לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2006, 18:01
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "לא תיהיה פעם תשיעית...עזבתי..."

מה פתאום לעזוב?!!?!?שיעור 50 לטסט 8 זה ממש לא הרבה!יש לי חברים שעשו 50 שיעורים ועברו טסט 2-3!

הטעות הכי גדולה תיהיה תעזוב את ההגה...אתה תיצור לעצמך לחץ מנהיגה וסביר להניח שבהמשך החיים תצטרך לעשות שוב טסטים כי קשה היום בלי מכונית..אל תעניש את עצמך..לא קרה כלום..אז לא עברת טסט ביג דיל..יש דברים הרבה יותר חשובים בחיים...
עצה שלי:לך למורה אחר..אפילו לשיעור אחד...תגיד לו שאתה לומד אצל מורה אחר(בלי להגיד את השם) ואתה רוצה לדעת איך אתה נוהג..שיתן עליך חוות דעת..אם הוא אומר שאתה נוהג מעולה אין טעם להחליף מורה..אם הוא אומר שאתה לא משהו אולי הגיע הזמן להחליף מורה..משנה מקום משנה מזל!

הכי חשוב אל תפרוש עכשיו!סתם חבל על ההשקעה שעשית והכסף!גם ככה לא זוכרים אחר כך איזה טסט עברת..מצידי תגיד לעולם שעברת ראשון..זה כבר ממש לא ישנה..אבל אל תפרוש עכשיו!

בהצלחה!אם אתה צריך עזרה בכל נושא או אפילו סתם להתייעץ אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית..

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2006, 18:16
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "הקטע הוא שנכשלתי כבר 4..."

הדבר הראשון שאני ממליץ לך לעשות זה לקחת עוד שיעורים..
ולהחזיר ללעצמך את הביטחון על הכביש.. תיקח לפחות עוד 7 שיעורים ורק אז תיגש לטסט..
גם לדעתי 50 שיעורים זה לא הרבה.. אני עשיתי 55 שיעורים כבר, ונכשלתי 4 טסטים..וקצת התייאשתי אבל צריך לדעת להמשיך להתעקש כל פעם מחדש, אז נכון שזה מייאש מאוד, אבל לבסוף שתוציא את הרישיון הזה ( וזה עיניין של זמן עד שתוציא אותו) אתה תגיד איך בכלל חשבתי לעזוב את הנהיגה..
שיהיה לך רישיון כבר לא יהיה אכפת לך או לאף אחד אחר איך למה וכמה השגת אותו.. אני בטוח שאתה נוהג לא פחות טוב מאלה שעברו טסט ראשון, ויותר מזה אני בטוח שאתה נוהג הרבה יותר טוב מהם.. כי יש לך הרבה יותר ניסיון על הכביש ממי שעשה 30 שיעורים.. אז תאסוף את עצמך ותוכיח לכולם פה בפורום ולכל המכרים שלך שטסט הבא אתה עובר(!!) ואתה תקבל את הכרטיס המזדיין הזה ותנהג כמה שבא לך ותצחק על כולם..!!

בהצלחה !!!

ישן 07-12-2006, 23:31
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
היי, זה הדבר הראשון שעלה לי לראש שנרשמתי לפרש
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי shirF שמתחילה ב "הוא גיי?!"

כי בדיוק נרשמתי למגמת רובוטיקה או משהו... אז רשמתי את זה היה לי עוד יוזר פה עם הכינוי שאני משתמש בו בכל שאר הפורומים אבל הוא מת. אני חושב.

רגע, את בת או בן?
כי אם את בת, את נשמעת כונפה משהו טילים ומוצצת זרגים של כל מי שטיפש. אמן תקבלי איידס וסארס יא גרופית.

ואם אתה בן, אז יש לך שם של קוקסינל ומגיע לך כאפות. אתה תמות בתול. אמן תאכל זיקוקי דינור בזמן שאני עושה לך אוסובוקו עם אורז וקארי על העורף. שלך,ההוא שיודע יותר טוב ממך מה טוב לך אבל לא ייספר לך לעולם כי זה יותר מצחיק כמו שזה.

חחח איזה גאון גוצי הזה באמאשלי...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר