לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2004, 18:01
צלמית המשתמש של מר בחור
  מר בחור מר בחור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
חריג יום סיירות עזרה...

אוקי אני יודע שהרבה שמעו פה את הסיפור אבל אני פשוט הגעתי למצב שאני לא יודע מה לעשות ואני צריך עצה או עזרה ממישהו.
אוקי בקיצור של הקיצור אני גיליתי בחופש הגדול שלמרות שיש לי ירפ"א,אני לא יכול לקבל יום סיירות,למרות המספר הנמוך שלי(1.75-).עכשיו כל החופש ועד עכשיו אני ניסיתי להשיג חריג ביום סיירות.שלחתי מכתבים עשיתי טלפונים הכל(הגעתי לרמה שאני יודע את השמות של המזכירות בלשכת הגיוס).עכשיו לפני איזה שבועיים שלוש הביאו לי טלפון של זה שאחראי על כל חריגי סיירות,התקשרתי ולהפתעתי,ענה לי המפקד שלו(הוא אמר לי שהוא המפקד בהמשך השיחה),קיצר הוא הסביר לי בצורה שרציתי להרוג אותו(הוא חיי בסרט שאני חייל והוא יכול לדבר אלי כמו שהוא דיבר) שכדי לקבל חריג ביום סיירות צריך ראיה 1.5- ולי יש רבע יותר גבוהה.אז למרות ששלוחתי לו בדיקת קרקעית העין ואישור מרופא צבאי וכל זה,הוא עדיין היה נחוש בדעתו לא הסכים שאני(אחד האנשים עם הכי הרבה מוטיבציה שאני מכיר) יקבל יום סיירות.
טוב אמרתי וואללה אם הגעתי לרמה כבר של כזה גובה בדרגות ועדיין לא נותנים לי,אולי אני באמת אמור לא לקבל יום סיירות.הייתי מבואס כמה ימים אבל אמרתי לעצמי גם זה קורה.אבל אז דיברתי עם מישהו שיש לו ראיה כמו שלי וקיבל חריג,ואז עם עוד מישהו ואז עם עוד מישהו.ועכשיו אני כבר לא מבין איך זה אפשרי דבר כזה,שכל כך הרבה אנשים מקבלים חריג עם ראיה אף יותר גרועה משלי ואני לא??
עכשיו אם מישהו היה לו איזה מקרה דומה או יודע מה אני יכול לעשות כבר עכשיו,בבקשה שיעזור לי כי אני כבר ממש ממש ממש ממש (זה נמשך עוד כמה עמודים) ממש ממש נועש כבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר