לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2006, 13:41
  mark182 mark182 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
אני יגיד לכם מה מעניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AhRoN16 שמתחילה ב "מה זה הדבר בסוף הקנה ?"

בתמונה הראשונה יש לו מקוצר שנראה כמו משנות ה 90 לפחות (קת ברזל שחוקה) בכלל נראה שהנשק ישן אבל הנועלן עגול ? יש מתאם ארמס על המדפסים? צורת האחיזה שלו בנשק נלמדת בירי אינסטקטיבי בבית הספר ללוחמה בטרור מענין מאיפה החייל?
פאקיינג מדובר במקוצר

עוד דוגמא שימו לב שהקנה בתמונה השנייה מקוצצר וזה פלאטטופ מה שנקרא פלאטופ קומנדו גם מתאם הכוונת מארס לא סטנדרטי זה מתאם כוונת פירוק מהיר במידה והכוונות נפגעה היה לי מתאם כזה

דבר שני מערכת האיפוס ללא ירי נמצאת בשורות הצבא בעיקר בבסיסי הטירונים הכלל צהליים ונקראת LAD יש בבסיסים אני הייתי לדוגמא במתקן בג'וליס שנמצא בו מטווח לייזר כזה

המערכת שנמצאת בשורות הצבא כרגע היא הדור השני של המערכת המערכת שיש לחייל בתמונה היא דור 1

בואו תעשו חשבון איזה יחידות מקבלות מערכות משוכללות לפני כולם בדרך כלל?

מת לדעת מאיפה NRG הביאו תתמונה ומאיפה החייל

נערך לאחרונה ע"י mark182 בתאריך 07-12-2006 בשעה 13:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2006, 17:59
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AhRoN16 שמתחילה ב "מה זה הדבר בסוף הקנה ?"

יש לי ביקורת חריפה מאוד למוצרים מהסוג הזה.
אני אישית איפסתי את הנשק עם מוצר דומה לזה והתוצאות היו פחות טובות מאיפוס רגיל, השיטה הישנה שמוכיחה את עצמה. איפוסון, 25 מטר, מקבץ, נפ"מ, קליקים, וידוא איפוס.
למה לעזאזל צריך להמציא מכשיר מטומטם כזה?
מה הלאה, אלקטרודה שמחברים לגוף ומעריכה בכמה זמן אתה עושה 2000?
למה לעשות טירונות בכלל? אולי שיחברו אותנו למכשיר כמו במטריקס?

חאלס עם השטויות האלו, strong11 כתב פעם בפורום "מדוד הקטן והממזר הפכנו לגוליית הכבד והמסורבל" וככה אנחנו נראים...חיילי שוקולד שאפילו לאפס את הנשק לא יכולים.
אני מתבייש במכשיר המטומטם הזה ועוד יותר במפקד שדורש מהחיילים לאפס בדבר הזה במקום במטווח. אגב איפוסון הרבה יותר זול ובשארית אפשר להביא כוונת אופטית למילואמניק אחד לפחות.

לגבי ההודעה של מארק: הוא לא יורה שום במצב שלומדים בבית ספר לטרור, הוא פשוט יורה עם הכת סגורה כמעט עד הסוף. ובעצם הוא בכלל לא יורה!! יש לו את הטמטום הזה בקנה!
וגם אם כן מה לעזאזל זה משנה?
הודעות כאלו רק מדגישות את הנקודה שהצבא שלנו מתעסק בחרא.

מצטער על הבוטות. יום טוב.
ישן 07-12-2006, 19:33
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "יש לי ביקורת חריפה מאוד..."

שוב פעם חוסר הבנה של המשתמשים (או אלא שמלמדים אותם להשתמש) גורמים לשימוש לא נכון במכשיר מצוין.

הרעיון במכשיר הזה הוא שחיילים ותיקים שיודעים את עקרונות האיפוס וצריכים לאפס פעם בכמה זמן או בתחילת קורס, לא יבזבזו זמן ותחמושת על ירי שאין לו משמעות אמיתית, אלא יעשו איפוס זריז עם המכשיר (3 לפלוגה בהחלט מספיקים, ואפשר גם פחות) ויעשו איפוס סופי ע"י ירי חי.

וככה במקום לשרוף שעה על איפוס וירי של ממוצע 15 כדורים לאדם, כל אחד יורה גג 10 (הרוב 5) ברבע מהזמן.

הבעיה זה שבהרבה מקומות (במיוחד בלא קרביים ד"א), הפכו את המכשיר לכלי היחידי לאיפוס - העברתי פעם אל"ל קצרצר (מחדל בפני עצמו) לאנשי קבע של שלישות, שרובם לא נגעו בנשק לפחות שנתיים, אז הדבר הראשון שעשו היה לאפס, אבל מכיוון שלמדריכות בבא"פ לכיש לא היה זמן אז הם עשו רק איפוס יבש.

ובנוגע לחייל: סביר להניח שמדובר בחייל מפקדה שמקומבן עם הרס"ר או משהו שסידר לו להצטלם.
ישן 07-12-2006, 19:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "יש לי ביקורת חריפה מאוד..."

הגזמת לגמרי. זה ממש לא בא במקום איפוס, זה בא בשביל לחסוך זמן ותחמושת.

תעשה קצת חשבון - גדוד מילואים שמתגייס רץ מהר מהר למטווח בשביל להספיק איפוסים ביום הראשון. אם באיפוס הרגיל, אני מוציא 50-60 כדור לחייל על איפוס (25 ו-100 מטר), הרי שבאמצעות מכשיר אחד כזה הורדתי לפלוגה את הוצאת התחמושת ל-15 כדור לאדם והספקתי לאפס את כולם לפני החושך, כי אנשים איפסו יבש במהלך ההתחיילות שלהם.
זה גם אומר שהפלוגה חסכה כ-3000 כדור שיאפשרו לי לתת לחיילים לירות בתרגילים ולא להתקמצן ולנפק 15-20 כדור לחייל לתרגיל.
וכל זה בעלות של מכשיר אחד לפלוגה. מרשים, לא?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-12-2006, 20:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "הבינותי, טוב, הצורה שלי הורו..."

אל תשכח - איפוס ל-25 ו-100 של אנשים שלא נגעו שנה ויותר בנשק...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר