לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2006, 23:10
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
היי..:) בעיה מקורית..

לק"י

יש לי שאלה..מכירים את זה שאתם שקועים במשהו עד עמקי נשמתכם ואז חבר שלכם מוציא אתכם מהריכוז ושואל משהו על איזו שאלה שכבר עשיתם- וכל מה שבא לכם באותו הרגע זה להרוג אותו, ואתם משתדלים להקשיב לתשובה שהוא חושב שזה ואתם פשוט קצת ממורמרים?
אוקי, אז תחשבו על מצב שבו אתם מדברים עם מישהי, מהצד השני מישהי שואלת על חוברת אנסנים ומהצד השלישי מישהי שואלת אם יש לך כדור במקרה..
התבלבלתם?!
המקרים האלו לא נועדו כדי להראות כמה אני מקובלת או לא או כמה אני מסובכת או לא , אלה פשוט להמחיש את כל הבלבול הזה, ואלו דברים מהותיים,כי הרבה פעמים מישהו נפגע כי בזמן שהיית אמור להקשיב לו ניסית לסמן לשני איפה הכדורים או החוברת נמצאת.הבעיה שלי היא איך להמנע מהם.אני בנאדם שיותר מדי מוותר על עצמו לפעמים( לא אסרטיבי הכוונה ועל המהות שלי אני דווקא שומרת טוב..),ולכן אני מוצאת את עצמי יותר מדי במצבים כאלה וזה די נורא. אני תמיד יודעת מי האדם הרגיש יותר שנפגע מהמצוקה שאני נקלעתי אליה...מה לעשות?(מקווה שהבעיה הובנה..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2006, 23:23
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "היי..:) בעיה מקורית.."

על פי הסיטואציות שתארת מנקודת המבט שלך, ניתן להבחין שאת רגישה מאוד לניואנסים (דקויות) בתחושות וברגשות שהם תוצאה ישירה של הסיטואציות שבהן את נמצאת או אליהן נקלעת.

השאלה שמעניינת אותי באופן אישי - היא
האם את רק עדה לפגיעה כזו או אחרת בגורם בסיטואציה ? או שמא את מוצאת את עצמך נפגעת באופן אישי ?

כמו כן, אותו "בלבול" שקיים אצלך, וגם עבור מי שקרא את הדברים שכתבת - בהחלט ניתן לראות שהסיטואציות הן רבות (ולמעשה אינסופיות).
כלומר, תארת רק קצה-קצה-קצהו של קרחון מבין אינסוף סיטואציות אפשריות שבהן עתיד אחד הגורמים להיפגע.

השאלה שוב, כלוקח/ת חלק בסיטואציה (או כצופה) - אם הפגיעה היא בנו או באחר.
אנשים 'רגישים' כמוך (וכמוני) עשויים גם להיפגע בעצמנו... כאשר אנו למעשה מביעים אמפתיה (היכולת להבין ולהזדהות עם רגשות) כלפי האחר.

ישן 07-12-2006, 22:33
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
סיטואציה (כיצד עושים את זה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "היי..:) בעיה מקורית.."

רומק peach ו-rgrg יושבים בסלון של רומק שותים תה מדברים על בעיות של אנשים וכיצד אפשר לעזור להם...
רומק מבקש מpeach להביא סוכר מהמטבח כי הוא עייף רגליו כשלו...peach שבאותו הרגע ניהלה ויכוח סוער ומעניין עם rgrg על מהות האדם בחברה הישראלית,נאלצת להגיד ל- רומק "סליחה מאמי אני עוד שניה מביאה לך סוכר תן לי רק לסכם"...רומק מבין מסמיק טיפה ומקשיב לדברי החוכמה שחבריו שפכו במשך שעה שלמה...שלאחריה קיבל את הסוכר...

רומק לא נעלב כי את ביקשת מימנו סליחה והבהרת לו שהדבר יקר אל ליבך,הוא יודע שהוא חשוב לך בידיוק כמו rgrg או כמו hilon ו- stardust לכן הוא לא נעלב ונעזר בסבלנות,(או שהוא הלך להביא כבר סוכר בעצמו בזמן ששחותם)..

מקווה שעזרתי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר