לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2006, 22:22
צלמית המשתמש של amranal
  amranal amranal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amranal שמתחילה ב ":"

חשד לרצח בת 13 בבי"ס בקצרין
יום רביעי, 6 בדצמבר 2006, 23:05 מאת: מערכת וואלה!

גופתה נמצאה הערב בחדר השירותים של בי"ס נופי גולן בקצרין, ועליה סימני אלימות קשים. הכיוון העיקרי שנבדק - אלימות נוער

גופת נערה בת 13 נמצאה בחדר השירותים של בית הספר נופי גולן ביישוב קצרין אשר בגולן. על הגופה נמצאו סימני אלימות קשים, ונבדקת האפשרות כי בנערה בוצעו גם עבירות מין.
בקול ישראל דווח, כי נבדקים כמה כיווני חקירה, העיקרי בהם הוא רצח כתוצאה מאלימות בני נוער. בשעות הקרובות תגבה המשטרה עדויות ממורים ותלמידים.

כוחות משטרה גדולים מבצעים סריקות באזור ולמקום הוזעקו מספר צוותים לזיהוי פלילי.

הערב דיווחו הורי הנערה למשטרה על היעדרותה, לאחר שלא שבה לביתה. המשטרה פתחה בסריקות, במהלכן נמצאה גופת הנערה לפנות ערב. הרקע למעשה טרם הוברר והמשטרה חוקרת בשעה זו גם את בני משפחתה של הנערה ואת חבריה, אף שלא ידוע על מעורבות בפלילים של מקורביה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2006, 17:31
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
זאת ההוכחה החותכת שלך? הילד אמר
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אבל שאלו את אותו הילד למה הוא עשה את זה"

ברצינות - מה הילד מבין? מה אתה מצפה ממנו שיגיד - "מהרגע שנולדתי אף אחד לא אמר לי שסרטים זה לא אמיתי ולא צריך לחקות אותו, יש לי רקע של אלימות במשפחה, אני לא ממש מבין את ההבדל בין טוב לרע"?

מה שכתבת ממש לא סותר את מה שאמרתי - סרטים אלימים תורמים לאלימות על זה אין ויכוח, אבל הם לא הגורם הייחידי והעיקרי ולהימנע מהם זה לא התרופה.

אני יכול לתת לך את הדוגמא הכי טובה - שהייתי השנה במחנה קיץ של ילדים אמריקאיים אני יכול להגיד לך שההורים שם שומרים בהדיקות שהילדים שלהם לא יחשפו לסרטים אלימים, לציון הגיל שאליו הסרט מיועד יש חשיבות גדולה, אם אנחנו (המדריכים הלא אמריקאים) היינו שמים לילדים בני 12 סרט שמתאים לילדים בני 13 והם ישר היו מעירים לנו שאסור להם לצפות בסרט הזה.

אתה חושב שזה מנע אלימות של ילדים? ממש לא, למרות כל ההשגחה שלנו, וכמה שניסינו למנוע מקרים כאלו, היו לא מעט מקרים של אלימות.
ישן 07-12-2006, 15:17
צלמית המשתמש של amranal
  amranal amranal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.04
:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amranal שמתחילה ב "עדכונים: רצח מזעזע של נערה בת 13 מהיישוב קצרין"

תאיר בפורום: "שיהיה שלום ולא יהיו פיגועים"

יום אחרי שנרצחה, נמצאו ברשת האינטרנט תגובות שכתבה תאיר ראדה בפורומים שונים באינטרנט. בפורומים סיפרה על המשאלות: "להיות דוגמנית, ללמוד בבית הספר לאומנויות" וגם: "שיהיה שלום בין כל העמים ולא יהיו פיגועים" רועי מנדל פורסם: 07.12.06, 13:27

"המשאלה שלי היא להיות דוגמנית מפורסמת, וגם לגור בתל אביב ולהיות בבית ספר לאומניות. אני רוצה לנסוע לחוץ לארץ כי אני רוצה להיות דוגמנית מפורסמת שם" - אלה הן משאלותיה של הנערה תאיר ראדה מקצרין, אותן כבר לא תזכה להגשים. ראדה, שנרצחה אתמול (יום ד') בשירותי בית הספר נופי גולן, הביעה את משאלותיה בפורום "עץ המשאלות" באתר המשרד לאיכות הסביבה.

יממה לאחר מציאת גופתה של הילדה תאיר ראדה, בת 13 מקצרין, וסימני השאלה הרבים ממשיכים לעלות סביב הפרשה הקשה. בחיפוש ברשת האינטרנט נמצאו הבוקר מספר תגובות, אותן כתבה ראדה בפורומים שונים באתרי האינטרנט, אשר חושפים בפני הקוראים מעט מעולמה האישי של הילדה המתבגרת, שמצאה את מותה בנסיבות כה אכזריות.

ראדה כתבה 4 הודעות כולן בחודש פברואר 2002, בפורומים שונים של המשרד להגנת הסביבה ובפורום המרכז לטכנולוגיה חינוכית. בפורום הילדים של המשרד לאיכות הסביבה, הנקרא "סבבה", ישנו ערוץ הנקרא "עץ המשאלות" ובו כותבים המשתתפים את משאלות ליבם. ב-3.2.2004 השתתפה ראדה בפורום והביעה שתי משאלות אישיות. "אני רוצה שיהיה לי תוכי זכר ונקבה ואני גם רוצה גורי כלבים", כתבה ראדה. "אני מאד רוצה לפגוש את יהודה לוי, את כוכבי המורדים ופינת אור. אני מקווה שכל משאלותי התגשמו.....!!!".

"שיהיה שלום בין כל העמים"

באותו הפורום מופיעה הודעה נוספת בחתימתה של ראדה. "שיהיה שלום בין כל העמים ולא עוד מלחמות ופיגועים", כתבה הילדה, שהיתה אז בת 11.

באותו היום השתתפה ראדה בפורום נוסף, הנקרא פורום נעליים. גם בו הביעה משאלה שחשפה מעט מחלומותיה ושאיפותיה לעתיד, לכשתגדל. "המשאלה שלי היא להיות דוגמנית מפורסת וגם לגור בתל אביב ולהיות בבית ספר לאומניות וגם לנסוע לחוץ לארץ כי אני רוצה להיות דוגמנית מפורסמת שם".

שבוע לאחר מכן, ב-10.2.2004 כתבה ראדה את הודעתה האחרונה בפורום ברשת האינטרנט. הפורום, "מכוורת", השייך למרכז לטכנולוגיה חינוכית בקצרין עסק בנושא המסע לחלל, בשבוע בו צוינה שנה להתרסקות המעבורת "קולומביה" כשעל סיפונה האסטרונאוט הישראלי הראשון, אילן רמון ז"ל.

השאלה שעליה התבקשו משתתפי הפורום לענות היא האם מוצדק לשלוח אסטרונאוטים לחלל. "לדעתי זה לא מוצדק כי האמריקנים היו יכולים לשלוח עוד מעבורת והאסון הזה לא היה קורה ואילן רמון ז"ל היה פה איתנו בשלום וזה גם לא מוצדק כי הם ידעו שיש סיכון מוות", כתבה ראדה בהודעתה האחרונה .

בהכנת הידיעה השתתף חגי עינב

ישן 11-12-2006, 07:20
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אלימות הנוער מתחיל מהמבוגרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amranal שמתחילה ב "עדכונים: רצח מזעזע של נערה בת 13 מהיישוב קצרין"

אלימות הנוער מתחיל מהמבוגרים

אם גבר מסוגל לפתות אשה נשואה ולהוציא אותה מחיק בעלה או אשה מתחילה עם גבר נשוי. הרי בכך הורסים את חיי המשפחה של עוד בן אדם. זה נוגד את הקביעה של מה שלא היית רוצה שיעשו לך אל תעשה למישהו אחר. להוציא אשה מבעלה או בעל מאשתו - זה לפגוע בצפור נפשו של הזולת, זה גובל ברצח. למרות האבסורד שבדבר, זה מתקבל בחברה המערבית כאילו שזה בסדר גמור, כל עוד שזה בהסכמה. מה עוזר פה הסכמה אם מדובר ברצח? גם הקניבל הגרמני עשה את מעשיו בהסכמה. (הבהרה: הקניבל הגרמני - מדובר על מה שהיה לפני כשנתיים. לא מדובר על הנאצים, שהנהלת הפורום לא תחפש עילה לחסום אותי עוד פעם).

מה אמור הילד להבין מזה? איזה מסר הוא מקבל כשרואה מה אבא ואמא שלו עושים? המסר שהוא מקבל מהתנהגות כזו היא "אני ואפסי עוד", אין מה להתחשב לא עם הצער של השני, אפילו לא עם החיים של השני.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-12-2006 בשעה 07:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:45

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר