לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2006, 15:20
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
מבחנים ראשוניים לפרוייקט גאמא

מבחנים ראשוניים לפרוייקט גאמא

אוקיי אז אני נכחתי במבחנים הראשוניים של פרוייקט גאמא וחשבתי שיהיה נחמד להכין מאמר שבו יהיה כתוב בערך מה הולך להיות לכם ביום הזה, למי שמעוניין.

היום מחולק ל-3 חלקים:
- הרצאה קצרה על פרוייקט גאמא ועל חמ"ן בכלל.
- מבחני ידע אמריקאים.
- מבחן תכנות מעשי.

על ההרצאה אין יותר מדי מה לפרט, הם לא ממש נותנים מידע מעשי. נאמר שם כמו שאני מניח שכל מי שמעוניין בגאמא יודע שגאמא זה בעצם פרוייקט שמאגד תחתיו את רוב המחשוב במודיעין ושיש שם עבודה נרחבת בין אם בלינוקס, חומרה, תכנות או משהו אחר. הביאו מישהו מהמסלול שיכניס לנו קצת "רעל", הוא אמר שבאף מקום אחר לא נותנים לילדים בגילנו לעבוד עם ציוד ששווה מיליוני דולרים וכו' ושהאנשים שם איכותיים מאוד וכל זה. חוץ מזה ענו על כל מיני שאלות כלליות כמו האם מודיעין חוסם מיונים אחרים וכו', זה בערך כל מה שהיה בחלק הזה של היום.

במבחני ידע האמריקאים ישנם שאלונים, שחלקם חובה וחלקם בחירה:
- C/C++ חובה
לאחר מכן יש בחירה בין 2 שאלונים:
- Java
- C#/.NET
ואחרי זה בחירה של 2 מתוך 4 שאלונים:
- חומרה
- מסדי נתונים
- רשתות
- אסמבלר
לאחר מכן יש שאלון חובה נוסף:
- ידע כללי חובה
ואחרי זה 2 שאלונים על מערכות הפעלה כאשר חובה לענות על אחד וכאשר עונים על שניהם אז או שהטוב מביניהם ייחשב או שיהיה לכם בונוס:
- Windows
- Linux
(ההנחה שלי, אגב, היא שלפי השאלונים שעליהם בחרתם לענות הם ממיינים אתכם למסלולים מסויימים - לדוגמה אם הלך לכם ממש טוב ברשתות ובלינוקס אז מן הסתם שייקחו אתכם לנהל שרתי לינוקס)

לאחר מכן ישנו מבחן תכנות מעשי שאני לא ממש יכול לפרט על השאלות בתוכו אלא יותר לציין את השפות שבהן מותר להשתמש בשאלון זה, והן: C, C++, C# או Pascal. כמו כן על כל השאלות יש לענות באותה שפה.

את התשובות למבחנים הראשוניים אתם מקבלים כשבועיים-שלושה לאחריהם ואם עברתם אז ככל הנראה תזומנו למספר ראיונות, שאם תעברו אותם אז תזומנו גם לתחקור בטחוני אשר יקנה לכם סיווג בטחוני ואם הכל הלך כראוי אז ברוכים הבאים לפרוייקט גאמא .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2006, 23:07
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי EvilP שמתחילה ב "אני עשיתי מבחנים ביולי ולא..."

אז אני מציא לך לפעול מהר , גם אני הייתי באותו מצב כמוך לאחר זמן כלשהוא החלטתי לחתום וויתור , חתמתי אבל המפגרים האלה לא דיווחו ללשכת הגיוס שאני הסרתי את מועמדותי ולכן אני הייתי מוקפא לקבלת מיונים למגוון החילות - את כל זה גילתי כאשר ביקרתי בלשכת הגיוס לברר למה אני לא מקבל מיונים והבחור אמר לי שאני עדין מוקפא למודיעין , אבל אני גילתי את זה בשלב מאוחר לגביי לאחר סבב המיונים השני והתאריך הגיוס שלי היה ל- יולי ולכן יכולתי רק להתגייס בכל"צ בגללם הייתי מוכרח לדחות את הגיוס שלי בכמעט שנה עד למרץ 2007 בשביל לנסות להתמיין לתפקידים אחרים ועכשיו במרץ בע"ה אני מתחיל קורס תכנות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:20

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר