד לא היה יכול להאמין שדבר כזה הקרה ביום כזה. חזרתי מחבר והלכתי לחדר שלי.
פתאום שמעתי קול קורא בשמי ולפתע ראיתי חור נפתח בתוך החדר שלי ויד יוצאת ממנו, יד עם ציפורנים חדות היא נתנה לי שריטה והתעלפתי. לאחר מספר שעות התעוררתי. זה היה בוקר הלכתי לצחצח שיניים וראיתי במראה שהשיער שלי במקום שחור היה אפור והעניים במקום כחול אפור ירוק. נבהלתי רצתי לבית הספר בשיא המהירות כדי שאמא שלי לא תראה אותי כשהגעתי הילדים בכיתה דברו עלי כול היום. ובאמצע שיעור חשבון ילד אמר מה זה מכוער פריק אפור דרו! רצתי לשירותים כי שם לא היה אף אחד הרגשתי סחרחורת קשה ושמעתי את הקול הזה קורא לי עוד פעם בכיתי וצעקתי מכאב. נפלתי שוב והתעלפתי. כשהתעוררתי בפעם השנייה מצאתי את עצמי במקום מוזר וגיליתי שאני נסיך והתרגלתי למקום להורים החדשים גדלתי שמה הרבה זמן בגיל 16 ההורים החדשים שלי מתו ונשארתי לבד מעניין כל מי שאני מתרגל עליו ומתחבר עליו מת בסוף. אז הגעתי לפו ואני בן 18.

ומפו מתחיל הסיפר שלנו נסיך האופל
לילו של האיש המת
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר