לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2006, 15:59
  *+*Lee*+* *+*Lee*+* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל *+*Lee*+*
חזרה לבקום אחרי הגימלים לקבלת חיסונים

נאמר לי שעליי להגיע מחר לבקו"ם על מנת לקבל את החיסונים שלא ניתנו לי ביום הגיוס (ראשון). כמו כן אני אפגש עם הקצין מיון (כי גם איתו לא נפגשתי ביום ראשון...).
לא נאמר לי מה הולך לקרות איתי אח"כ לכן אני מארגנת תיק למצב שבו אני אשלח לשיבטה, רציתי לדעת מה דעתכם בעניין: האם ישלחו אותי מהבקו"ם הישר לשיבטה בצהרי יום רביעי כאשר סביר להניח שמשתחררים שבת ראשונה? אם כן, יש מצב שיודיעו לי שאני צריכה להגיע לשם בכוחות עצמי?(אני בכלל מירושלים אז להסתדר לבד באוטובוסים מת"א ועד לאיזור באר שבע ושבטה רב הסיכויים שאני אלך לאיבוד בדרך...)
ושאלה אחרונה: אם יש לי בעיה עם הנעליים והמעיל עדיף לי לגשת לאפסנאות שבבקו"ם כדי להחליף או כבר עדיף לחכות ולעשות את זה בשבטה?

סליחה על כל השאלות אני פשוט קצת אבודה עדיין בכל הנושאים הצבאיים ותודה למי שיוכל קצת לעזור...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2006, 16:23
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *+*Lee*+* שמתחילה ב "חזרה לבקום אחרי הגימלים לקבלת חיסונים"

1. כן, סביר להניח. יש קליטה לבצע והתארגנות.
2. בהחלט כן, אלא אם כן יצא לשם עוד אוטובוס - לא יודע כמה זה סביר. אם כן, זה לא סיפור. 2 אוטובוסים וזהו.
3. בהחלט כן! אל תחכי עם זה לשבטה - אז יהיה מאוחר מדי. תתעקשי להחליף בגדים שם, ותבקשי עזרה מקצין המיון או כל מי שנמצא בסביבה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-12-2006, 16:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "את תישלחי בוודאות לשבטה..."

להגיע לשבטה נורא פשוט. אוטובוס/רכבת לב"ש ואוטובוס לניצנה משם (לבדוק בלוח הזמנים מתי יש). לבקש מהנהג לעצור ליד שבטה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-12-2006, 18:11
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי *+*Lee*+* שמתחילה ב "עוד שאלה קצת פחות קשורה..."

לא נורא. רק יצחקו עליך קצת ויתפסו קצת טרמפ... אבל זה קורה לכולם בתחילת השירות...

ישן 05-12-2006, 19:41
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
בקשר לכומתה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי *+*Lee*+* שמתחילה ב "עוד שאלה קצת פחות קשורה..."

שמים כומתה בכתף שמאל, השרוכים מופנים כלפי אחור, הצד הפתוח השפתיים השחורות לכיוון צד שמאל על כתף שמאל כמו שאמרנו.
שמים אותה כך שהשפתיים השחורות מקופלות זו אל זו, ואז את כל הבד שנשאר למעלה מקפלים זה אל זה, על השפתיים עצמן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אם את רוצה טיפים לשפצור אז, קחי דיאודורנט ומצית ותשרפי את הכומתה ואז תגלחי אותה.
תעשי את הפעולה הזו פעמיים, רק להיזהר לא לשרוף את השרוכים ולא לגלח חזק מידי שהיא תיקרע.
לאחר מכן כדי שהיא תשב יפה על הכתף לגלגל אותה על הצד הנכון ולהכניס לכוס עם מיים רותחים ללילה, למחרת להוציא ולייבש, הכומתה תשב על הכתף בומבה.
יש כאלה שגם אוהבים לשים קליע בתוך השרוך ולשרוף וחושבים שזה יפה לדעתי זה לא.

למי צריך להצדיע, גם אני לא ממש יודע וזה לא משנה בהתחלה, הפעמים היחידות שהצדענו זה לקצינים שדיברנו איתם בפרטי ואמרו לנו להצדיע לפני.
בעקרון לכל מפקד תפני בהקשב המפקד עם וי ביין הרגליים שהן צמודות וידיים מאחורי הגב ביהלום, זה מראה שאת מכבדת אותו גם אם היית אמורה להצדיע ולא ידעת.

אם את רוצה לדעת עוד משהו תשאלי ואני אשתדל לעזור עד כמה שאני יכול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר