לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2005, 14:27
  ooffoo ooffoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.04
חדש בפורום פלאש| | ספר שקניתי

דבר רארשון קצת דברים עלי:
אני בן
בן 15 לפני שבוע בערך
יודע קצת פוטושופ בעיקר מתכנת ASP
ומאוד אוהב סרטוני פלאש אז החלטתי למה לא?בוא נתחיל ללמוד
טוב אז בקיצור קניתי את הספר:"ערכת לימוד - flash mx של ליאור חפץ"(להבות אדומים נראה לי יגיד לכם בצורה יותר מתאימה חחח)
טוב אז אני בפרק 11 שזה טכניקות מילוי מתקדמות וגיליתי שעד עכשיו אני יודע הכל פשוט הכל(מידי פעם יש משהו חדש שאני לא יודע)
ומה שמוזר זה שלא לימדו אותי או משהו ולא היה לי ניסיון איתה מלפני לעשות גרופ עם משהו נראה לי הכי טיבעי שיהיה ctrl g אז אתם חושבים שאני צריך להמשיך ללמוד אולי יהיה משהו חדש וזה לממש מתחילים או שצריך להחזיר אותו?
חוץ מזה הייתי רוצה אולי עצות לסרטוני ודברים כאלה במיוחד לבאנרים כי זה נראה לי האתגר הרציני שיהיה לי שאני יגמור ללמוד את הספר.
אז בקיצור אחרי שהכרנו אחד את השני
עצות?הערות?מענות?בקשות מיוחדות?
בברכה,בן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2005, 14:51
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני לא מכיר את הספר הזה ספציפית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ooffoo שמתחילה ב "חדש בפורום פלאש| | ספר שקניתי"

אבל הוא נשמע למתחילים מדי

גרפיקה ולבנות באנרים זה די פשוט אם אתה יודע את הבסיס (TWEENים MASKים GUIDEים וכו') ויש לך חוש אומנותי בסיסי. תתחיל להתאמן על זה.

אז אם אתה כבר למדת מה זה MASK מה זה TWEEN מה זה MOTION GUIDE ופקודות AS בסיסיות ובתוכן עניינים של הספר לא ניראה לך שיש פקודות יותר מתקדמות או מבוא לAS או משהו בסיגנון אז אולי אין לך צורך להמשיך לקרוא את הספר

עכשיו יש לך הרבה להתפתח תלמד AS ותוכל להתחיל לבנות משחקים בפלאש וכל מני מיני אפליקציות, זה מאוד נחמד ויחסית לשפות תיכנות אחרות די פשוט, בנוסף אם אתה יודע ASP אתה יכול ללמוד לשלב את FLASH ו ASP ביחד ולבנות אפליקציות דאטאבייסיות מתקדמות ויש לאיפה להמשיך עם זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר