לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2005, 06:27
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
מדוע לא נפתחה חקירה נגד אלי מויאל בגין המרדה ??

מדוע לא נפתחה חקירה נגד אלי מויאל ונגד כל שאר תושבי שדרות המתלהמים שקוראים בפומבי לממשלה לנהוג בניגוד מוחלט למדיניות ההבלגה שלה בגין הסתה, נסיון להמרדה וקריאה לסרבנות ??
ראו בצמכם, אלי מויאל קורא למהפכה !!
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3033334,00.html

כולנו ראינו את שלטי ההסתה של תושבי שדרות המתלהמים שקוראים לצה"ל לכבוש את עזה בניגוד להחלטת הממשלה. אין ספק שמדובר כאן בנסיון כוחני לכפות על הממשלה החוקית במדינת ישראל מדיניות שאינה לרוחה. כולנו שמענו גם על המזימה של אנשי שדרות לצעוד לכיוון מעונו של ראש הממשלה הנבחר היקר שלנו כדי להלך עליו אימים ולכפות עליו מדיניות בניגוד לרצונו ושיקוליו המדיניים.

על הרבה פחות מכך נחקרה דניאלה וייס, ראש המועצה המקומית קדומים בחשד להמרדה וקריאה לסרבנות. על הרבה פחות מכך הורשע בנימין זאב כהנא ז"ל בבית המשפט העליון, על שקרא לצה"ל להפגיז את אום אל פאחם.

לא יתכן מצב ההפקרות המוחלטת במדינת ישראל, שבו הימין הקיצוני משתולל בחוצות תוך הפרת הסדר הציבורי בהפגנות בלתי חוקיות ונסיון לשטוף את הארץ בדם בקריאות הזויות לנקמה בערבים, זאת בשעה שהממשלה החוקית והנבחרת חרתה על דגלה את מדיניות הפשרה והשלום.

עד מדי תימשך התנומה והעיוורון של משטרת ישראל והפרקליטות לנוכח ההפקרות הזו ?! עד מתי יחריש השמאל בישראל לנוכח ההשתוללות הזו של תושבי שדרות בהנהגת אלי מויאל, שמאיימת על השלום הנפלא ? שומוח שמיים, לאן הגענו ?!

נערך לאחרונה ע"י הנינוח בתאריך 17-01-2005 בשעה 06:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2005, 18:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הייתי מגדיר את ההתנשאות שלך כמשעשעת, לולא הייתה עצובה כ"כ...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "עוזי לנדאו גר ברעננה ?"

עוזי לנדאו מצביע לליכוד באופן מסורתי, כמו רבים מהאנשים שאני מכיר, שהשכלתם עולה על כל מה שאתה
יכול לדמיין כ"מצביעי שמאל קלאסיים" (אשכנזים מבוססים ממרכז הארץ...).
הוא לא רק מייצג את מצביעי הליכוד המסורתי, אלא את ממציאי הליכוד המסורתי...

זה שאתה משתדל לא לכתוב בכוח את שמצביעי הליכוד הם בעיניך מזרחיים לא משכילים מעיירות פיתוח, לא
מצליח להעלים את העובדה שזה כל מה שעובר לך בראש כשאתה חושב על הליכוד ומצביעיו. הגזענות הזו
היא מכשול גדול בדרך להבנת החברה הישראלית, שקצת יותר מסובכת ממה שנראה לך...

לא כל האשכנזים המשכילים החילוניים מצביעים מרצ. מצטער. לא כל המזרחיים מעיירות הפיתוח מצביעים
ליכוד.
ישן 17-01-2005, 20:18
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
שדרות היא עיירת הפיתוח ה"שמאלנית" ביותר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "צודק, ההכללות האלה לא מתאימות לי"

בתוקף היותה כור מחצבתם של אמיר פרץ וחבורתו (או מאותה סיבה).
שנים ארוכות עמדו נציגי "העבודה" בראש העירייה, הקירבה לפרץ ולהסתדרות פירנסה שורה ארוכה של מקורבים מסתדרים (מקור: ידע אישי ) ואפילו היחסים עם קיבוצי שער-הנגב היו יותר דו-צדדיים מהנהוג בסיטואציה.

דווקא גלי העלייה הגדולים שהכפילו את אוכלוסיית העיר הביאו להחזרת נציגי הליכוד לשלטון, רק שלאלי מויאל קשה מאוד לקרוא "ימני".
הדמוגרפיה בעיר (כמו במדינה...) אכן מייצגת את פרופיל מצביע הליכוד המסורתי, אבל, להבדיל מהגרעין הקשה של חניכי ז'בוטינסקי שעליו מדבר אורי, אלו המצביעים הקובעים אם הליכוד יקבל 40 מנדטים או 20 ובאותו משחק סכום אפס כמה תקבל ש"ס.

אין באמור משום הצדקה להודעתו המשתלחת הרגילה, רצופת השקרים, של הניחוח לעיל.
ישן 17-01-2005, 23:15
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אני טענתי אי פעם שאסור לה?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ולדניאלה וייס אסור להיות במצוקה?"

תעשה לי טובה: מילא מהנינוח אני כבר לא מצפה לכלום, אבל שאתה גם תיפול בפח הדמגוגיה שלו וגם לא תבין על מה יצא קצפי?
שים לב מה אומר מויאל:
"אני לא נבחרתי להיות ראש ממשלה, אני לא אשיא לו עצות, קטונתי, יש לו מספיק זכויות במדינה הזאת והוא לוחם ללא חת ואדם עם שיעור קומה.
"אני דורש שקט בשדרות, איך עושים את זה? הוא צריך להחליט. אני לא מקנא בו, אבל הוא חייב להביא שקט לשדרות ואם זה יעלה בכיבוש עזה והעלאת הרצועה באש, אין לי בעיה.

ועוד: "כל מה שאנחנו מבצעים קיבל אישורי משטרה והכל יפעל על פי חוק".

אתה יכול לטעון שזו הסתה? אתה יכול להשוות את זה לדברים שאומרים ועושים קיצונים מבין המתנחלים? הלוואי שהם היו מדברים כך.
ישן 18-01-2005, 15:44
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

מצער שאינך מסוגל להתייחס לדברי
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "עכשיו זו כבר "הסתה ברורה לרצח"?"

להזכירך, נגד דניאלה וייס נפתחה חקירה בגין דבריה בעד סרבנות. עניין הסטירה לקצין האומלל אמנם מזעזע ומסמר שיער, אבל לא שייך לעניינו, שכזכור עוסק בעניין פתיחת חקירה בגין אשמה דומה של אלי מויאל. אינני יודע איזה הליכים ננקטו נגד דניאלה וייס בגין אותה סטירה נוראה, אבל מאחר שאלי מויאל לא עשה דבר דומה, אין טעם במשוואות ההזויות שלך. מצער שאתה שוב ושוב מנסה להסיט את הדיון לצדדים רק בגלל שאינך מסוגל להתייחס לאפליה בין וייס למויאל שהעליתי. אם אתה מלין כל כך על אי פתיחת חקירה נגד אליצור ודניאלה וכו', אתה מוזמן לפתוח אשכול נפרד בעניין. להזכירך, אם שכחת, אשכול זה אמור לעסוק באלי מויאל.

חוצמזה, לא ידעתי שאליצור הוא האורים והתומים שלך לקביעת סטנדרטים. נדמה לי שבמדינה שמתיימרת להיות מדינת חוק, הסטנדרטים נקבעים על ידי אנשי החוק, שאמורים להחיל אותם ללא איפה ואיפה על כולם. האם טעיתי לדעתך ?

עיקר שכחתי: אתה לא כותב בלשון סגי נהור, ולכן אתה דוגל בסטנדרטים כפולים בכך שאתה דואג לאנשי שדרות בלבד ומפקיר חיי את המתנחלים לידי הרוצחים הפלשתיניים ביודעין ובכוונה תחילה.
ישן 18-01-2005, 21:19
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

התבלבלת, כרגיל
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "המשוואות ההזויות הן שלך"

אני הוא שהוכיח לך שדבריו של מויאל, שקרא למהפכה נגד ממשלה חוקית ולכיבוש עזה והעלאתה באש בניגוד להחלטות הממשלה ולהסכמים בינלאומיים (כזכור עזה היא עיר תחת שלטון פלשתיני שיש לנו הסכם שלום איתו), חמורים לאין שיעור מדבריה של דניאלה וייס, אשר בסך הכל קראה לחיילים לסרב, בדיוק כפי שעשו לפניה מאות אנשי אקדמיה שמאלנים, שאיש מהם מעולם לא נחקר על כך - לא פרופסור צימרמן ולא אף אחד אחר.

אכן, דיברתי על הסטנדרטים הכפולים של השמאל. אבל כנראה שלא שמת לב, שדיברתי על כך שהסטנדרטים האלה אומצו על ידי שלטונות החוק בישראל כלפי אנשי ימין בלבד והיצרתי על כך שהם אינם מיושמים כלפי אנשי שמאל. מצער שאינך מסוגל להבחין בהבדל.

בכך שאתה נמנע מלגנות את אנשי שדרות על השתוללותם (שכללה היום נסיון לעשות שפטים בערבים בבית חנון הפלשתינית) ואינך קורא לפתוח בחקירה נגדם על ההתבטאויות החמורות שלהם נגד הממשלה הנבחרת בישראל, אתה דואג להם.

בכך שאתה מגנה את המתנחלים על כך שהם קוראים לפגוע ברוצחים הפלשתיניים שרוצחים בהם, ובכך שאתה תומך ו/או מסכים שינקטו פעולות משפטיות ומשטרתיות אלימיות נגד מתנחלים שמוחים על המשך הפקרת חייהם, אתה מפקיר את חיי המתנחלים לידי הפלשתינים שמקבלים בכך עידוד ממך להמשיך המסע הרצח, וזאת אתה עושה ביודעין ובכוונה תחילה.
ישן 19-01-2005, 15:37

שוב אתה מנסה לבלבל...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "שוב אתה מתבלבל"

ברור שהוכחתי שכתבת שטויות - ואני לא מתבייש בזה. זה שהייתי הראשון שעשה זאת, זה רק במקרה. אם לא אני, כל אדם בר דעת אחר היה עושה זאת, ובאותה קלות (אני מודה שזו לא היתה חוכמה גדולה להראות שההשוואה שלך טפשית).

ברגע שתושב שדרות יסטור על פניו של קצין/ינקב צמיגי ג'יפ של קצין/יתקוף חיילים/ינסה לדרוס קצין/ידחוף מג"בניק ויגרום לו לנכות/יירק על חיילים/יקלל חיילים - לא אהסס לגנות אותו, בניגוד לך, שמנסה להכשיר כל מעשה נבלה מצד קיצוני הימין ומעולם לא גינה מעשה כזה של מתנחל (אה, כן: אחרי שנדחקת לפינה הודית בטובך ש"עניין הסטירה לקצין האומלל אמנם מזעזע ומסמר שיער"...)

והניסיון הנואל שלך להדביק לתושבי שדרות אשמה פלילית ומעשים בלתי חוקיים, פרי דמיונך הקודח ("השתוללותם שכללה היום נסיון לעשות שפטים בערבים בבית חנון הפלשתינית" - איך בדיוק? עם דגמים מקרטון של קסאמים?...) - רק מוכיח לאיזה תהומות אתה מסוגל להגיע בניסיונות שלך להכשיר את הפעולות האלימות של מתנחלים מסויימים (שמהן נפגעים, למרבה הפלא, אנשי כוחות הבטחון שלנו).

נערך לאחרונה ע"י העכבר ששתק בתאריך 19-01-2005 בשעה 15:40.
ישן 19-01-2005, 23:40
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

אתה ממשיך לחזור על אותו שקר שוב ושוב
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "שוב אתה מנסה לבלבל..."

בסגנון הנואל של אבותיך הרוחניים הבולשביקים. דניאלה וייס נחקרה בגין קריאתה לסרבנות לחיילי צה"ל, ומאות אנשי האקדמיה שקראו בדיוק לאותה הסרבנות לאותם חיילי צה"ל לא זכו לקבל יחס דומה. אלי מויאל קרא למהפכה ולהבעיר את עזה ולא נחקר על כך, בעוד שבנימין כהנא ז"ל לא רק נחקר, אלא אף הורשע בבית המשפט העליון על כך שקרא לצה"ל להפגיז את אום אל פאחם בתגובה על מעשי הפוגרום שעשו תושביה במהומות אוקטובר 2000.

לכך כמובן אינך מסוגל אפילו להתייחס, ובמקום זאת אתה ממשיך להלעיט אותי בקישקושים הלא רלוונטיים שלך על מעלליה של דניאלה וייס (אתה ממש מעריץ אותה, כנראה), רק כדי לכסות על המבוכה וחוסר היכולת להתמודד על עובדות. באותה הזדמנות כמובן שכחת את העימותים האלימים והקריאות לאלימות של אנשי השמאל נגד צה"ל, כמו הקריאות של עמוס עוז. אבל העיקר שאתה אץ רץ לספר לחברה על ההוכחות שהוכחת (למי הוכחת בדיוק ? לסבתא שלך שמעריצה אותך מילדות ?).

לא הדבקתי שום אשמה פלילית לאף אחד ולא נעליים. כל שכתבתי שיש ליישם את אותן אמות מידה כלפי תושבי שדרות כדיוק כפי שמיישמים אותן כלפי המתנחלים. מצער שאינך מסוגל להתמודד עם הדרישה הפשוטה הזו. כאשר מתנחלים יוצאים למסע עונשין מתוקשר בפלשתינים, הדבר מתואר על ידי מלאכי צדק שמאלנים מסוגך כעשיית שפטים בקורבנות אומללים. כאשר עושים תושבי שדרות את אותו הדבר עצמו, פתאום אותם המלאכים מסוגך נאלמים דום. יש לך הסבר לכך ?
ישן 20-01-2005, 00:02

משעשע לראות איך אתה נופל בפח השקרים של עצמך
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "אתה ממשיך לחזור על אותו שקר שוב ושוב"

1. "אלי מויאל קרא למהפכה ולהבעיר את עזה".
א. לאן נעלמה ה"המהפכה האקטיבית" מאחת מהודעותיך הקודמות? האם זה קשור לכך ששאלתי אותך מה פירוש מהפכה אקטיבית והתחמקת מלהשיב על כך?
ב. על קריאה כללית וסתמית למהפכה אין שום איסור, ולא תמצא עו"ד אחד שימצא פגם חוקי באמירה: "התחושה של התושבים היא שמזלזלים בחייהם. מפה תצא המהפכה. אם המדינה לא יכולה לכבד את החיים של התושבים שלה, בלי זה היא לא יכולה לקום בבוקר".
ג. "קרא להבעיר את עזה"? - עוד שקר מתועב שלך. אני חוזר שוב על הציטוט המדוייק: "אני דורש שקט בשדרות, איך עושים את זה? הוא צריך להחליט. אני לא מקנא בו, אבל הוא חייב להביא שקט לשדרות ואם זה יעלה בכיבוש עזה והעלאת הרצועה באש, אין לי בעיה."

2. "לא הדבקתי שום אשמה פלילית לאף אחד ולא נעליים".
כן? אז מה בדיוק עשית כאן, בשורות שלמעלה?...

3. "כאשר מתנחלים יוצאים למסע עונשין מתוקשר בפלשתינים, הדבר מתואר על ידי מלאכי צדק שמאלנים מסוגך כעשיית שפטים בקורבנות אומללים. כאשר עושים תושבי שדרות את אותו הדבר עצמו, פתאום אותם המלאכים מסוגך נאלמים דום."
רגע, לא טענת שורה קודם שלא הדבקת שום אשמה פלילית?...
והיואיל כבודו לספר לי כמה פלסטינים נפגעו מאותו "מסע עונשין מתוקשר" של תושבי שדרות, שיצאו למסעם חמושים בדגמי קסאמים מקרטון?

אתה כל-כך מסתבר בסבך השקרים והבדותות שלך, שכבר שכחת שהתיימרת בראשית האשכול לדבר בלשון סגי נהור. הצלחת לשכנע את עצמך שאכן תושבי שדרות ואלי מויאל בראשם הם עבריינים הראויים לעונש.
לא נותר לך אלא להתנחם בכך שהצלחת לשכנע מישהו בשקריך. אז מה אם המישהו הזה הוא אתה עצמך?

ישן 20-01-2005, 12:06
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

הבנתי אותך...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני אשם שבכל פעם שאין לך מה לענות, אתה מכניס גיבורים חדשים לסיפור?"

קודם אתה שולח אותי לעסוק בפירושי רש"י, לפני שתהיה מסוגל להתמודד עם הטענות שלי... מצבך אכן מעורר רחמים. אני מציע שאת הפרשנות תשאיר למשטרה ולפרקליטות, כפי שקרה במקרה של דניאלה וייס ושל בנימין כהנא ז"ל. משום מה במקרים שלהם לא ביקשת ממני את פרשנות רש"י ההזויה שלך וגם לא נתת פרשנות משלך. יש לך הסבר לכך ?

איפה כתבתי "מסע פרעות" ? שוב התחלת עם הדמיון המזרחי שלך ? כתבתי "ניסיון לעשיית שפטים". אם עדיין לא שמעת על כך, הריני לבשרך שתושבי שדרות הודיעו שבכוונתם לצעוד לבית חנון הפלשתינית. מה הם עמדו לעשות שם לשיטתך הנאורה והמלומדת ? להשתתף בהפנינג משותף עם הפלשתינים עם הופעה של שרית חדד ? או שמא מדובר היה בהזמנה למשחק ידידות בכדורגל שעמד להיערך שם, שהכנסותיו קודש למשפחות נפגעי טילי הקסאם משדרות ?

אחרי שתענה לשאלותי הנ"ל (שמן הסתם גם לזה אינך מסוגל...), תוכל להתפנות לשאלותי הקודמות (שמן הסתם גם עליהן אינך מסוגל לענות).
ישן 20-01-2005, 14:21

אני בספק אם אתה כבר מצליח להבין את עצמך...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "הבנתי אותך..."

עד עכשיו לא הצלחת להתמודד עם אף אחד מהטיעונים שלי. התחלת את האשכול עם קישקוש בסגי נהור שהישווה בין תושבי שדרות ומויאל לדניאלה וייס ובנימין זאב כהנא ז"ל, דיברת על "מהפכה אקטיבית" שלא הצלחת להסביר עד עכשיו מה פירושה, דיברת על הסתה שלא היתה ולא נבראה, הכפשת את תושבי שדרות על ימין ועל שמאל וייחסת להם ולמויאל מעשים שונים ומשונים פרי דמיונך הקודח, חזרת על כך (גם הפעם) אחרי שהיתממת וטענת שאתה לא מנסה להדביק להם האשמה פלילית, שירבבת לסיפור "גיבורים" חדשים אחרי שראית שאתה לא מצליח להתמודד עם העובדות...

ועכשיו - אחרי שאתה התלוננת על קיפוח וחוסר צדק, אתה מציע לי "להשאיר את הפרשנות למשטרה ולפרקליטות, כפי שקרה במקרה של דניאלה וייס ושל בנימין כהנא ז"ל".

רק בדבר אחד אתה יכול לרשום נקודה לזכותך: הצלחת לתפוס אותי בציטוט לא מדוייק: אכן לא כתבת "מסע פרעות" אלא "מסע עונשין" ו"נסיון לעשיית שפטים". אין ספק: הבדל מאוד מהותי שממש משנה את כל התמונה...

כיוון שהעוול כל-כך בוער בעצמותיך, אני מציע לך להפסיק לבזבז כאן את זמנך, לגשת לתחנת המשטרה הקרובה לביתך, ולהגיש תלונה נגד אלי מויאל ותושבי שדירות, על "הסתה, נסיון להמרדה, קריאה לסרבנות, קריאה למהפכה אקטיבית, קריאה להעלות את עזה באש, נסיון לעשות שפטים בערבים בבית חנון" (הכל ציטוטים מדוייקים מדבריך), וכמובן אל תשכח להסביר להם ש"אתה לא מנסה להדביק להם שום אשמה פלילית ולא נעליים" (וגם זה ציטוט מדוייק מדבריך)...

נערך לאחרונה ע"י העכבר ששתק בתאריך 20-01-2005 בשעה 14:24.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר