לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 19:50
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "בעיה -חברים"

גם לי היו חברים קרובים מאוד. אמנם לא הייתה לי אובססיה אליהם ,אבל אהבתי אותם מאוד ,ותמיד אם היו צריכים שאני יבוא ,שאני יעזור , שאני יבלה איתם אז סבבה הלכתי אליהם.ואפילו היו מצבים שפיניתי את מה שאני עושה והלכתי אליהם.
בכל אופן אני בהרבה מצבים יזמתי והתקשרתי ואפילו הלכתי אליהם בגלל שאהבתי אותם.
עם הזמן שראיתי שהם לא כל כך יוזמים ולא באים ולא הכי אכפת להם אז גם אני הפסקתי לאט לאט לעשות את זה, כי בכל זאת לא נעים שזה יבוא כל הזמן ממני ולא מהם.
יכול להיות שהם אוהבים אותי והכל,אבל רציתי שיראו את זה..והם לא עשו זאת.
אז פה ושם אני זרקתי לכמה חברים "למה אתם לא בקשר כבר" או משהו בסגנון.

אני לא אומרת לך להפסיק להיות חברה שלהם,אלא לנסות לדבר איתם שגם יראו לך את אותו יחס שאת נותנת.. אבל אם את רואה שגם אחרי הדיבור שלך עם כל אחת לא עוזר אז כנראה את צריכה חברות נוספות שיראו לך שכן שווה שאת חברה שלהם,ושיביאו לך את אותו יחס שאת נותנת!

אף אחד לא רוצה שיאהבו אותו בכוח,או שהחברים יעשו דברים לא מרצונם אלא שיבוא מאהבה ואפילו אם את רוצה אותם כל כך בקרבתך את לא תרצי לדעת שהן עושות את זה כי את ביקשת.

בכל אופן,תנסי לקדם את העיניינים.תנסי לדבר איתם שאת מרגישה ככה.אל תשפכי את הלב יותר מידי .רק תסבירי את זה..זה לדעתי מה שאת צריכה לעשות.כמובן שתעשי את השיקולים שלך אם לעשות את זה ובאיזו צורה לעשות.
מקווה שעזרתי! (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2006, 20:48
צלמית המשתמש של rona 888

פותרים דברים רק עם דיבורים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "איך מדברים איתם"

ברור שלא תבואי ותגידי את זה , אבל את יכולה לדבר על דברים שקשורים ספציפית למקרה שלך.
נגיד תמיד את רגילה כל הזמן ללכת אליו..הולכת והולכת והולכת..והוא פעם בכמה זמן בא או שהוא לא בא בכלל אז את יכולה לגשת אליו לומר לו שאת רוצה לדבר איתו. נגיד את יכולה להתחיל על המשפט ככה.."יש משהו שאני רוצה לדבר איתך..אני מרגישה שכבר כמה זמן אתה בקושי בא/מתקשר/לא מספר דברים וכו'.."
קודם תתחילי עם השיחה שאת רוצה לדבר איתו ,ושתהיי איתו תגידי מה שאת מרגישה מה שאת חושבת לנכון להגיד באותו רגע..ותאמיני לי שתתחילי את השיחה זה כבר יזרום לבד והדברים יבואו מעצמך כבר.
הרי את לא חייבת להביא הסברים על זה ,אלא ה-ו-א! אחרי הכל את מרגישה שהחברים לא יוזמים ולא מתייחסים.את זאת שבסדר והם לא.
ישן 02-12-2006, 18:03
צלמית המשתמש של rona 888

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "אבל.."

מזה הוא יודע שלא צריך לדאוג כי את תבואי? אז כל החיים תלכי אליו?
הוא אמור להיפגע ממה שאת הולכת לומר לו? ההתנהגות הלא בסדר זה שלו ולא שלך.
הוא לא אמור להיפגע אם תדברי בצורה עדינה . את זאת שנפגעת עד עכשיו כי הוא זה שלא בא כל הזמן ואת כן.
אולי אפילו זה לא בא לא בכוונה תחילה ,אולי זה כמו שאמרת שהוא לא דואג ושאולי אפילו את מרגישה טוב עם זה שאת כל הזמן הולכת...
אז בכדי שהוא בכלל יהיה מודע לזה שהוא לא בסדר אז תצטרכי לדבר איתו על זה..
ואם הוא מכחיש או משהו...מה אני יגיד לך,הוא לא שווה את זה שתמיד את תצטרכי לגשת וללכת אליו בכל דבר שיקרה,אם זה ביציאות, אם הוא צריך עזרה או כל משהו אחר.

קודם כל תדברי איתו ותעדכני בנושא- מה הוא הגיב שאמרת לו את זה,אם הוא הכחיש,אולי אפילו אמר שהוא ישפר את זה.. ולפי זה יהיה אפשר לעזור לך הלאה. אבל קודם כל תדברו ואחרי זה בואי נגיד תעברי "למעשים".
ואל תעשי קודם כל את הדבר של "לגרום לו להרגיש שאני חסרה",כי אחרי זה את תיראי כלא בסדר כי לא אמרת לו בכלל על ההתנהגות שלו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר