לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 20:02
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ורטי שמתחילה ב "אביבית פרצופה"

דבר ראשון חרגת מחוקי הפורום ...בקשר לגודלי התמונות.. דבר שני מה ניסגר עם בהירות התמונה והעריכה הזו??? קצת מוגזם הייתי אומר..... מה עם ללטש את הפנים שלה מכול הפצעים הללו ובכלל הבחורה הזאת כבר דיי חרושה פה ....... כול זה בכלליות כזאת... (הכול בהומור כמובן ..חוץ מהקטע של הבהירים...)

1.חיתוך מעניין.. עריכה לא במקום כמו שציינתי כבר,המבט שלה מעניין אך הקמטים שנוצרו לה דיי מוזרים ומודגשים יתר על מידה..אין כימעט פרטים בצבע האדום ובחלקים מהעור שלה...
2.כנ"ל... הבהירות הזאת באזור החזה שלה לא יושבת לי טוב בעין
3.לא אהבתי... תנוחה לא מתאימה ומה זה הפרצוף המשונה הזה שהיא עשתה... מוזר...
4.הפוקוס ברח לך לגמריי על האבנים למטה.... תמונה מפוספסת לגמריי ושוב מבט קצת מטומטם בלי לעליב.... לא מתאים לה....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2006, 21:30
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "[font=Verdana]דבר ראשון חרגת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolpix
דבר ראשון חרגת מחוקי הפורום ...בקשר לגודלי התמונות.. דבר שני מה ניסגר עם בהירות התמונה והעריכה הזו??? קצת מוגזם הייתי אומר..... מה עם ללטש את הפנים שלה מכול הפצעים הללו ובכלל הבחורה הזאת כבר דיי חרושה פה ....... כול זה בכלליות כזאת... (הכול בהומור כמובן ..חוץ מהקטע של הבהירים...)

1.חיתוך מעניין.. עריכה לא במקום כמו שציינתי כבר,המבט שלה מעניין אך הקמטים שנוצרו לה דיי מוזרים ומודגשים יתר על מידה..אין כימעט פרטים בצבע האדום ובחלקים מהעור שלה...
2.כנ"ל... הבהירות הזאת באזור החזה שלה לא יושבת לי טוב בעין
3.לא אהבתי... תנוחה לא מתאימה ומה זה הפרצוף המשונה הזה שהיא עשתה... מוזר...
4.הפוקוס ברח לך לגמריי על האבנים למטה.... תמונה מפוספסת לגמריי ושוב מבט קצת מטומטם בלי לעליב.... לא מתאים לה....

אהבתי!
תמונות יפות לדעתי אין לי שום בעיה עם העריכה ותמשיך לערוך כמו שנראה לך ורטי
עריכה זה עניין של טעם.
מבטים נהדרים בחורה יפייפיה
ולדעתי התמונות גם מחמיאות לה

ישן 01-12-2006, 07:52
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ZIGOTA שמתחילה ב "אני חושב שיהיה יותר נכון יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZIGOTA
אני חושב שיהיה יותר נכון יותר להגיב לצילומים ולא רק לנתנותי הדוגמנית !

כמה כבר אפשר לדבר על זה ? גם אני מודה אהבתי את מה שראיתי אבל אני חושב שאפשר להתייחס לתמונות עם תגובות יותר בוגרות "איזה חזה " .
זה פורום צילום! אז אנא אם אתם כבר מגיבים אפשר לקבל תגובות לעניין ?! אין שום בעיה להגיד את מה שחושבים על הדוגמנית אבל נראה לי שממש עברנו תגבול .

אני בטוח שהצלמים השקיעו לא מעט זמן ולא כדי לקבל מחמאות על החזה של המצולמת . אז בבקשה נראה לי אפשר קצת להתייחס לתמונות אצמן

תודה !

אהבתי תתמונות , הפריע לי בעיקר הבהירות .
חוץ מזה אהבתי תזויית ותקונספט תמונה שניה ליגה !!!

נראה לך שהגבתי רק על הדוגמנית או על החזה שלה ???
תלך לתגובה שלי אני דווקא רואה יחס לעריכה ולכך שהתמונות מחמיאות למצולמות וכבר אמרתי
שהתמונות מעולות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר