לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2005, 21:22
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אתר תמיכה בטלי פחימה מפרסם מסמכים בסיווג "סודי"

אתר תמיכה בטלי פחימה הועלה לאחרונה לרשת , האתר מפרסם מסמכים צבאיים בסיווג "סודי" לגביהם נטען כי טלי פחימה הואשמה ב"תרגומם" למחבלים.
בין החתומות על האתר מצוייה איריס בר שהאתר שלה מהווה לדעתי דוגמה לפעילות בעייתית יותר מזו של פחימה , אותה בר נעצרה בזמנו יחד עם בעלה יואב בעת שארגנו והשתתפו בקייטנת השהידים המפורסמת שאורגנה בכפר עראבה בגליל ע"י תנועת אבנא אל באלד (שהוצאה בשמה הקודם אל מחוץ לחוק).

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 16-01-2005 בשעה 21:28. סיבה: שגיאת כתיב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2005, 21:44
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
האמת ....אני לא בטוח שזכרייה מהווה איום גדול יותר מזה:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "את האתר, את זקרייה.."

בחור בשם אייל רוזנברג שכותב באתר מושקע המכונה הפינה הרדיקלית של אייל (האדום במקור) וכותב שם "
קוד PHP:
 אין סיבה להמשך קיומה של ישראל מעבר לתועלת המעמד השולט בה ואדוניה האמריקנייםהגדרה עצמית לעם היהודי בתחת שליהמדינה הזו היא כוורת עלובה של טינופת ונבלהפשעיה רבים עד כדי כך שמזמן גדלו הם מעבר לכל יכולת של בושההפסקת שלטונה בפלסטין הינו פחות-או-יותר תנאי לכל התפתחות פרוגרסיבית באזור 

והוא מסכם בכותרת אדומה הבאה כביכול כציטוט אנונימי מפי אחר : אין שום דבר לעשות בישראל חוץ מלהרוס אותה.

זה פרצופו של היפהפה כפי שהוא מתנוסס באתר שלו :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ולמה אני טורח לכתוב את כל המלל חסר המשמעות הזה ???? תבינו במידה ותנסו לשלוח לו מייל דרך הקישור המיועד לכך באתר ותראו בחיקו של איזה מוסד הוא יושב.

ישן 16-01-2005, 23:12
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מסתבר שאחותה של פחימה ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "אתר תמיכה בטלי פחימה מפרסם מסמכים בסיווג "סודי""

דיקלה פחימה 2005-01-15 אדון "בוגי היקר" אחותי כן שוחרת שלום ולא אתה תהיה זה שיגיד שהיא לא שוחרת שלום כי יש לך הרבה סטירות במה שאתה כותב לי אבל אחותי לא מגנה שום פיגוע ושום מפגע היא פשוט רואה אותו מהצד השני מהפן האבהי והמוסרי למדינתו ושיחרורו אם זכור לך אימו של זכרייה הייתה פעילת שלום אבל צה"ל הרג אותה בביתה אז זה קשה לשפוט אדם שכול בין אם הוא יהודי או ערבי טלי מגנה בכל תוקף פיגועים והייתי ממליצה לך לקרוא מאמר על טלי ב"פרש" תחפש בגוגל ותמצא ואולי אחרי זה תבין שהחיים הם לא שחור ולבן הם ברובו העגום אפור כמו שידידי האנונימי אמר ששלום עושים עם אוייבים ולא עם חברים ובכדי לעשות שלום חייב לסלוח ולמחול על העבר כי זו הדרך היחידה והמפתח לשלום אני מבטיחה לך שאם במשפחה שלך יחליט מישהו להתקומם נגד הממסד בצורה חוקית לא משנה באיזה נושא רק אז תלמד באמת באיזה מדינה אתה חי גם אנחנו היינו סתומים כמוך עד למקרה של טלי שראינו שהמדינה שלנו רחוקה מלהיות משהו דמוקרטי וממש גזענית וחבל מאוד אתה מסוג האנשים שפנטי ורק בנסיבות כמו שלי אתה תלמד להבין מה ערכה של המדינה באמת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר