לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2005, 12:35
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
בוא נדיק עוד יותר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "בואו נדייק"

זה רק סעיף אחד ויחסית פעוט עלו נשפטת "גיבורת" סיפורנו יש עוד כמה סעיפים קצת יותר חמורים
כמו חברות פעילה בארגון טרור (כולל יציאה לפעולות איתו),החזקת נשק שלא ע"פ דין והיה גם אישום
שהוסר מחוסר ראיות של סיוע בביצוע פיגוע התאבדות בירושלים (ע"י העברת המטען).
אני חושב לאשכול הזה לא צריך להיות מקום בפורום הזה שבו רבים מחברו עשו בעבר ועושים בהווה להגנת המדינה (וחלקם בהתנדבות מלאה) ולא לעזרה בחורבנה .
אני לא דיון פוליטי לגיטימי בתוך המדינה פנימה לגבי מדיניות הממשלה ופעולותיה וכל דעה לגיטימית
וזכותה להשמע במסגרת המשחק הדמוקרטי (וגם אז הפורום הזה הוא לא הבמה המתאימה) .
אבל לעזור לאוייב במלחמה זה כבר סיפור אחר לגמרי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2005, 14:10
צלמית המשתמש של קורנסון
  קורנסון קורנסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סמל ראשון שמתחילה ב "בוא נדיק עוד יותר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סמל ראשון
זה רק סעיף אחד ויחסית פעוט עלו נשפטת "גיבורת" סיפורנו יש עוד כמה סעיפים קצת יותר חמורים כמו חברות פעילה בארגון טרור (כולל יציאה לפעולות איתו),החזקת נשק שלא ע"פ דין.

את כתב האישום ראית? לקחו עכבר ועשו ממנו הר. פגישה עם אנשי הגדודים הפך ל"חברות", בדיקה של נשק ברגע כלשהו בזמן הפך ל"החזקת נשק" ובשום מקום לא כתוב שהיא יצאה איתם לפעולה. הפשע העיקרי של טלי פחימה הוא יציאה נגד הקונצנזוס, לא פגיעה בבטחון המדינה. לקחו בחורה נאיבית והפכו אותה למפלצת, לאויבת הציבור מספר אחד.

ציטוט:
והיה גם אישום שהוסר מחוסר ראיות של סיוע בביצוע פיגוע התאבדות בירושלים (ע"י העברת המטען).

איזה דיכאון, לחיות במדינה שבה בעצם צריך להציג ראיות לפני שאפשר להאשים בן אדם במשהו ... עצם העובדה שבתקשורת האשימו אותו במשהו שאין לו זכר בכתב האישום צריך להדליק אצל אנשים נורות אדומות.

ציטוט:
אני חושב לאשכול הזה לא צריך להיות מקום בפורום הזה שבו רבים מחברו עשו בעבר ועושים בהווה להגנת המדינה (וחלקם בהתנדבות מלאה) ולא לעזרה בחורבנה.

מי מדבר בכלל על חורבן המדינה? מאיפה הדרמה? לא כל מי שמתנגד למדיניות צה"ל והממשלה הוא בוגד, ולא כל מי שחושב שמדיניות החיסולים שגויה ביסודה הוא עוכר ישראל. אני שירתתי שבע שנים בצבא ועדיין משרת במילואים ואני חושב שמה שעושים לטלי פחימה הוא נקמנות לשמה. עזרה לאויב במלחמה? יש לנו בעיות קצת יותר גדולות מטלי פחימה ...

ישן 17-01-2005, 16:51
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "[QUOTE=סמל ראשון]זה רק סעיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קורנסון
את כתב האישום ראית? כן !!
לקחו עכבר ועשו ממנו הר.
לדעתי מה שהאתר הזה עושה זה להפך לקחת הר לעשות ממנו עכבר הגברת פחימה כבר למעשה הודתה ברוב המיוחס לה באין ספור רעיונות בתקשורת וכל מה שיש בכתב האישום
זה רק מצילומי טלוויזיה גלויה .
פגישה עם אנשי הגדודים הפך ל"חברות" פגישה בתקופה של שבועים אפשר להספיק הרבה "פגישות"
ובשביל "פגישה "לא צריך להכנס 10 פעמים,
בדיקה של נשק ברגע כלשהו בזמן הפך ל"החזקת נשק" ובשום מקום לא כתוב שהיא יצאה איתם לפעולה.
בוודאי שלא!!! הרי אין לחשוד בחבורת בני דודים חביבים שיוצאים בשעות בין הערביים חגורים באפוד קרב
וחמושים מכף רגל עד ראש (ע"פ צילומי הטלווזיה) שהם עושים משהוא אחר חוץ מלהוציא את הנשקים לטיול לצורך עשית צרכים הפארק הציבורי הקרוב.
וירי בנשק חם ששיך לעוכר ישראל (ואולי גם נגנב מצה"ל אוו מהרוג שלנו) הוא "סתם" ספורט ושעשוע
הפשע העיקרי של טלי פחימה הוא יציאה נגד הקונצנזוס, לא פגיעה בבטחון המדינה.
נו...,מי לא קרא פה את כתב האישום?
לקחו בחורה נאיבית והפכו אותה למפלצת, לאויבת הציבור מספר אחד.
נאיבית?????
אז יגאל אמיר הוא סתם בחור תמים וישר דרך עם חוש התמצאות גרוע שטעה בדרך למטווח והגיעה לכיכר מלכי ישראל(רבין),ד"ר ברוך גולשטין הוא סתם רופאה משקיען שנמאס לו לטפל בפגועי טראומה ב"כאילו" הוא רצה לראות איך הוא מתפקד בזמן אמת,ומורדכי ועננו הוא כולה בחור שישב עם חברה במסעדה וסיפר להם חוויות מהעבודה???

איזה דיכאון, לחיות במדינה שבה בעצם צריך להציג ראיות לפני שאפשר להאשים בן אדם במשהו ... עצם העובדה שבתקשורת האשימו אותו במשהו שאין לו זכר בכתב האישום צריך להדליק אצל אנשים נורות אדומות.
מה לעשות שאנחנו חיים במדינה שבה התקשורת יודעת על פעולות צה"ל לפני צה"ל וחיילים שומעים על מות חברהם בהודעת SMS מההורים לפני שהם בכלל הספיקו לצאת מהשטח המאוים .
ובמציאות כזאת השב"כ נאלץ להגן על מקורות אפילו במחיר של הפחתה בכתבי אישום.

מי מדבר בכלל על חורבן המדינה?
אהה,"הידידים" של גברת פחימה (שאני מאד מקווה שהם לא גם שלך חלילה) שהיא כל כך מזדהה איתם
אתה יודע אם לרגע קט אחד תקשיב למה שהם אומרים ולא למה שאתה רוצה לשמוע שהם אומרים תשמע שם דברים כמו "גבולות 48 " משמע אין מדינת ישראל ולא גבולות 67 כמו שהשמאל מתעקש לשמוע,זכות השיבה "חאקוא אל וורדה , חאקוא אל וורדה ,חאקוא אל וורדה"(אני מקווה שאני מאית נכון)
ולא למדינה הפלסטינאית כמו שבילין מתעקש לשמוע בהסכם ג'נבה אלה ליפו אשקלון וחיפה,והכי חשוב
"אל קוץ רכין שעודה ביי מליאין" (אני חושב שזה כבר מספיק מוכר שלא צריך תרגום סימולטני)
תיקח קצת ליד העתק של "האמנה הפלסטינאית" שאומנם בוטלה בקריאה ראשונה בנוכות הנשיא קלינטון
אבל מעולם לא הגיעה להצבע שניה........
ותבין שהחברה האלה לא מדברים על " שתי מדינות לשני עמים"אוו מתווה מי שאתה רוצה (ויש מספיק לבחור),אלה מדינה אחת לעם אחד כאשר לעם השני יש קורס חינם בשחייה .
כן לזה אני קורא אנשים שרוצים בחורבן המדינה ומי שעוזר להם הוא שותף בחורבן המדינה.

מאיפה הדרמה? לא כל מי שמתנגד למדיניות צה"ל והממשלה הוא בוגד, ולא כל מי שחושב שמדיניות החיסולים שגויה ביסודה הוא עוכר ישראל.
לא הוא פשוט בעל דעה מנוגדת לשלי וזכותו המלא לבטא אותה בכל דרך חוקית במסגרת הדמוקרטיה
זכותו להפגין למחות להפגש עם ח"כ לנסות להשפיעה ,להקים תנועה לזכות האמון הציבור להבחר לכנסת............
אין זאת זכותו לשתף פעולה עם האוייב לעזור לו בפיאנוח מידע שיקשה על ישום מדיניות הממשלה
והכי גרוע לסכן את חיי חילי צה"ל .

אני שירתתי שבע שנים בצבא ועדיין משרת במילואים ואני חושב שמה שעושים לטלי פחימה הוא נקמנות לשמה. עזרה לאויב במלחמה? יש לנו בעיות קצת יותר גדולות מטלי פחימה ...
אני מקווה מאד שלא,אבל אם אתה מכיר מקרא חמור יותר דווח מידית למשטרה המספר הוא 100 ואתה יכול להשאיר הודעה אפילו בעילום שם והם כבר יעבירו את זה הלאה למי שצריך.
ישן 17-01-2005, 18:04
  Backfin Backfin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "בואו נדייק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קורנסון
טלי פחימה לא מואשמת בחשיפת המסמך או מסירתו לידי גדודי חללי אל-אקצה. צה"ל איבד את המסמך והוא הגיע לידי גדודי אל-אקצה בלי קשר לגב' פחימה, שמואשמת בכך שהיא עזרה להם לתרגם אותו. לא רק שהם היו מסתדרים בלעדיה, אלא שכל אחד שמתבונן במסמך יכול להבין במה מדובר, לא צריך להיות גאון צבאי. המבצע כשל כי צה"ל פישל ובמקום להתבונן פנימה פורק את תסכולו על הבחורה.
תוצאת פעולותיה של טלי פחמימה אינן כה רלוונטיות כאשר דנים במעשיה, שכן מטרת פעולתה נותרת בעינה וחומרתה כמעט ואינה משתנה. אם זה היה תלוי בה - היא היתה עוזרת בתרגום המסמך גם אם גדודי אל-אקצה לא היו מסוגלים להבין דבר בכוחות עצמם.

צה"ל אמנם פישל, אך גם עובדה זו אינה מספיקה בכדי להמעיט מחומרת מעשיה.

אמנם לא כל מי שמתנגד למדיניות הצבא הוא בוגד, אך כל מי שעושה זאת ע"י עזרה לאויב שמטרתו להשמיד את המדינה - הוא כן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר